نازنین زاغری با بوریس جانسون دیدار کرد

ایران اینترنشنال: نازنین زاغری در دیدار با بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، به او گفت که اظهارنظر نادرستش هنگامی که وزیر خارجه وقت بریتانیا بود تاثیر زیادی بر بازداشتش در ایران گذاشت و او چهار سال و نیم را زیر سایه اشتباه جانسون به سر برد.

تولیپ صدیق، نماینده پارلمان بریتانیا، که در این دیدار حضور داشت گفت جانسون از این حرف مستقیم زاغری «شوکه» به نظر می‌رسید.


جانسون در زمانی که در سال ۲۰۱۷ وزیر خارجه بود به اشتباه گفته بود که زاغری پیش از دستگیری در ایران در حال آموزش روزنامه‌نگاری به افراد بود، در حالی که زاغری و کارفرمای او تاکید کرده بودند که هدف او از سفر به ایران دیدار با خانواده و گذراندن تعطیلات بوده است.

بوریس جانسون در توییتی با اشاره به دیدار خود با نازنین زاغری و خانواده‌اش گفت در این جلسه درباره آزادی سایر شهروندان بریتانیا که به صورت غیرعادلانه در ایران زندانی هستند گفت‌وگو کرده‌اند.
+25
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  dannni - سوئد، سوئد
  از هر ده ملیون تو این کره زمین یک نفر شانس مانند تو یک شبه بهش رو میکنه دو سال زندان دو سال حصر خانگی الان فقط با ملکه فالوده بستنی میخوری باز بگو مرگ بر جمهوری اسلامی اتفاقا این رژیم فقط برای امثال شما کویت بود نه هموطنان داخل کشور
  3
  14
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۶
  ۵۱
  rood120 - منچستر، انگلستان
  والا آدم نمی داند چقدر این سیاست کثیف است . تو خبر می خوانیم بوریس جانسون به اشتباه گفته بود که این خانم در حال آموزش خبرنگاران و رمزگذاری بوده حالا ما نمی دانیم ایشان بهتر می دانسته که وزیر خارجه بوده یا ما . کاری نداریم این خانم از ایران خوشش نمی آمد مهاجرت کرد و در انگلیس زندگی خوبی داشت ، جلوی سفارت هم که رفته بود تضاهرات، چند بار هم که به ایران رفت و برگشت داشت کسی کاریش نداشت شوهر انگلیسی هم کردی دیگه از اینجا بلند بشوی بروی به خبرنگاران آموزش بدهی خیلی کرم داری و باید توان پس بدهی . قبول دارم یکسری بی گناه گروگان گیر شدند تو ایران و سابقه رژیم هم سفید هست در این مورد ولی تو دیگه حق ات بود ، حالا هم که برایت بد نشده فردا کتاب می دهی بیرون یا شکایت می کنی میلیونر می شوی اگر هم ناراحت هستی چشم ات کور نمی رفتی ایران . حالا برگشتی امدی انگلیس مصاحبه کردی دیدی چگونه انگلیسی ها حق ات را گذاشتند کف دستت ، تاریخ مصرفت که تمام بشه همین انگلیسی ها تره هم برایت خرد نمی کنند بی چاره .
  3
  9
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۷
  ۵۲
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  مرگ بر دولت و سرکرده پیر خرفتشان . از کی تا حالا نخست وزیرآدم معمولی خونه اش میبره , ما هم خر باورمیکنیم که این خانم به عنوان یک شهروند معمولی رفت مهمونی , قضاوت با دیگران و آینده,
  1
  3
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.