خواستگاری کشیش از دختری در مراسم خاکسپاری پدرش!اقدام عجیب یک کشیش در خواستگاری از دختری که در حال انجام مراسم خاکسپاری پدرش است کاربران شبکه‌های اجتماعی را شگفت زده کرده است.

یک کشیش اهل آفریقای جنوبی که مراسم تدفین پدر دختر مورد علاقه‌اش را برگزار می‌کرد، در میانه مراسم از دختر خواستگاری کرد.

به گزارش فرارو، دختر جوان در حالی که اشک‌هایش را پاک می‌کرد، انگشتر نامزدی را دریافت کرد. این ویدیو که در شبکه اجتماعی تیک‌تاک منتشر شده است بازخورد‌های متنوعی دریافت کرده است.

برخی از کاربران این اقدام کشیش را بی‌احترامی به مرحوم و بازماندگان دانسته‌اند و برخی نیز آن را عامل دلگرمی برای دختر و همراهی مرد در روز‌های سخت توصیف کرده‌اند.

این اتفاق در استان لیمپوپو آفریقای جنوبی رخ داده است. در فیلم به اشتراک گذاشته شده در شبکه‌های اجتماعی دختر متوفی در ردیف اول است و در حالی که تابوت تنها چند متر دورتر است، کشیش در مقابلش زانو زده و از وی خواستگاری می‌کند.

کاربران زیادی به سرعت در مورد این ویدئو نظر دادند و چندین نفر این کار را اشتباه خواندند و مرد را متهم کردند که از موقعیت عاطفی سوءاستفاده می‌کند در حالی که دختر در موقعیت فکر کردن نبود.

مشخص نیست پاسخ این دختر چه بوده است، اگرچه به نظر می‌رسد فیلم نشان می‌دهد که او حلقه را روی انگشت خود نگه داشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که شنیده می‌شود این مرد از خدا به خاطر حضور در زندگی دختر مورد علاقهاش در چنین دوران سختی تشکر می‌کند.
+30
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  این جماعت آفریقایی بخاطر بالا بودن ضریب جنسیش، فرقی نمیکنه مراسم خاکسپاری باشه، جشن تولد، آشپزی یا چیز دیگه‌ای. فقط در فکر مراسم خاک بر سری هست.
  19
  11
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۷
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  این ثابت میکنه که آخوند خوب فقط آخوند مرده هست
  2
  21
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۷
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اخوند جماعت در تمام ادیان یکی از دیگری پدر سوخته تر و حقه باز تر است .این اخوند کلاش پس از بکار گیری مغز ان دختر بیچاره که پدر خود را از دست داده از خدایی تشکر میکند که انرا ندیده و فقط از نامش نان میخورد.چقدر خوب بود که ان دختر همان حلقه را بصورت این اخوند کلاش حقه باز پرت میکرد تا ما ببینیم این مردک مرده خوار باز از همان خدای نا دیده تشکر میکند. ای تو روح هر چه اخوند در هر چه دین و ادیان است. حقه باز پدر سوخته. پس از کلاهبرداری میگوید خدا یا ترا شکر از اینکه توانسته مغز این دختر را کار بگیرد. عجب خدای خواب الود خماری داریم ما
  2
  13
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  فاطی هم دلش سیاهپوست خواست فاطی مواظب راه رفتنت باش سیاها از همهجا استفاده میکنن
  0
  0
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.