هجوم شهروندان ایرانی به فروشگاه‌ها برای خرید

گرانی شدید کالاهای اساسی و کمبود عرضه آن در ایران منجر به افزایش سه‌برابری قیمت روغن و بروز تنش و هجوم شهروندان ایرانی به فروشگاه‌ها برای خرید این‌گونه اقلام خوراکی شده است.

اعتراضات در ایران علیه گرانی، سوءمدیریت و اوضاع وخیم معیشتی همچنان ادامه دارد.
+35
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  همین مردم مهربان ایران در سال 57 با برنامه ریزی و مشارکت صمیمانه همدیگر مال و اموال مردم محله و شهر خود را مراقبت مینمودند و مانع از هر گونه هرج و مرج میشدند . حال پس از 45 سال همین مردم ناچار به حمله بمغازه ها و فروشگاهها شدند . دلیل ان واضع روشن است.در فرهنگ اسلام غارت و چپاول از اصول اولیه زندگی و رسیدن بمقام انسانیت است. ان سید روح الله بگور رفته در ابتدای ورود بایران بر حسب ان ذات دروغ و خدعه خود گفت ما شما را بمقام انسانیت میرسانیم. اینگونه غارت های اموال مردم همان انسانیتی است که ان سید خدعه گر مردم ایران را بان رسانیده. فقر . دزدی. چپاول . عارت.خودفروشی .در بدری. اوارگی..قتل پدر . قتل فرزند. قتل زن و قتل شوهر همه ان مواهب انسانی است که نماینده خدای تبارک و تعالی مردم ایران را بان رسانیده
  1
  11
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹
  ۶۵
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  به به حامیان بی... حکومت مانند رزمجو و فاطی و پیرزن و امثالهم خوب است که مقام و کرامت انسانی ملت را اینجا تحت حکومت خمینی و خامنه ای لعنت الله و مسئولین بیسواد و دزد و شارلاتان و پفیوز و مفتخور ببینند و زورشان را فقط صرف نوشتن و پارس کردن به سمت وطن پرستان و خاندان شریف پهلوی نکنند!
  0
  2
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.