تاریخ عروسی ‌بریتنی اسپیرز و سام اصغری مشخص شد

بریتنی و سام از سال ۲۰۱۶ با یکدیگر رابطه دارند و در سپتامبر ۲۰۲۱ با هم نامزد کردند ایندیپندنت فارسی: سام اصغری و بریتنی اسپیرز می‌گویند تاریخ عروسی مشخص شده هر چند قصد ندارند اطلاعات بیشتری با دیگران به اشتراک بگذارند.

ستاره پاپ عکسی از تور عروسی خود به اشتراک گذاشت و نامزدش سام اصغری با کنایه گفت: «روز بزرگ تعیین شده است! اما هیچ‌کس تا روز بعدش از آن باخبر نخواهد شد.»

اسپیرز ۴۰ ساله در آخر هفته به هوادارانش در اینستاگرام فرصت انداختن نیم‌نگاهی به بخشی از لباس عروسش را داد و درعین‌حال آن‌ها را با گربه خود وندی آشنا کرد.

اسپیرز روز یکشنبه با انتشار عکسی از گربه‌ای که روی تور سفیدی نشسته بود در اینستاگرام نوشت: «وندی را معرفی می‌کنم!!! و بله این تور برای لباس عروسی من است!»اوایل همان روز سام اصغری عکسی از خودش و بریتنی را در حال بوسیدن در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که در آن بریتنی انگشت حلقه خود را بالا گرفته بود تا حلقه‌اش را به نمایش بگذارد.

اصغری ۲۸ ساله، نوشت: «زندگی ما یک قصه پریان واقعی بوده است. روز مادر بر تو که به‌زودی ملکه من خواهی شد مبارک.»
اصغری که به نظر به‌روز عروسی‌شان اشاره می‌کرد در ادامه افزود:«همچنین روز بزرگ مشخص شده است! اما هیچ‌کس تا روز بعدش [درباره آن] نخواهد دانست.»

بریتنی و سام از سال ۲۰۱۶ با یکدیگر رابطه دارند و در سپتامبر ۲۰۲۱ با هم نامزد کردند. بریتنی در نوامبر ۲۰۲۱ نوشته بود که لباس عروسش را دوناتلا ورساچه آماده خواهد کرد.

این زوج پیش‌تر اعلام کرده‌اند که منتظر تولد اولین فرزندشان هستند. اصغری پس از پست اینستاگرام بریتنی که به هوادارانش خبر بارداری‌اش را داده بود، در اینستاگرام خود نوشت: «ازدواج و بچه‌ها بخشی طبیعی از یک رابطه قدرتمند سرشار از عشق و احترام هستند. پدری چیزی است که من همیشه مشتاقانه منتظرش بوده‌ام و آن را سرسری نخواهم گرفت. این مهم‌ترین کاری است که در زندگی‌ام انجام خواهم داد.
+16
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  به این میگن خبر مهم روز،با ترشیده قریشی و امیر توالت حالا هم این صیغه حضرت عباسی. ببینید ملت ایران چطور به فکر حل مشکلاتشان هستند. میدونید این سکینه صیغه با رای یک دادگاه آمریکایی بعد از معاینات روانشناسی به عنوان شخصی که حتی توانایی کنترل بند تنبانش را هم ندارن محکوم به داشتن قیم شد.ابن الان اگر ایران بود در تیمارستان نگه داری میشد ولی برای ملت ایران سد هم مریم مقدس
  4
  4
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.