پیام رضا پهلوی به معترضان در ایران: قدرت ما این است که بی‌شماریم و از سرکوبگران نیرومندتر

 شاهزاده رضا پهلویصدای آمریکا:شاهزاده رضا پهلوی در پیامی ضمن هم‌دلی با مردم معترض استان‌های خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری که به خیابان آمده‌اند، خطاب به معترضان گفت که از نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بخواهند «سلاحشان را زمین بگذارند و پرونده‌شان را بیش از این سنگین نکنند.»

شاهزاده رضا پهلوی در پیامی توییتری که روز پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت، هم‌زمان با گسترش اعتراضات سراسری در چند استان منتشر کرد، با بیان این که اعتراضات «هم‌میهنان و جوانان دلیر» را در استان‌های خوزستان، لرستان، و چهارمحال و بختیاری از نزدیک دنبال می‌کند»، با اشاره به «سرکوب شدید و قطعی اینترنت» تأکید کرد: «قدرت ما این است که بی‌شماریم و از سرکوبگران نیرومندتر.»

او با بیان این که «می‌خواهیم ایران آینده را با هم بسازیم و ثروت ایران را صرف بازسازی دوباره آن کنیم»، عنوان کرد: «آن سرزمین حاصلخیز و زرخیر آنقدر ثروتمند است که هیچ استان و شهر و روستای محرومی نداشته باشد و سفره هیچ ایرانی خالی نباشد. دیر نیست روزی که با هم آزادی ایران‌مان را جشن می‌گیریم.»

شاهزاده رضا پهلوی خطاب به معترضانی که در استان‌های خوزستان، لرستان، و چهارمحال و بختیاری به خیابان آمده‌اند و «متحد و دلاورانه خیابان‌ها را از سرکوبگران» باز پس گرفته‌اند، گفت: «این شجاعت شما سزاوار همراهی دیگر هم‌میهنان در سراسر ایران است.»

او با بیان این که صبر اکثریت ملت ایران به سر آمده، خطاب به نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی گفت که «ایران آینده برای همه کسانی که امروز در کنار ملت باشند، جا دارد؛ و البته جنایتکاران باید پاسخگو جنایات امروزشان باشند.»
هم‌زمان با موج تازه گرانی‌ها و کمبود برخی از اقلام اساسی در ایران، اعتراضات گسترده که از چند شهر خوزستان آغاز شده بود، روز پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت به استان‌های مجاور گسترش یافت.

این اعتراضات که در چند روز گذشته در برخی شهرهای خوزستان از جمله دزفول و ایذه جریان داشت، از بعد از ظهر پنج‌شنبه دست‌کم در سه استان لرستان، چهارمحال و بختیاری، و خوزستان در شهرهای خرم‌آباد، درود، شهرکرد، جونقان، و اندیمشک از سر گرفته شد.

در این اعتراضات تاکنون شعارهایی از جمله «مرگ بر خامنه‌ای»، «مرگ بر رئیسی»، «هم‌وطن، حمایت»، «آخوند باید گم بشه»، «رضا شاه، روحت شاد» و «ای شاه ایران، برگرد به ایران» سر داده شده است.
+409
رأی دهید
-136

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  جاوید شاه جاوید شاه جاوید شاه
  63
  108
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
  ۴۶
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  کاش به اندازه یک تار سبیل رضا شاه تو جربزه داشتی،اون موقع تکلیف این آخوندهای بی شرف معلوم بود
  74
  51
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۶
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  بهتر بود این اعلیحضرت همایونی خدایگان , به جای اینکه سعی کند اعتراضات مردم را به نفع خود مصادره کند کمی در مورد موضوعات دیگر که در موردش کم اطلاع رسانی شده بپردازند.مثلا در مورد بیش از 40000 قطعه زمین مرغوب که پدر بزرگ کبیر محترمشان با زور از صاحبانشان گرفته بودند و ساعتی بعد از اعلام استعفایشان , مال باخته ها جلو مجلس جمع شده بودند و زمین هایشان را میخواستند . ویا در مورد قتل عام 1600 نفر مردم بیگناه در فاجعه مسجد گوهر شاد اطلاع رسانی فرمایند تا مریدان بزرگوارشان از فیض محروم نباشند . با احترام به طرفداران استبداد و دیکتاتوری رژیم سابق محترم .
  113
  57
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  شمارو چه به ملت ایران. چرا هرازگاهی خودتو قاطی میکنی؟ نون تو امریکا کیلوئی چنده؟ یک لیتر شیر، یک کیسه برنج، گوشت؟ قیمت اینارو میدونی؟ میدونی تو امریکا برای پرداخت اجاره خونه، چند روز باید کار کنی؟ ول کن بابا
  104
  71
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  مردم شهرهای مختلف ایران آسوده بخوابید که خوزستان بیدار است. اما فردا صبح بیدار نشین دوباره غر بزنید که گرونی بیداد میکنه ها
  26
  67
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۳
  ۳۰
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  رضا پهلوی به جای بیانیه های صد من یک غاز اگر ذره ای عرق ملی از پدر و پدر بزرگ به ارث برده باشه، باید چند صد هزار تا ( تنها با ۵۰۰ میلیون دلار عملی میشه ) سلاح وارد ایران کنه که مردم مسلح شوند،۲-۱ شهر فقط کافیه از کنترل خارج بشه ،این بی ناموس ها مردم دارن با خفت زجرکش می کنند،مرگ یه بار شیون یه بار.با مسالمت،تظاهرات،اصلاحات حکومت از این گدایان نمیشه گرفت اینها ۱۳۵۰ سال تلاش کردند تا به اینجایی که هستند رسیدند.
  84
  41
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  باز این رضادیبای دماغ دراز حرف زد وعروتیزناشتا کردهاهاهابوی کباب به دماغ درازت خورده؟هاهااین بوی کباب نیست دارن خرداغ میکنن هاهااگه نیرومند بودی پاتو ازآمریکا میذاشتی بیرون تا ببینی چطور میندازنت تو گونی تا بعدش خودت رو روی کف سرد هلفدونی ببینیی که داری آب خنک میخوری هاهااگه نیرومند و رستم صولت وصاحب دولت بودی یاهستی پس گرزت رو چرا گروی بانک رهنی گذاشتی؟هاها
  99
  74
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درود بر اقای رضا پهلوی گرامی , امید هست پیامتان به گوش تک تک مردم داخل ایران برسد.
  54
  83
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  با آرزوی موفقیت جنبشهای مردمی ملت بزرگ ایران و سرنگونی حکومت تبهکار خمینی و خامنه ای
  46
  83
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
  ۴۷
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  خفه بمیر .تو هم‌ مثل اون بابای بزدل و ترسوت که فرار رو به قرار ترجیح داد هستی و هیچ غلطی نمیتونی بکنی.فقط بلدی هر از گاهی بیای و زرت و پرت کنی
  90
  58
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۸
  ۴۴
  آقای خاص - استرالیا، استرالیا

  تو‌ اگه ۱۰٪ خ… پدربزرگتو داشتی این جریانات را رهبری میکردی نه زرت و زورت بیانیه‌های محتاطانه بدی
  77
  45
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آقای خاص - استرالیا، استرالیا::]. [::صدای خسته - بروج، بلژیک::]. [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. [::Lincoln - کورنوال، انگلستان::]. [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. [::محسن ۵۵ - گنت، بلژیک::]. چرا شما شیرمردها و دلیر زنها پا به میدان نمیگذارید و بجای آیه یاس از پشت مانیتور خواندن کمی شجاعت و همت به خرج بدید و کشور را آزاد کنید و از ایشان دعوت برای اداره امور؟ از پر رویی و سرتق بودن شما تعجب میکنم! فراموشتان شده که وقتی پدر و پدر بزرگ ایشان بعد از آنهمه خدمت از حمایت چند نفر از شما ها برخوردار بودند که حالا با پر رویی از ایشان میخواهید که لشکرکشی کند و از عالم غیب فوج قزاق تشکیل داده، تهران را تسخیر کند! در آسایش کشورهای متمدن لم داده اید و برای شاهزاده تکلیف تعیین میکنید و برای آزادسازی نسخه میپیچید. مردم کشورهایی که میزبان شما هستند جان ها فدای آزادی و پیشرفت آن کشورها کرده اند، نه با کامنت دلسرد کننده و مزخرف نوشتن از روی شکم سیری. اول یک تکان به .....مبارک خود بدهیم و بعد بیانیه دادن ایشان را زیر سوال ببریم.
  45
  66
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۷
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  از حامیان مزدور و پاچه خوار حکومت ملایان که مانند .....هار با شنیدن نام باشکوه شاهزاده رضا پهلوی از لانه هایشان به بیرون پرتاب میشوند و به امید..... انتظاری جز این هجویات مضخرفی که اینجا شاهدیم نیست ! با پیروزی قریب الوقوع ما ایرانیان بر حکومت تبهکار ملایان منتظر شنیدن زوزه های آخر شما حامیان بیشرف و پفیوز ملاها خواهیم بود !! جاوید ایران جاوید شاه
  46
  58
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۳
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  خفه بمیر باوووو با اون قیافت مرتیکه چندش .
  70
  45
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۲
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. با اجازه دیگران. اول اینکه ما منتظریم شما اول پا به میدان بگذارید. دوم اینکه، همه مطالب رو خوندم و با توجه به نوشته شما باید بگم، به قول ایتالیائی ها، شما گل رو با گلابی اشتباه فهمیدی. خیلی پرتی
  62
  42
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۸
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کسانی دیگه برن جلوی گلوله کشور را آزاد کنند و بعد از این مردک دعوت کنند بیاد زمام امور را بدست بگیره .😂😂😂😂😂 😂😂😂😂. سبک مغزم واقعا برازندته .
  62
  45
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۱
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. تکبیرررررر😂😂😂😂😂. ساواکی های دیروز سر صبحی ما را حسابی خندوندن دمتون گرم ،
  57
  40
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۵
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  حالا گشت برون مرزی پاچه بگیر،لات و خود باور شاه الله بیاید جمعش بکند. باور بفرمایید این شاه الهی ها یک فرقه اند، که حتی صدای رضا پهلوی و مادرش هم بلند شده است. کمی شرم بکنید و بدانید که با این لات بازی ها و پاچه به گیری ها در عرصه دمکراسی جایی نخواهید داشت. آقای زرتشت بیا وسط که .... 😁
  49
  36
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  اینقدر که این‌ها انرژی صرف مبارزه با پهلوی می کنند. اگر صرف مبارزه با آخوند‌ها می کردند. ما تا حالا ۶ بار آخوند نداشتیم. از خود می پرسم .دلیل آن چیست ؟ که بعد از ۴۳ سال اینقدر ترس از این خانواده دارند. آیا رنسانس جدید در راه است؟ که بازنگری دیگر به این خانواده دارد و نسل جوان دیگر حاضر نیست به مزخرفات سال ۵۷ کمونیست‌ها و ملی مذهبی‌ها گوش دهد؟ بلکه خودش کوشش در میان انبوه منابع عقیده خود را تشگیل دهد. اگر ترس نیست پس چیست؟ یا فریاد ملت در خیابان‌ها رضا شاه روحت شاد خواب را از این‌ها برده؟ از همه بیشتر حیله گری جدید. برو برو.تو که مثل پدربزرگت نیستی.دیگری حتا تا آنجا.پیش می رود. که می گوید. مثل پدر نسیتی. وال بین خودتان تکلیف خودتان را مشخص کنید. کدامشان خوب بود. پدر بزرگ. پدر. پدر بزرگ و پدر. بعد در اینجا زوزه بکشید. خیس از ترس نکنید. فایده هم ندارد. رنسانس رنسانس است. کیشیش‌ها قرن ۱۸ میلادی هم با تمام قدرت قادر نشدند مانع رنسانس شوند. شما که چند تا ورشکسته سیاسی ۵۷ هستید.که آنقدر ترسو هستید اعتراف .که سال ۵۷ آخور شما به کجا وصل بود. در هیچ کجا بهتر نمی شود دید اتحاد سرخ و سیاه.مگر این
  39
  38
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۷
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  عجوزه بر گشتی از یونان؟ حالا کجا هستی ؟ ویلا در بالکان ؟ زمانی که کسی‌ مثل شما اینقدر پاچه می‌‌گیرد. درک می‌‌کنم. چقدر کار این آقا درست است. یک بار گفتم روانشناس. لازم داری.
  34
  32
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. این انتقاد به آمریکا بود یا به ایشون؟ در آمریکا باید یه سوم درامد را باید بر کرایه خانه بدهید. بستگی به آن دارد که شما در کدام استان هستید.مثلا در تگزاس چیزی به اسم کرایه نادر است. آنقدر بزرگ است.که اکثریت می خرند. دلال‌ها شانسی ندارند. در نیویورک و لوس انجلس فرق دارد.خیی بالا است. ولی در آمد‌ها هم بالا هستند. قیمت نان هم چیزی نزدیک ۳ دلار است. یک کیلو. شیر هم خیلی ارزان. لیتری ۸۰ سنت. ولی نگفتی این انتقاد شما چه ربطی به این موضوع دارد؟
  33
  33
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۹
  ۳۰
  Lincoln - کورنوال، انگلستان
  این مطلب خطاب به جان نثاران و حوله به دستان نطفه همایونی هست.قضیه رضا پهلوی مثل ضرب المثل شترمرغ می مونه ...گفتند: بار بردار گفت: من مرغم،گفتند: پرواز کن،گفت: من شترم.
  36
  29
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  یک هفته است در ایران. جنگ است. می‌‌زنند. می‌‌کشتار. قحطی. جان ملت به لب رسیده. با وجود تمامی خطر به خیابان.حمله به یک چهره مردمی.که در کارنامه خود هیچ گونه همکاری با آخوند‌ها را ندارد. نه دنبال عکس امام در ماه بود. نه عاشق چهره ملکوتی امام ضد امپریالیست بود. نه کمونیست خدا پرست بود.نه ۵ سال با کثیفترین و آلوده‌ترین سیستم دنیا همکاری و بعد به اروپا فرار کرد. نه با دامن کوتاه در سفارت ایران در لندن رفت و چادر را از کیف در آورد و به داخل سفارت رفت. تا در ری انچنانی شرکت کرد. تنها جرمش این است.که پسری یک کسی‌ بود. استالین کوچک است.که در این سایت مانند باران ریزش می‌‌کند. دهان‌ها کف کنده.رگ گردن کلفت. چشمها همچون گزمه قجاری سرخ. خوب دامن هم بپوشید.دامن سرخ مثل زمان قجار و جلو اخوند‌ها هم برقصید. قربان ریش و باسن تکان بدهید. اگر هم دوست ندارید، اینترناسیونال زلیداریتت برا آخوند‌ها بخوانید.تجربه که دارید.عجوزه شما اولی‌. از استالین بخوان
  37
  32
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۷
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Lincoln - کورنوال، انگلستان::]. خیر قضیه شتر و شتر مرغ نیست.قضیه شتر گاو پلنگ است. ۴۳ سال است.گیر دادید. به دربار .پرون مرد مرموز در بار شاه. بیکینی فرح پهلوی. دوست پسر اشرف .لباس دکلته دختر شاه. چرا اینقدر اینجا لگد پرانی می کنید.؟ خوب یک عدد صندلی بر دارید.بروید وسط جمعیت شهر کرد.که فریاد می زنند. اشتباه کردیم انقلاب کردیم. رضا شاه روحت شاد.و همین چیز‌ها را بگید. فرح بیکینی می پوشید. شجاعت دارید ؟ ولی اگر تیکه بزرگ شما گوش شما شد. نق نزنی .ملت بیسواد. چنان پس گردنی می زنند. که تا در سفارت ایران تا لندن می دوید .برا گله کردن. دست بردارید .بگذارید.ملت ایران خود تصمیم بگیرد. مدافعین دمکراسی. ری آزاد و خلق و مستضعف. کی قبول می کنید. دوران شما تمام شده. در ایران نه من خارج نشسته تصمیم می گیرد. نه شما.نه آن خلقی که در بالکان ویلا دارد. تنها و تنها کسی که در خیابان مبارزه می کند.
  31
  28
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  خنده ام میگیره از یک مشت فسیل ۵۷ و منافق و بسیجی ساندیسخور و کمونیست ورشکسته که دست بردار نیستند!! به کور چشم شماها مردم طرفدار هرکی که باشند طرفدار شماها نیستند شماها منشأ بدبختی این مردم بودید و هستید
  36
  32
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. در عرصه دموکراسی شما تصویر خیار و جناب سروان و دو سه رسوای دیگر جلوه بسیار زیبایی دارد! به همکاری خود با این جیره بگیر ها ادامه بدهید. موفقیت و خرید مِلک های جدید برایتان آرزو میکنیم!
  27
  35
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲
  ۳۸
  رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان
  مردم فعلا رفتن یارانه 300 یا 400هزار تومنی رو بگیرن.همون دیشب که اعلام شد میتونن یارانه رو برداشت کنن همه جلوی ATM ها یا همان خودپردازها تظاهرات کردن.شعارشون هم این بود.یارانه یارانه ما نگیریم بهانه.
  16
  3
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای زرتشت : از دراز گوش قبرسی نباید فقط برای بارکشیدن و پادویی استفاده کرد. وقتی که این درازگوش توی گل گیر میکند باید کمکش کرد. بدون تردید انجمن دفاع از حیوانات امری است انسانی و به شما تبریک می گویم
  32
  24
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  ۳۰
  Lincoln - کورنوال، انگلستان
  آقای زرتشت هر موقع مطلبی مینویسه شبیه شعرهای نو می مونه،در سبک شاعر معاصر بهاره رهنما:)
  15
  18
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
  ۵۱
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  تا تقی به توقی میخوره رضا دماغ وارد میشه، بابا هر اتفاقی هم ایران بیوفته خاب اینو ببینید که جایی در ایران دیگه داشته باشید، بابا بزگتو که انگلیسها با یه تیپا شوت کردن جزیره موریس بابات که غلام حلقه به گوش آمریکا بود که اونم با اون خفت و خواری فرار کرد و هیچ کشوری راهش نداد خودتون هم که صدقه سر پول های دزدی که بابات آورد امریکا داری زندگی میکنی، برو جفت بالانستو بزن دماغ خانhehe
  23
  31
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. خیار و پیرزن چقدر شما دو تا بهم می آیید و همینطور سروان و فاطی زوجهای پفیوز حامی حکومت تبهکار اگر ممکنه بگید باصطلاح جزو کدام دهک محسوب می شوید و چقدر یارانه به شما تعلق می گیرد ؟! ما حاضریم دو برابر آن پول را به شما پرداخت کنیم شاید دست از این پاچه خواری و نوشتن هجویات دست بردارید ،گرچه شما به مفتخوری و گرفتن پول کثیف از این شارلاتانها عادت کرده اید و سخت بتوان ترکتان داد ، فعلاً‌با ما تکرار کنید شاید بتدریج درمان شدید ! جاوید ایران زنده باد یاد و نام شاه
  32
  25
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  دراز گوش قبرسی... بود.که اینقدر خسیس بود. حاضر نشد. دو تا ....درست و حسابی‌ بخرد. تا ... مثل شما را به جان این ملت نیاندازد، ریق زدید به مملکت. حالا هم مدعی ویلا در بالکان دارم. ترو یک بار گفتم اگر حرفی بر گفتن داری بزن. وگرنه اگر لات کمونیست بازی در اووری. .مار خورده افعی شده. جوجه استالین، سال ۵۷ نیست.
  25
  17
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  تو که میگفتی من سوسیال بگیرم حالا چطور پولدار و سرمایه دار شدم؟.مگه نگفتی داشتن خونه توی بالکان هنر نیست؟ چطور حالا یادت رفت! این هم کامنت جنابعالی: تازه مگر شاخ غول شکسته ؟ خونه تو بالکان ۲۰ هزار است. با پول سوسیال سوهد امپریالیست هم می‌‌توانی. یکی‌ بخری. هنر است داشتن خانه در بالکان ؟ آقای زرتشت توی گل گیر کرده ای نه راه پیش داری نه پس.
  26
  22
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. بانوی عجوزه! سوزش شما قابل درک است. فقط کسی مخالف خود را “خر قبرسی” لقب میدهد که مشتش از هر لحاظ باز شده باشد و آبرویی برایش نماند. از اینکه خواب شب را از شما گرفته ام بسیار خوشحالم. حالا چون امکان اثبات چرندیاتی که مینوشتید را از دست دادید، بپردازید به پُز دادن و ادعای مالکیت ساختمان های متعدد! بلکه از این طریق اعتباری برای خود بین جیره بگیر ها ایجاد کنید، بین عقلا که آبرویی برایتان نماند.
  25
  25
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
  ۴۰
  mitra55 - تهران ، ایران
  هیچکدومتون در ایران تشریف ندارید پس به جای پرخاشگری به همدیگر یا با این و اون جنگیدن , از مبارزین در ایران حمایت کننین بخصوص حمایت مالی که مبارزین بتونن ادامه بدهند. اتحاد رمز پیروزیست . جاوید شاه
  13
  23
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای زرتشت جنابعالی نوشته اید: خیس از ترس نکنید😝! شاید منظورتان این بوده است، نکنید ترس از خیس😀 خیر! لابد می خواسته اید بنویسید: از ترس خیس نکنید. شاهنشاها: بیا و ببین که چطوری این شیفتگانت بنام دفاع از شما، چوب حراج بر زبان فارسی زده اند.
  23
  26
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Sabokbakam سبکبالم امریکا. این افراد بدبخت بیسواد که از چرخه طبیعت خارج شده همه کسانی هستند که در ایران شام برای خوردن نداشتند و حالا به برکت حکومت اخوند ها در بلاد کفر نشسته و پول زحمت کشیده مردم را باینها میدهند و مقداری مواجب ماهیانه از سفارت میگیرند و این چرندیات بی پایه را می نویسند. اینها از ابتدایی ترین مسایل روز ایران بی اطلاع هستند . اینها اگر قدری شرف و انسانیت داشتند این موج جمعیت تظاهر کننده را می دیدند هیچگاه ان فک کثیف خودشان را باز نمیکردند . هر چند ناگزیر هستند که بسفارت امار بدهند و الا جیره مواجب این ساندیس خور های بیچاره قطع میشه
  27
  21
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
  ۴۲
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  به تو که با پول مردم داری لس انجس سوچرونی میکنی که بد نمی گذره . نشستی پشت صندلی بیانیه میدی و حرف مفت میزنی . لعنت به همه دزد های تاریخ که زبونشون درازه شعورشون کوتاه
  18
  27
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::] عالیجناب :فحش های رکیک تر بده، بنده خوشحال میشوم. شعبان بی مخ هم جاوید شاه میگفت به مردم حمله میکرد. تعارف نکنید. شما شاه پرستان در فحاشی و افترا از آخوندها هم عبور کرده اید. بگذار همه ببینند که شما چه اپوزیسیونی هستید.
  23
  18
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  ضد بشر اتریش بنظر میرسه که تو نه تنها اطلاعات اجتماعی نداری بلکه مقداری از مسایل را که مطرح میکنی ناشی ار بیسوادی تو است و انها را هم در قهوه خانه ها شنیده ای و برای اینکه گاها ادعای وجود کنی این حرف را میزنی. اخر اقای محترم تو اصلا میدانی که واقعه مسجد گوهر شاد از کجا شروع شده و مسبب ان چه کسی بودو در ثانی تو اصلا میدانی ماجرای اراضی که بنام بنیاد پهلوی شده از کجا سر چشمه گرفته.؟؟اخر ادم حسابی چیزی را که نمیدانی حرفش را هم نزن. مردم بتو و نوکر های امثال تو می خندند. در کشوری که تمام مردم ان بلند شده و داد میکنند رضا شاه روحت شاد . یا شاه ایران برگرد. اینها همه انسانهای صاحب شعور و درک ایران هستند . همین حرف هایی که تو و سایر مزدوران این سایت میزنند ناشی از فقر و بدبختی شما ها جیره خواران اخوند هاست .شما ها اگر جرات داری از این اطاق اجاره ای بیرون بیا و بگو.اگر مردم همان منطقه خشتک ترا پاره نکردند. چرا شما ساندیس خور ها حرفی میزنید که ارزش و اعتبار ندارد .نوکری کسی را بکنید که ارزش و اعتبار داشته باشد . اخوند هم کسی است که شما ها نوکری اخوند را میکنی. بدبخت
  21
  14
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. از جیب مبارک پرداخت میکنی یا فاکتور میکنی برای اربابت بن سلمان ؟. پاینده ایران پوکید شاه
  21
  20
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Pire zane irani. ببینم پیر زن.از کی تا حالا نوکری اخوند را می کنی و برای گرفتن جیره و مواجب ماهیانه ناچاری این خزعبلات را ببافی.این همه مردم که در داخل خیابانها ریخته اند انسانهای صاحب درک و شعور هستند . تو برای سیر کردن شکمت ناچاری نهایت بدبختی و نوکری اخوند را بکنی تا سفارت جیره و مواجب ترا بدهد .وانگهی همه مردم نباید یک دست فکر کنند . تضاد در تفکر بسیار عالی است .اما حرفی بزن که ارزش و اهتبار داشته باشد . نه اینکه مثل بیوه زنهای شوهر مرده حرف های چرت و پرت بزنی. اگر جرات داری بیا در همان شهر و میدان دهات خودت این حرف ها را بگو . ببین مردم با تو چه خواهند کرد
  19
  15
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. کوته بین هامبورگ ، این موج‌جمعیت را تو‌کجا می‌بینی که ما نمیبینم ؟موج اون بود که سال پنجاه و هفت راه افتاد و شاه چمدون بدست بدون برداشتن قرص ها فرار را بر قرار ترجیح داد ، ما به اون میگیم موج 😀😀.
  22
  20
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::mitra55 - تهران ، ایران::]. حرفی ندارم. حق شما است.که تصمیم بگیرید.جوان خوزستانی. دخترک بلوچ. زن چادر به سر اصفهان.اگر فقط این بزمجه‌ها انقلابی ۵۷ بگذارند. تصمیم خودتان. زیاد محل به عجوزه ها. کمونیست‌ها نگذارید. ریا و دروغ این‌ها همین.مثل خر در اروپا امپریالسیت کنگر خورده و لنگر انداخته. ولی هنوز دنبال ماتحت پوتین ضد امپریالیست و دشمن ناتو هستند. ورشکستگان سیاسی انگل مفت خور. پیروز باشید. و این بار فریب نخورید. پوزش که ۵۷ سکوت کردیم.و چنین ارث ننگ آور بر شما باقی گذاشتیم
  17
  11
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. خودت وسط قم زندگی می کنی ؟ اسمت چیزی دیگر می گوید. آقازاده هستی؟ دوستان پیشنهاد .دیگر نگوهیم .آقازاده.بلکه انگل زاده. چپ و راست هم دیگر ندارد.
  22
  18
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. به قول جناب زرتشت، ببینید که از نام پهلوی چه وحشتی به جان این نظام میفتد که با وجود ورشکستگی هنوز تکه نانی پیدا میکنند که به سمت این گدا گشنه ها پرت کنند. هشتاد میلیون ایرانی آرزوی بازگشت نظم و امنیت را دارند و البته در این میان پنج نفر جیره خور هم پیدا خواهند شد.
  20
  21
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. خیار و پیرزن کلاً خیلی زوج جالبی هستید و الان که داخل هم به حمله کردن به طرفداران پادشاهی و وطن پرستان بطور مسخره ای مشغولید بامزه تر هم شده اید ! پیرزن عجوزه دوست داره بقول خودش توهینهای بیشتری بشنوه اما عجوزه جان اینکه به تو بگویند مزدور که توهین نیست بلکه نوع کاربری و شغل تو در نظام تبهکار آخوندیست ! ضمناً دیدم به زرتشت فارسی یاد میدهی ! خیلی جالب است که یک عجوزه نوکر انگلیس و ملاها به یک ایرانی درس بدهد !،خیار گندیده شما هم در جواب باید عرض کنم برای مزدوران فرق نمی کند پول مفت از کجا برسد شما هرجا و هر فردی که سبیلت را چرب کند همانجا دولا میشوی .مرگ بر حکومت آخوندی جاوید ایران جاوید شاه
  14
  13
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Sabokbalam بدبختی و سیه روزی که شاخ و دم ندارد. این کور دلان نوکر اخوند ها انقدر وقیح هستند که از نوکر بودن اخوند شرم نمیکنند. اینها انقدر بیچاره هستند که برای سیر کردن شکم گرسنه خودشان بهر ذلتی تن میدهند .اینها انچنان مزدور هایی هستند که با گرفتن یک کمپیوتر و نشستن داخل اطاق میخواهند بدین طریق این قوم بیچاره مفلوک بیسواد اخوند را حفظ کنند. این جماعت بدبخت تر از این حرف ها هستند. اینها همه در دامن سعید طوسی ها پرورش یافته اند
  19
  14
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  خیار چنبر با تو هستم . اگر تو ذره ای درک و فکر و عقل داشتی نمیگفتی که ما این جمعیت را نمی بینیم . شما ها در دامن سعید طوسی ها بزرگ شدید . ان پسره غلمان که فرمانده چندین گروه هم بود و خبرش را در چند روز قبل در همین سایت منتشر شد که دیده اید . شما ها از ان قماش هستید تا کام باخوند ندهید اجازه نان خوردن بشما نمیدهند . انقدر مشتی هستی که بگویی پیرو کدام اخوند هستی. اگر معرفت در تو هست بگو .ولی در جماعت غلمان ها معرفت فقط همانی است که به سعید طوسی میدهید
  15
  11
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::] محترم: آخوندها به همان اندازه پست هستند، که شما واقع بینی. ولی بپا که نقطه های واقع بینی ات نپرند. آقای گشت شاه الله: موقعی که شما سپاه دانش بودید و در انقلاب سفید ذوب شده بودید، خانواده من هم در کشتارگاه شاه جنابعالی شکنجه واعدام میشدند، موقعی که شما در آلمان تشریف داشتید باز هم فامیل های بنده در دوران دیکتاتوری آخوندی اعدام می شدند. عجبا! حالا بنده بدهکار شده ام و شما طلبکار؟ تو بنده را متهم به وابستگی رژیم دینی میکنی؟ لابد انتظار دارید بنده مثل شما جاوید شاه بگویم؟ شما بجای این همه بی منطقی ها، و تهمت زدن ها فکری به حال کامنت های زن ستیزانه ات بکن. شما شاه الهی ها کارتان فقط فحاشی و پاچه گیری هست. یک فرقه ای هستید که حتی همین ولیعهد و مادرش از افراط گری شما خجالت میکشند. پس بزن به چاک! چون هر روز اینجا برایت نان سنگک نمی بارد.
  21
  21
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. تو هم مارو کشتی با این فک و فامیلت که اعدام شدند، من یک چیزی رو در مورد رژیم سابق خوب میدونم و آن اینه که هیچ کسی بیخودی اعدام نمیشد حتماً دست اون شخص به خون کسی آغشته بود یا مستقیم یا غیرمستقیم؛ و این رو هم میدونم که اگر کسی در این گروه های تروریستی خرابکار عضو بود و دستگیر میشد کافی بود غلط کردم نامه بنویسه آنوقت یا آزادش میکردند یا مدت کمتری نگهش میداشتند هیچکسی رو بیخودی اعدام نکردند اینقدر این چرندیات رو شورت عثمان نکن و دور سرت نگردون
  22
  17
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. چند بار به شما یادآوری کنیم که در دوران پهلوی قانون حکمفرما بود و چنانچه اقوام سرکار پاسبان سر کوچه را صرفاً بخاطر اینکه یونیفورم شهربانی به تن داشت ترور کردند، حکومت موظف بود که تروریست را به دست قانون و دادگاه بسپارد که مجازات شوند. حالا تفاوتی نمیکرد که فامیل شما باشند یا بنده، قضاوت در دادگاه ها منصفانه عمل میکردند. شما مجاز نیستید که ممکتی را به قهقرا بکشید فقط به خاطر اینکه حکومتی در مورد فامیل شما قانونی عمل کرده. اگر هم در حکومت آخوندی از اعضای فامیلتان کشته شدند هم آشی بوده که خودتان پختید، دندتان نرم و نوش جانتان، میخواستید انقلاب دروغی بهراه نیندازید. فقط متعجبم که اگر در زمان حکومت آخوند کسی از شما را کشته باشند چرا از اینها عقده به دل نگرفتید و هنوز از سوزش ۴۵ سال پیش ناله میکنید؟!
  22
  19
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۵
  ۴۴
  آقای خاص - استرالیا، استرالیا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شیر مرد مبارز شجاع! اگه ما برا یک نفر تعیین تکلیف کردیم شما همون لمت را دادی و برا ۸۵ میلیون تعیین تکلیف میکنی. جالبه در دفاع از ایشون فقط پدر و پدربزرگش را به رخ میکشی! اینو که میدونیم!! خود ایشون چه کمالات و جربزه‌ای تو این ۴۵ سال داشتند؟؟؟ بقول شاعر: جائی که بزرگ بایدت بود،. فرزندی من ندارت سود،. چون شیر به خود سپه شکن باش،. فرزند خصال خویشتن باش.
  15
  23
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۴
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱- پس باید با این منطق لنگ و دگم شما کوردلان ، عده ای هم از عوامل رژیم سرکوبگر فعلی برهان بیاورند که همه آنهایی اعدام و شکنجه شده اند ضد انقلاب بوده اند یا جاسوس. یا مجاهد و کمونیست. یا آنهایی که می گویند که پدرم ارتشی بوده در بخش راه سازی بلوچستان و خاش و چاه بهار غیره فعالیت میکرده، برادرانم آنجا متولد شده اند ولی توسط حکومت دینی اعدام شده اند را بنده تایید بکنم؟ بگویم ساواکی بودند و قهر انقلابی مردم شامل حالشان شده است! خیر عاقلانه نیست. چطور هر....... به خود اجازه بدهد از فک و فامیل خود شهید بسازد ولی بقیه را متهم به کشتار پاسبان بکند؟
  17
  15
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۱
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- درد و رنج مرز نمی شناسد. اگر کسی به خشونت و اعدام بقیه مهر تایید بزند، باید اعدام پدر خود را هم تایید بکند. یعنی اگر مقابله به مثل بکنم باید بگویم پدر سرسپرده حقش بود که اعدام میشد؟ ولی خیر!خجالت بکشید از دیکتاتوری شاه به اصطلاح مدینه منوره نسازید. انتقاد پذیر باشید. پسر شاه حتی به پدرش انتقاد میکند ولی شما افسار دریده اید. تعظیم به ننگ وخشونت تا کجا؟
  15
  18
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۱
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  خجالت بکشید ببینید رضا پهلوی در کتاب زمان انتخاب چه می گوید و از پدرش چگونه انتقاد میکند. ولی شما مو به درز مغزتان نمی رود. رضا پهلوی در یک جا می‌گوید: که پدرش تا سال ۱۳۳۲ [یعنی کودتای ۲۸ مرداد] "قانون اساسی را که سندی دمکراتیک بود محترم شمرد [و] پادشاهی کرد، نه حکومت". به عبارت دیگر، پس از ۲۸ مرداد، شاه خلاف قانون اساسی و خلاف دمکراسی رفتار کرد. در جایی دیگر می‌گوید "همه قدرت در دستان پدرم متمرکز بود" و "نظام تک حزبی رستاخیر اشتباه بزرگ" محسوب می‌شود، و من او [یعنی شاه] را سزاوار انتقاد می‌دانم". در جایی دیگر، رضا پهلوی می‌گوید "انتشار آثار برخی از نویسندگان ممنوع بود"، "وجود شکنجه نیز اثبات شده" و "من خطاهای نسبتا زیادی را در مواردی متوجه او [شاه] می‌دانم"
  16
  18
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۵
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  عجوزه. ......مگر حرف بدی زد ؟ خوب دارد از پدرش انتقاد می‌‌کند. چرا از او یاد نمی‌‌گیرید ؟ فقط دشنام می‌‌دهید . خوب شما هم از او یاد بگیر. بگو در سال ۵۷ چکار کردید. بگو اشتباه کردیم. کار ما درست نبود. شاه آزادی اجتماعی خوبی‌ داشت ولی آزادی سیاسی او خوب نبود. اخر بزمجه .کدام کتاب را ممنوع کرد . مگر بنگاه نشر کتاب پرگروس اتحاد جماهیر سوسیالستی شوروی به قول شما. دو تا دفتر در جلوی دانشگاه تهران نداشت. مگر شماره ملی‌ انتشار نداشت. کتاب‌ها میخاهیل شلخوف دون آرام. سرزمین جدید. توسط م.ب آذین شما ترجمه نشد و در هر بقالی می‌‌شد خرید. مادر ماکسیم گورگی .خرمگس اتن ویلیام ویلیچ. مگر در زمان شاه ترجمه نشدند و هر کسی‌ می‌‌توانست بخرد. تو چقدر نادان هستید. که حتا هیچ چیزی در مورد تاریخ ننگین هم مسلک‌ها خودت هم نمی‌‌دانی‌.خوب دارد از سیستم پدر انتقاد. می‌‌دانیم. کسی‌ هم انکار نمی‌‌کند. خوب یاد بگیر و اینقدر سماجت نکن. این فقط حقارت شما را نشان می‌‌دهد.که برا کوبیدن پهلوی .دست به دامن خود پهلوی و منابع کیهان می‌‌شوید. چقدر شما حقیر شده. که بجای قبول کردن شکست و اندیشه خود. حاضر به نابودی یک ملت هستید.
  20
  14
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Pirzan iraniپیر زن ایرانی. خوب گوش کن چه میگویم.اگر میخواهی بحث اصولی بکنی پس پیاده شو با هم راه برویم.و اگر نه میخواهی مانند زنان شوهر مرده فقط فک جنبانی کنی من اهل اینگونه بحث های خاله زنکی نیستم.خانم محترم این چگونه استدلالی است که داری.که میگویی من در سیستم شاه کشور مان ذوب شده بودم اما خانواده تو در همان سیستم شکنجه و اعدام شده اند. من بهمراه ملیون ها ایرانی دیگر که صاحب درک و شعور و فهم هستند در خانواده و اجتماع اموخته ایم که کشور ما سالیان متمادی اسیر دست خاندان و پادشاهان زنباره و شکم باره و نوکران مذهب اسیر بودند و لااقل مدت 500 سال ملت ایران گرفتار شاهانی بودند که کشور و ملت برای انها ارزش و اعتباری نداشته و استعداد ملت در زمان انها کشته میشده و برای خلاصه کردن بحث فقط فعلا حکومت کثیف 250 ساله قاجار را مثال میزنیم. لذا یک انسان با فطرتی از خانواده پایین بنام رضا شاه و بعد ها فرزند انسان و تحصیل کرده ان وارد کار زار میشود و یک کشور بدبخت بیمار اسیر دست مذهب خرافات را با زحمت فراوان بمنظور خوشبختی ملت عقب مانده شبانه روز وارد کار زار میشوند و لذا من و سایر ایرانی های معتقد
  14
  13
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  شما تا حالا یک مورد مشاهده کرده اید که بنده به رضا پهلوی موردی گفته باشم؟ اگر هست رو بکن! چون پسر نباید تاوان پدر را بدهد. شما چرا از ایشان یاد نمی گیرید؟ شما چرا فقط از رکوردهای شاه سخن می گویید؟ مگر فرزندش اینها را نمیداند؟ قطعاً امثال شماها مایه حقارت و برباد دادن شخصیت همین پسرش هستید. کما اینکه ایشان چندین بارعلیه تندروی های اشخاصی چون اسکویی ها موضع گرفته است، شما هم نمونه ای از این همین جرگه هستید. فکر کردید با باند بازی و پاچه گیری شما حامی دمکراسی و آزادی میشوید؟ برو به کلکسیون فحاشی هایت بیفزا!
  12
  17
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  موظفیم برای پیشرفت کشور با بزرگان و خدمتگزاران کشور همگام شویم و نسبت بکار خود تعهد و ایمان داشته باشیم.زیرا ما ها در خانواده اموخته شده بودیم. اما بر عکس پدر مرحوم شده شما مسلما بکشور و مقررات ان خیانت کردند که اعدام و شکنجه شدند ( البته بنا به ادعا شما. دروغ یا راست ان را نمیدانم) و در سیستم فعلی هم اقوام دیگرتان اعدام و سر بنیست شدند. و خود شما هم در کشور های دیگر سرگردان شدید خب خانم محترم این بمعنای نا سازگاری شما و خانواده محترمتان از ایران است.شما ها در هر سیستم وهر زمان تنها چیزی را که اموخته اید نا سازگاری بی دلیل است. اما ما و امثال ما یادگرفته و اموخته ایم باید بخدمتگزاران کشور احترام گذاشت. یاد گرفته ایم باید با خدمتگزاران کشوهمراه و همگام شد و مهمتر انکه یاد گرفته ایم که حرف های گنده تر از خودمان نزنیم..من اگر ابتدا جوانی خود سپاه دانش بوده ام و از مقابل شاه کشورمان رژه رفته ام و ازشاه کشورمان سر دوشی گرفته ام افتخار میکنم.من افتخار میکنم به فرزندان روستاییان درس داده و اموخته ام که باید انسانی زنده باشند.که خوشبختانه اکثر همان روستاییان که اطاق برای خوابیدن نداشتند امروزه
  20
  11
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  ماشین های مدرن و خانه های بزرگ و شاید صاحبان ویلا های بزرگ در جزایر خوش اب و هوای دنیا هستند . خانم محترم اینها همان نهال هایی هستند که ما با تصویب قوانین انقلاب شاه و مردم کاشته ایم و امروزه بارور شده اند . لطفا سعی کنید حد اقل با خودتان و یا با وجدان خودتان( البته اگر وجدانی داشته باشید) رک و راست باشید.خانم محترم من برای هزارمین بار با صدای بلند میگویم که من در سازمان بندی و یا مقررات کشورمان که شاه ما پرچمدار ان بود ذوب شده و اموخته ام که باید بخاندان پهلوی تا اخرین نفس معتقد و پایدار باشند زیرا پیغمبر راستین کشورمان رضا شاه بزرگ بود. این یک شعار نیست . این یک حرف معمولی نیست.من بشرف همه انسانها سوگند میخورم که از مرحوم پدرم بارها شنیدم که میگفت رضا شاه خدا ترا بیامرزد .هر چند که پدر و پدر بزرگمان در شهری که ساکن بودند بنا بدستور رضا شاه بزرگ نقشه شهر از وسط خانه و زندگی انها عبور کرده بود و صدمات مالی بزرگی در همه دنیا سخت و غیر قابل تحمل است بانها وارد شد. بله خانم محترم این چنین است تفاوت فرهنگی و خانوادگی دو نفر. من ذوب شده در مقررات زحمتکشان کشورم هستم
  20
  12
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  خانم محترم. ناسازگاری افتخار نیست . اعدام پدر و خانواده تو در سیستم های اجرایی افتخار نیست . از حرف های شما مشخص است که روحیه همکاری و تشکر از زحمتکشان کشور خود را ندارید .شما ناسازگاری و یا خیانت را افتخار میدانید. شما از هر ایرانی که بخدمتگزاران کشور خود وفادار هستند نفرت دارید.شما فکر میکنید همه شاهان باید مانند احمد شاه خپلوه و بی لیاقت باشند که پس از مسافرت بخارج فرانسه میگوید من دیگر بایران بر نمیگردم و سبزی فروشی در خارج را بپادشاهی در ایران ترجیح میدهم . بله خانم محترم . شما ها و همفکران شما این چنین خدمتگزار بی مایه و سبک سری میخواهید . نوه مرحوم رضا شاه بزرگ را ما نمیتوانیم تجزیه و تحلیل کنیم زیرا درست اموخته نشدیم . ما لیاقت احمد شاها را داریم. می فهمی حرف من را یا نه. یا حتما باز میخواهی بدون منطق با من مثل خاله زنک ها بحث های بی اساس بکنی
  20
  13
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::] شما ابداً و اصلا لایق بحث کردن نیستید که بنده با شما حرفی داشته باشم. مرا مخاطب قرار دادی، تهمت زدی ،توهین کردی جوابتان را دادم. بنده به انسانهای بد دهن وخودشیفته و زن ستیز پشیزی هم قایل نیستم. هر وقت شخصیت و ادب یک بحث بدون توهین را فرا گرفتی، او نموقع خط و نشان بکش. پس بشین سرجایت. در حد خودت باش. ارزش جواب بیش از این را هم نداری. جوابی هم دیگر نخواهم داد.
  18
  13
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  پیر زن واقعا که میخواهم از امروز ادب را از شما یاد بگیرم. ولی از اینکه گفتی جواب من را نمیدهی باور کن من را خوشحال میکنی. میدانی چرا؟؟ برای اینکه هر چه میگویی همه پرت وپلا و چرت و پرت است. تو که خوب میدانی من ذوب شده در دستگاه ولایت هستم. بیا کاری بکن که در دستگاه تو هم ذو ب شوم .پیر زن
  13
  8
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. همینطور که دوستان گوشزد کردند مشکل شما از جای دیگری آب میخورد و اصولاً اصلاح شدنی نیستید. تعصب و عقده شما را کور کرده و مطمئناً این سالهای واپسین عمر را هم در رنج مضاعف سپری میکنید و دوست و یار یاوری در کنارتان نمانده که بتواند اخلاق منحط شما را تحمل کند. این را هم اضافه کنم که قبلاً هم عرض کرده بودم، چنانچه انقلاب منحوس شما کشور را به مسیر بهتری انداخته بود و آسایش و آرامش بیشتری برای ملت رقم زده بود، هیچگاه اشخاصی مثل من که عزیزانی را در این مسیر از دست داده ایم شاکی نمیشدیم و خود را متقاعد میکردیم که شهیدی در راه پیشرفت کشور تقدیم به مام میهن کرده ایم. ولیکن وقتی عجوزه بیماری مثل شما، با در نظر گرفتن نتیجه اعمالش، هنوز به آن عزیزان توهین روا میکند نتیجه همین میشود که میبینید. اگر تا این سن و سال هنوز درنیافته اید که رفتار و گفتار صحیح چگونه است، پس محکوم به درد کشیدن ابدی هستید.
  15
  6
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آقای خاص - استرالیا، استرالیا::]. پاسخ سرکار را در مورد بیانیه شاهزاده در کامنت پیرزن ایرانی جستجو کنید. اگر تا به امروز نشنیده یا نمیدانید که رضاپهلوی چه طرز فکری دارد به سایت ایشان رجوع کنید. زمانی که ما طرفداران نظام پادشاهی به انتخاب شاهزاده برای ترجیح ایشان به جمهوریت احترام میگذاریم، مزخرفاتی که مخالفان ایشان مینویسند بی معنا جلوه میکند
  15
  8
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  پیر زن ایرانی. یادم رفت که بتو بگویم که چندین بار بمن گفتی که زن ستیز هستم.بله من زن ستیز هستم ولی نه ان زنی که با فعالیت و مشقت فراوان صاحب شغل و مقام اجتماعی میشود مثال خانم مریم میرزا خانی یا همین خانم فهیمی در المان و هزاران زنان صاحب شخصیت ایرانی. من با زنان فاحشه در ستیز هستم . نه ان زن فاحشه ای که از روی ناچاری و تامین شیر خشک بچه و کرایه خانه مجبور بتن فروشی میشود . با اینگونه زنان اصلا و ابدا. من مخلص چنین زنان واقعا شرافتمند هستم . اما من در ستیز با انگونه زنانی که پول . خانه. شغل.زندگی و شوهر دارند اما ذاتا فاحشه گری میکنند.گاها شوهر های خودشان را بوسیله مترس های خودشان بکشتن میدهند و یا خانه و کاشانه و بچه و شوهر را می اندازند و کودکان معصوم را بامید شیطان رها میکنند تا به نیات شوم خودشان برسند . مانند ان زن جوان اهوازی احمق با ان سن کم خود سر از فاحشه خانه های ترکیه در اورد . من با اینگونه زنان فاحشه در ستیز هستم . فهمیدی یا نه
  16
  10
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. آخی عجوزه مقابل واقع بین کم آوردی ؟! تعجب نکردیم چون حامیان حکومت تبهکار ملاها منطقی جز زور ندارند و هنگامی که نتوانند از ابزار زورگویی استفاده کنند یا در مقابله با فرد یا دولت قویتر فوراً موش میشوند یا مانند رهبرشان جسم علیل و ذلیل پیدا می کنند و‌زوزه می کشند ،دلیلش هم چیزی جز این نیست که با جنایت و توحش آنهم بر علیه مردم بی سلاح و مظلوم ایران تا حال بر مسند قدرت نشسته اند و از سواد وقدرت تحلیلی در حد پوست باقله برخوردارند.
  20
  15
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  یعنی از کامنتهای این سایت هم که بیشترشون اسکول و بیسواد سیاسی هستن هم میشه فهمید که پهلویها هیچ جایگاهی در بین عامه مردم ندارن .مرتیکه الدنگ از سعودی پول مواجب میگیره و حتی جرات نداره بگه خلیج فارس میگه خلیج .واقعا که مایه ننگ و بی آبرویی هست
  13
  19
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  چیز عجیبی نیست. اول شروع می کنی.لات کمونیست بازی. جوابت را که می دهند. مچ دروغ و ریا که آشکار می کنند. پس می زنی. من با شما سخن نمی گم. کی اینجوری نبودید. ؟ شما لایق بحث کردن با من نیستید. به روباه گفتند شاهد شما نیست .گفت دمبم.اخر عدوی زمان وسط دعوا نرخ مشخص می کنی؟ کی باید قضاوت کند؟ خودت ؟
  20
  9
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::] گرچه سن و سال یک روند زندگی است. ولی حاضرم در یک برنامه زنده با شما شرکت بکنم. اگر سنم از شما بیشتر بود. قیافه ام از شما بدتر بود. قطعا امشی می خورم. اگر اینطوری نبود شما پیرتر و زشت تر از بنده بودید، فقط قول بده که شعور و ادب را یاد بگیری. چون بی ادب هستی، تهمت میزنی، چون مالا مال از بی فرهنگی و بی کلاسی و افکار سنت گرایانه هستی.تو هنوز زود است که بفهمی، گرچه نمی فهمی و نمیدانی با چه کسی طرف هستی. منم منم خودت را هم بگذار زیر مشک آب، بعد ناشتایی سر بکش. تو عددی نیستی! ساختار نوشتنت فریاد میکند که هنوز سنتی فکر میکنی. فعلا همین اسم کاربری خنده دارت نشان از کمبود شخصیتت است. پس زیپ مغزت را بکش! از کی تره خودش را قاطی میوه ها کرده؟ برو جلو بوق بزن و فحش بده.
  14
  15
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. سوال من از حاج رضا پهلوی بود. شما چرا جواب دادی. میبینی که این خانواده اصلا جورشون رو باید دیگران بکشند. متاسفم برای شما. انسان باش. آزاد باش. نوکری خیلی بده. یک جور بردگیه
  10
  21
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::] سرکار خانم; حکایت این دوستان مثل این است که کسی بخواهد یک غیر مسلمان را بزور مسلمان بکند. این دوستان می خواهند همه باید سلطنت طلب باشند. بنده سالیان درازی است که شما را می شناسم. باعث شرم است; کسی شما را متهم به آلودگی با جمهوری اسلامی بکند. وقتی که کسی مثل زرتشت با ادعاهایش قطب را جابجا میکند; ولی اینطوری عامیانه می نویسد و اتهام میزند تکلیف بقیه معلوم است. جانت جور
  13
  15
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای بیسواد کور عقل. کی بنده با این لمپن بحث را شروع کردم؟ توهین و برچسب زد جوابش را دادم. گفتم دیگر جوابت را نمیدهم. خودت هم میدانی که معمولا جواب پخمه ها را نمیدهم. شیرین عقل تاکید میکنم و باز هم تاکید و مجدداً تاکید! شما روی جمهوری اسلامی را سفید کرده اید. شما یک مشت لات هستید که اخلاق و روش شما فقط فرقه ای هست. شهامت داشته باش حداقل در حد ولیعهد انتقاد پذیر باش.
  18
  15
  شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  شما رو همون ایرانیای لس انجلس قبول ندارن،داخل ایران پیشکش. توی همون لس انجلس که رضاپهلوی است میلیونهاایرانی هست همان ها قبولش ندارند، این به ان فحش میده ،ان به این،۵۰تاکانال تلویزیونی زدن انجا،فقط دعوا.
  9
  15
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  عجب گرفتاری شدیم. ما مینویسیم چون رضا پهلوی جمهوری را به سلطنت ترجیح میدهد ما نظرش را محترم میشناسیم چون فقط او به عنوان تنها آلترناتیو جایگزین نظام حاکم در میدان است، آنوقت اینها مینویسند که ما تلاش میکنیم که همه سلطنت طلب باشند!!! با همین منطق قوی و همکاری و همدستی و آشنایی دیرینه! با دشمنان این سرزمین است که نجات کشور به تعویق افتاده. ما همکاری و حمایت از شاهزاده را تبلیغ میکنیم که راه اتحاد و نجات کشور هموار شود و هر بار که دهان باز میکنیم دو نفر کمر بسته سقوط ایران به وسط میپرند که دوران شاه کفش نداشتم پس شاه نباید جشن های ۲۵۰۰ ساله راه مینداخت و دیگری عَلَم برمیدارد که فامیلم را شاه کشت پس باید پسرش را اخته کنم! شرم کنید، نیم قرن گذشت، بگذارید جوان ایرانی داخل کشور به کارش برسد.
  17
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۵
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. عزیزم، ۵۰ تا تلویزیون داشتن معنای بدی ندارد. با همه تبلیغاتی که دشمن میکند و پولهایی که جمهوری اسلامی به جهت اختلاف انداختن بین مبارزین خرج میکند تعدد تلویزیون ها نباید باعث تعجب باشد. آیا شما هیچ وقت تظاهراتی که در لوس آنجلس در حمایت از شاهزاده انجام میشود را شاهد بوده اید که اینطور مینویسید؟ چرا حمایت از او در تظاهرات داخل کشور را با نوشتن “پیشکش” کمرنگ جلوه میدهید؟ شخص مناسب دیگری برای رهبری به نظرتان میرسد که عنوان کنید؟
  19
  12
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::] ۱-آقای بلوچ: مورچه توی آب افتاد فریاد کشید دنیا را آب برد.اینجا هم ناشیان شارلاتان موقعی که وضع را برای خودشان پس می بینند، داد و فریاد میزنند که دنیا خراب شد. باید همه بگویند جاوید شاه. از شاه و پهلوی انتقاد نکنید چون مانع رهبری پهلوی میشوید.
  14
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲-بلوچ: بنده عقیده دارم هیچ پسری نباید تاوان پدر را به پردازد.مطلبی هم راجع به رضا پهلوی ننوشتم. حالا جالب است تعدادی چقدر شیرین عقل هستند فکر میکنند، اگر به بنده بگویند پیرزن و توهین بکنند ناراحت می شوم. خیر! مفت اندیشان: اینطوری نیست . بنده از اکثر همه شما جوانترم. هنوز زود است تا بفهمید که چه خبر است! فلک زده ها دیدید چطور رفت توی پاچه اتان؟
  15
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳- فلک بر گشته ها یک کمی فکر بکنید. حتی یک مرد ایرانی اسم کاربری پیرمرد را برای خود انتخاب نمی کند، چه برسد به یک زن تا اسم کاربری اش پیرزن باشد! حالا کوته فکر خوردی؟....؟زرتشت خوش خط خوردی؟
  14
  14
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۴- بلوچ: یادت هست چندین سال پیش بود که نتوانستم با نام کاربری خودم ٭ مینای من٭ورود بکنم این اسم را انتخاب کردم؟ فرقی نمی کند برای شما همان پیرزن هستم. به جنسیت خود افتخار میکنم.به فحاشی و اتهام خودتان ادامه بدهید. گرگ اجل یکایک از این گله می‌ برد -... وین گله را ببین که چه آسوده می‌چرند!(اوحدی اصفهانی) به .....هوای شما را دارم.
  34
  14
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای زرتشت: فکر نمی کردم مثل .... و بقیه نوچه های پخمه ات اینقدر خام باشی که باور بکنی که پیرزنم یا بگویی عجوزه. تو یادت می اید نطفه خدا کی بسته شده، بعد تو به من میگی عجوزه؟ زرتشت: هر گردی گردو نیست. با پوزش جای ....بازار مسگرها نیست😀
  22
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::] پیرزن عجوزه😂; یکی از دلایلی که عرض کردم شما را به خوبی میشناسم همین بود; که خودتان اشاره کردید.حالا بعد از کامنت شما ;که باید این همه پشم و کرک ریخته شده را جمع بکند ? 😏 جانت جور
  14
  15
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. چقدر زرت پرت میکنی و مضخرف میبافی؟! یعنی واقعاً فکر میکنی کسی پیدا بشه که اینهمه چرندیات را بخواند ؟! ،بنظرم عجوزه کمتر جوگیر شو و خودت داوطلبانه ریق رحمت را سر بکش و برو یک جای خیلی گرم پیش خمینی عزیزت و تا قیامت با او چرند بباف ! فکر کنم عذاب خوبی برای خمینی ملعون خواهی شد !
  19
  10
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  . [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. شفای عاجل برایتان آرزو میکنم. با این چند کامنت اخیر کاملا ثابت شد که نیاز مبرم به روان درمانی دارید. البته تعجبم بیشتر متوجه جناب بلوچ است که کمتر مینویسند، ولیکن اخیراً به ضرب المثل “ تا مرد سخن نگفته باشد - عیب و هنرش نهفته باشد “ صحه گذاشتند. اینکه در واقع وجود چنین فوروم هایی دست دوست و دشمن ایران را باز میکند و باعث میشود که جوان ایرانی با چشمی باز تر راه خود را انتخاب کند باعث شادمانی و امید است.
  16
  11
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::] ۱- قصد ندارم جواب آدم های بی ... را بدهم . ولی ناچارم چون تو در فاز ..سبک مغزی، حتی از اوباشان حکومتی هم سبقت گرفته ای. همان قدر خمینی به ایران گند زد تو و امثال تو هم بنام دفاع ازشاه، به بنیاد سلطنت اکنون... می پاشید. در نتیجه لازم دیدم متراژ حماقت و نادانی تو را کوتاه بکنم. تا دیگر نخود هر آشی نشوی. ...
  12
  12
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- بچه.پررو: چند بار جوابت را ندادم فکرکردی چه خبره!؟ طفل بزرگسال: برو پا بزن تا آب بندی بشوی. بله! من همان عجوزه و پیرزن هستم، بیا فحش بده. بیا قمپز دربکن. بنده با الفاظ و توهین شما شاه الهی بیگانه نیستم. سلام من را به گشت شاه الله برسان.
  12
  12
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  نمیدونم چرا هر وقت توی ایران سر و صدایی میشه کک به تمبان مبارک این شازده میافته که بعله . (من آنم که رستم بود پهلوان!!!). آخه مفنگی تو دماغ خودت را نمیتونی بگیری میخوای از آب گل آلود ماهی بگیری؟؟؟ تو اهل مبارزه ای؟؟ نکنه چنین مبارزه ای را بلانسبت از پدرت به ارث برده ای؟؟؟ تو اصلا میفهمی گرانی یعتی چه؟؟ میفهمی گرسنگی یعنی چه؟؟ هیچوقت شده با دست خالی شرمنده زن و بچه ت بشی؟؟ تو فقط یک چیز را خوب به ارث برده ای! خوشگذرانی با پول بیت المال!!
  11
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۵
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. گرامی, بزرگی گفت: اگر بخواهی سطح شعور و فرهنگ مردم یک شهر را بشناسی نگاه کن ببین آن شهر چند کتابخانه دارد. حال به همین طریق, اگر بخواهی به سطح شعور و درک و فهم و فرهنگ و آزادی و دموکراسی که شاه برای مردم ساخته بود پی ببرید نیازی نیست مثنوی هفتاد <من> از سالهای تمدن بزرگ بنویسی. کامنت شاه الهی های همین سایت گویای همه چیز هست. وقتی شعور شاهی, ادب شاهی در فضای مجازی شما را <عجوزه> ,<عفریته> و و و خطاب میکنند, خدا میداند همین بلانسبت باشعوران, 43 سال پیش در فضای واقعی با مردم چه میکردند و الان اگر ببیننتان چه میکنند!!؟؟. باور بفرمایید هرچه شما از توهین و متلک و فحاشی این فرقه شاه اللهی به خشم آیید آنان احساس غرور و شادی و پیروزی میکنند میدانید چرا؟؟ چون استراتژی و هدفشان سرکوب است. حال چه از راه فحاشی چه ترور شخصیتی و چه ترور فیزیکی. و من چقدر شادمان میشوم وقتی این جرثومه ها همچون بسیجی دهان گشاد لب به فحاشی و انگ باز میکنندو چون همچون آخوندا ماهیت خودشان را خودشان بر ملا میکنند و دیگر نیازی به انتقاد من و شما نیست.
  11
  14
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::رها از جهل - اوین، ایران::] ۱-دوست خوب: بدون اغراق و بنام منطق و آزادی سوگند، بنده یقین دارم اگر این شارلاتانهای فالانژ بر مسند قدرت بنشیند، جمهوری دینی باید جلو این فرقه خطرناک لنگ بیندازد. بنده دو موضوع را خدمتتان عرض میکنم. ۱-آخوندی در نقش قاضی جوانی را اعدام میکند، ولی گویا بعداً حکم آزادی این جوان از جایی دیگر به دست مادر این جوان میرسد. مادر پیش قاضی میرود و گریه میکند چرا بچه مرا کشتی حالا باید آزاد میشد؟ قاضی جلاد می گوید:گریه مکن! تا حال جهنمی بوده ولی از حالا به بعد جایش توی بهشت است. مادر می گوید اگر بهشت خوب است شما چرا نمی روید؟
  12
  11
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Pirzane irani سوئد پیر زن. مگر قرار نبود پس از این پاسخ کامنت های من را ندهی. مگر نگفتم من از اینگونه بجث های خاله زنک بازی ها خوشم نمیاید.اما تو باز میگویی حاضری یک مناظره حضوری با من بگذاری.اخه ادم حسابی اگر صداقت داری یک سئوال میکنم و اگر با صداقت جواب من را دادی من حاضرم هر چه بگویی انجام دهم .اما مشروط بر اینکه با صداقت جواب بدهی. پیر زن لطفا با صداقت بمن بگو تا امروز حلوا چند نفر را خوردی. یا چند نفر بخاک سپردی. اگر با صداقت گفتی انگاه میتوانم فکر بکنم که تو چه میگویی و یا چه میخواهی. این کلمه پیر زن را خودت انتخاب کردی و الا من جسارت نمیکنم. البته اگر صلاح بدانی و برای اینکه دوستان بتو عجوزه نگویند میتوانی اسم کاربری خودت را عوض کنی و یک اسم جدید مثلا یار وفا دار ملا علی بگذاری
  15
  12
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- ۲- من بارها گفته ام خانواده ام هم در زمان شاه دیکتاتور و هم در رژیم سرکوبکر کنونی شکنجه و اعدام شده اند. یک لات شاه الهی از همان قبرسی ها میگوید لابد پاسبان سرکوچه را کشته و قانون کشور را نقض کرده است. یا یک تهی مغز کوته بینی میگوید: نباید فامیلت کار خطا انجام میداد.آیا شما فرقی بین این مزدوران می بینید؟در پایان بنده خوشحال میشوم به بنده فحاشی بکنند، تا همه بفهمند این فرقه چه لومپن هایی دارد.
  14
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. [::رها از جهل - اوین، ایران::]. فحاش بودن کاربران در این صفحه از تعداد نقطه چین‌ها در کامنتشان پیداست. یک بار دیگر کامنت‌ها را مرور کنید تا بفهمید چرا حنای شما رنگ سابق را ندارد! در ضمن شما با سواد ها! که ادعایتان گوش فلک را کر کرده با یک نگاه به فرهنگ لغات درک میکردید که "عجوزه" دشنام نیست و نام دیگری برای پیرزن هست وگر نه مدیران سایت اجازه درج شدنش را نمیدادند.
  12
  8
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. از اینکه خواندن کامنت‌های این حقیر سرکار را به مرز جنون رسانده متاسفم. اما این جنون پدیده جدیدی نیست، در همان اوان که حس پیوستن به انقلاب را تجربه میکردید نشانه هایی از آن در شما هویدا بوده و این دلیل لعنت فرستادن نسل فعلی به پدران و مادرانشان است که در سال ۵۷ از روی شکم سیری دیوانه شده بودند.
  12
  10
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::] بلوچ: ببین ... با نام کاربری واقع بین که در واقع کوته بین است چه میگوید.این بی عقل الدوله سرتا پایش پارازیت و افکار سنتی و واپسگرایانه است از بنده پرسش دارد. بلوچ: صد حیف که یوکی سانسور میکند. اگر نه یک پلیور مادر دوزی برای این لمپن شاهنشاهی می بافتم، که توی بالیوود هم پیدا نمی شد. مثلا زور زده، فکر کرده و از من میپرسد که حلوی چند نفر را خورده ام.آخه مشنگعلی مرتجع این چرندیات چی هست میپرسی؟ بپرس با چند نفر سکس داشته ام! حالا این پشمک برای ما شده سلطنت طلب و صحبت از زحمتکشان میکند. این یادش مییاد تونل کندوان کی افتتاح شده، بعد حالا ویراژ جوانی میدهد.بله من همان عجوزه هستم از اینکه توی پاچه اتان رفته و خیط شده اید متاسفم.
  11
  11
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز هدف همه ما سربلندی ایرانه، پس هدف مشترکی داشتیم،باهم دوستیم، اما در سرگذشتمان با هم تلاقی میکنیم دشمن میشیم.باید به اون هدف مشترک ایمان بیاوریم حتی اگر مجبور بشیم دشمن باشیم. :نیچه با فیلسوفی بنام پال ری دوستی اینچنینی داشت ، اسمش رو گذاشت دوستی ستاره ای: ما با هم دوست بودیم و از هم جدا شده‌ایم. اما این بین ما درست بود، و ما نمی‌خواهیم آن را از خود پنهان کنیم که گویی دلیلی برای احساس شرمندگی داریم. ما مثل دو کشتی هستیم که هر کدام هدف و مسیر خود را دارند. ممکن است راه‌‌های ما با هم تلاقی کنند و می‌توانیم با هم جشن بگیریم، همانطور که گرفتیم - و سپس این کشتی‌های خوب چنان آرام در یک بندر و یک آفتاب استراحت کردند که ممکن است به نظر برسد که به هدف خود رسیده‌اند و گویی یک هدف دارند. اما پس از آن نیروی قهار وظایفِ ما، دوباره ما را به دریاها و مناطق آفتابی مختلف از هم راند، و شاید دیگر هرگز همدیگر را نبینیم، شاید هم دوباره همدیگر را ببینیم اما همدیگر را نشناسیم: قرار گرفتن در معرض دریاها و خورشیدهای مختلف باعث تغییر ما شد!
  14
  1
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. عجوزه جای آب قوره گرفتن و‌زوزه کشیدن و نوشتن طومارهای طویل و مزخرف برو حلوا آقاتون را بپز چون با اینهمه مرگ بر خامنه ای که اینروزها تو خیابان و شهر میگن بعید نیست که فشارش بالا بزنه و زرت و بده و قبض را بگیره ! تو هم غصه چیزی را نخور یک لقمه ....هست با ....میخوری، ناز نکن عجوزه میدونم که در درگاه آغا .......بخوردن و لیسیدنش عادت داری.
  14
  12
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۶
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  مرگ بر مهم‌ترین عامل تفرقه رضا پهلوی بی عرضه
  13
  13
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۸
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::] براستی شما نماد واقعی یک سلطنت طلب هستید. درود بر شما! جاوید بر شاه شما!
  13
  13
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۸
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. تو با ۷۲ سال سن به اون میگی عجوزه!!!!!! ،انقدر احمقی که فکر میکنی کل ایران فقط دو جورن همه یا با آخوندند یا با رضا پهلوی بی عرضه !!!!! ، هیچ حالت سومی به فکرت نمیرسه !!!!؟ نه ؟ ای خاک عالم ، البته لزومی نداره بگم ، ۷۲ سالته خرفت شدی دیگه همین روزها ... و دادی قبض و گرفتی انشاالله
  16
  15
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. کامنت هر بی ... رو نخون ، وقتی جوابشونو میدی یعنی کامنت شونو خوندی ، کسی که اصلن در کلاست نیست مثل این ( ساسان ) اصلن چه میفهمه تو چی میگی ، آدم حسابشون نکن ، من الان سالهاست اینجا میام کامنت خیلیهاشونو نمیخونم حتی وقتی منت کشی میکنند و اسمم رو میارن
  9
  8
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. آبغوره رو ببین چه جور نوشته ، سوادش در حد سوم ابتدایی
  13
  12
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. تو یکی با 105 سال سن این وسط چی میگی؟ یک فکری به حال اون واحد مسکونی متعفنت بکن!...
  8
  12
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. اون اتحادی که شما امیدواری رخ بده قبلاً از طرف ملت یک نه بزرگ گرفته. یک بار در سال ۵۷ نتیجه اتحاد شمارا تجربه کردیم. در ضمن اگر دوست داری این خاله با شما رفیق بشه باید یک آلونک هم شما در بالکان بخری و باهاش همسایه بشی بلکه حالا یک اتحادی بینتون ایجاد شد!
  11
  12
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::] با شما موافقم. ولی چندین بار جواب این لومپن شاهنشاهی را ندادم باورش شده بود. گفتم بگذار کمی ببفامش تا کرک و پشمش بریزد. هدف من این است بگذار این اوباشان کله پوک فحش جنسیتی بدهند ، تا همه بفهمند سلطنت طلب ها کی هستند. کم کم نوبت همه این پاچه بگیران میرسد از باربر قبرسی گرفته ، تا فضول های دیگری از آلمان که چندتا اسم برای خودشان دارند. این شور بختها یک چند وقتی با عجوزه دلشان خوش بود. فکر میکردند با ننه سرما طرف هستند. پوزشان خورد رفت توی پاچه اشان!
  14
  9
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::. تو و‌حامیهای علی گدا خامنه ای به خر و الاغ بخاطر پاچه خواریهایتان و شعور نداشته تان یک میلیون سور زده ایدو احتمالاً‌بخاطر همین بلاهت و سفاهت که بهش اذعان داری خودت را میلیونر نامیدی ! همین باعث میشه که لیاقت جواب من را بخاطر جفنگیات خودت در مورد من و سن من که معلوم نیست از کجات الکی محاسبه کردی را بدهم ،به عجوزه گفتم که با تو دوست بشه شاید بخاطر عذابی که بخاطر چرندیاتش به تو میده مغزت را تکان بده که اونهم گفت با خیار دوست شده و یک کاکل خیار را با صد تا مثل تو عوض نمیکنه . خلاصه برو شعور پیدا کن بعد بیا کامنت بگذار.
  9
  10
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۲
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. مرسی که من را سلطنت طلب واقعی نامیدی و همینکه با شگفتی شاهد تکان خوردن و تغییر کلمات شما و جاوید شاه گفتنت شدم به خودم میبالم و بخاطر تو هم خوشحالم و اگر کامنتهات همگی به این صورت و حاوی مطالب خوب باشه مطمئن باش طوری که شایسته شخصیتت باشه توسط من و دوستانم مخاطب قرار می گیری ،جاوید ایران جاوید شاه
  9
  11
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  . [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. صحبتم را با تشکر از دوستان سلطنت طلبم جناب سبکبال و ساسان و زرتشت و باقی دوستان وطن پرستم شروع میکنم و باز هم متشکرم که دهان حامیان .. مفتخور اطلاعاتی حکومت ملاها را اینجا با کامنتهای پر از نکته و منطق خورد میکنید و امثال میلیونر یا عجوزه و خیار و امثالهم که نمادهای حامیان ابله و استخوان لیس درگاه آغا خامنه ای هستند را با کامنتهایتان به مرز درماندگی و یأس و دیوانگی میرسانید.جاوید وطن بزرگم ایران جاوید یاد و نام و بازمانده شایسته شاهان خدمتگزار پهلوی.
  16
  11
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. ارادتمندم و با خضوع در مقابل لطف و محبت جنابعالی تعظیم میکنم. برای ما که دستمان از داخل کشور کوتاه است وظیفه ای والاتر از این نیست که از طریق این رسانه ها جوان ایرانی را با تاریخ و حقایق گذشته میهنمان آشنا کنیم. هر چه بیشتر بنویسیم راه نجات کشور را هموارتر میکنیم. به امید پیروزی.
  11
  8
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۳
  ۳۲
  iraneviran - ازبکستان، ازبکستان
  فقط یک شعار می تواند ناجی ملت ازان باشد و آن شعار" جاوید شاه" است.
  14
  7
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.