مردم در «قزوین» با هجوم به فروشگاه‌ها، آنها را غارت کردند - ویدیوفرماندار شهرستان قزوین با اشاره کلیپ منتشر شده تحت عنوان هجوم مردم قزوین به یک فروشگاه گفت: به هیچ عنوان هیچ حادثه‌ای اعم از هجوم و غارت به فروشگاه در شهر قزوین صحت ندارد تمام افرادی که در این کلیپ نمایش داده می‌شوند لباس گرم مثل کاپشن پوشیده‌اند.
+124
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  برید عکس خمینی و تو ماه ببینید این تازه اولشه
  6
  34
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶
  ۴۶
  Free Press - لندن، انگلستان

  این ملت بیرگ‌ چهل سال همه جوره توسرش خورده همینجور سواری داده از گوشت و مرغ و برنج و ماکارونی هم حاضر شدند بگذرند، واقعا به غیرتتون! حالا هم که رییس جمهورتون گفته نگران نباشید به همه نان میرسه! یعنی خفت تا کی؟ چرا یکبار برای همیشه دندان چرکی رو در نمیارین؟ تا آخوند هست همینه، چون برای اونها چراغی که به عراق و سوریه و فلسطین رواست بر ایرانی حرام است، سرنوشت امروز کره شمالی آینده نزدیک شماست.
  6
  29
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران
  نوش جون شون، مال خودشونه
  2
  15
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  فرماندار قزوین مثل اینکه سرش پایین و ما تحتش به هوا بوده . حداقل میگفتی این اتفاق در آفریقا افتاد . مسلما مردم چون به راستگویی شماها اطمینان دارند ، آن نوشته اتکا را به فروشگاه اتکا زمان شاه تصور میکردن و این غارتگری را زمان طاغوت فرض میکردن . اما اگر همین روش در شهرهای دیگر انجام شود هر چند کار درستی نیست ولی مثمر ثمر خواهد بود. لطفا به مغازه های کوچک حمله نکنید.
  0
  15
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  انتشار اخبار دروغ مطلقا به مبارزه کمک نمی کنند
  15
  8
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱
  ۴۸
  اصحاب کهف - کلن، آلمان
  داره میاااااد ، داره میاد...بالاخره جون به لب رسید.این دیگه جدی جدی پرده آخره . آریودرچی ملا !
  1
  11
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴
  ۵۲
  ایرانی دبش - تهران، ایران
  این دروغ هستش این مال سال ۹۸ هست
  8
  8
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران
  حلالتر از شیر مادرشان،. وقتی قراره مفت بره توی شکم چاقو خورده اون حیوانهایی که اسم خودشان را انسان گذاشته اند و در غزه مشغول عملیات تروریستی هستند با برود سوریه، همان بهتر که توسط هموطن عزیزم غارت بشود، نوش جان، همه فروشگاه ها مال شما، نوش جانتان، بشه گوشت بچسبه به بدنتان،. تازه اولش هست علی گدا، هر جا هم بروید به هر شکلی هم که در بیایید، ما آرییا ییها از بیرون ترورتان میکنیم، میدونیم قصد اقامتتان کجا هست،
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۲
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این غارت ها همان مقام انسانی است که سید روح الله بمردم ایران وعده داده بود . اینگونه اعمال از اصول اولیه فرهنگ اسلامی است. مگر همین قوم و قبیله که بر ایران مسلط شدند اولین و ظیفه اسلامی انها مصادره مال و اموال و ناراج مایملک مردم ایران نبود؟؟ اینگونه حرکات ناشی از فرهنگ اسلامی است. اسلام یعنی غارت مال مردم .یعنی کشتار . یعنی چپاول.زیاد تعجب نکنید
  0
  0
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران
  غارت؟! غارت در صدر اسلام و در عزوات انجام می شد. غارت نامی است که حکومت اشغالگر و چپاولگران اسلامی بر روی این کار کاملا برحق مردم میگذارند. نام اصلی این عمل مصادره است، این فروشگاهها متعلق به مافیای سپاه پاسداران تروریست می باشد که اموال خود همین مردم را سالهاست که احتکار و به چندین برابر قیمت به مردم میفروشند. مصادره آنها حق مسلم تمامی شهروندان این مرز و بوم بخت برگشته است.
  0
  5
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.