عدم اعزام تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان به خارج به دلیل «هزینه‌های سنگین»

بنا بر اعلام سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان ایران، این تیم با وجود داشتن شانس کسب مدال طلا به دلیل «هزینه‌های سنگین» به مسابقات قهرمانی جهان اعزام نشده است.

سعید علی‌حسینی، سرمربی این تیم، روز پنج‌شنبه، ۲۲ اردیبهشت، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا دلیل دیگر اعزام نشدن تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان ایران به مسابقات قهرمانی جهان مکزیک را «دور بودن» مقصد اعلام کرد.

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان جهان از روز ۲۱ خرداد در مکزیک آغاز می‌شود و به گفته آقای علی‌حسینی، طاها نعمتی، عضو تیم ملی ایران، شانس کسب مدال طلا را در این رقابت‌ها داشته است.

سرمربی تیم ملی وزنه‌بردای نوجوانان و جوانان ایران در ادامه گفته است که تصمیم درباره اعزام به قهرمانی جوانان جهان در دقیقه ۹۰ انجام شد و زمان ثبت‌نام نیز گذشته است.

این دومین خبر مهم تیم‌ وزنه‌برداری ایران در یک هفته گذشته است.

یکتا جمالی، پدیده وزنه‌برداری زنان ایران و نخستین ورزشکار زن ایرانی که در رقابت‌های جهانی موفق به کسب مدال شده است، پس از کسب مدال نقره، اردوی تیم ملی را در آتن، پایتخت یونان ترک کرده و تا زمان انتشار این گزارش، هنوز خبری از او منتشر نشده است.

در سال‌های اخیر، شمار قهرمان‌های ورزشی ایران که با ترک اردوی تیم ملی در کشورهای دیگر اعلام پناهندگی کرده‌اند، به طرز چشمگیری افزایش یافته است.
 
+5
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.