لحظه دراماتیک دستگیری زن متهم به خیانت توسط نیرو‌های ویژه اوکرایندبیر شورای محلی در منطقه کوتوزیوکا متهم به افشای اسامی سربازان، پلیس و متخصصان مبارزه با تروریسم است که ستون فقرات مقاومت محلی را تشکیل می‌دادند.

این لحظه دراماتیکی است که نیرو‌های ویژه اوکراین به یک زن متهم به خیانت به مدافعان شهر خارکف را دستگیر می‌کنند.

خبرنگار روزنامه سان به یک جوخه از نیرو‌های زبده و ماموران اطلاعات مخفی اوکراین پیوست تا یک زن متهم به خیانت بزرگ را دستگیر کنند.
آن‌ها در یک خودروی غیرنظامی بدون نشان پس از آزادسازی منطقه کوتوزیوکا توسط نیرو‌های مسلح اوکراین وارد منطقه شدند.

این بخشی از یک حمله رعدآسا در سراسر اوکراین برای دستگیری خائنانی است که متهم به کمک به مهاجمان روسی بودند.

نادیا آنتونوا، دبیر شورای محلی، متهم به افشای اسامی سربازان، پلیس و متخصصان مبارزه با تروریسم است که ستون فقرات مقاومت محلی را تشکیل می‌دادند.

زمانی که نیرو‌های آلفا موقعیت او را در حومه شهر خارج از خارکف مشخص کردند، این مقام در زیرزمین یک ساختمان دولتی بمباران شده پیدا شد.

او متهم به وادار کردن ساکنان به بستن بازوبند سفید برای نشان دادن حمایت از نیرو‌های روسی بود. در جریان تهاجم ارتش روسیه به اکراین سربازان روسی بازوبند‌های سفید و نارنجی به بازو بسته بودند در حالی که اوکراینی‌ها زرد، سبز و آبی به بازو بستند.
+125
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  عجب دراماتیکی بو د،فکر مردم مثل نیرو هم ای انتظامی ج ا که پیرمرد را در قروه کردستان دستگیر کردند بود
  3
  16
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  در فرانسه بعد از آزادی پاریس اینجوری بود. زنانی که با نازی‌ها همکاری کردند. امیداورم که این فقط به خاطر تبلیغ نبود. و جدا اینقدر مودب بودند. به امید روزی هم که .که ما ۵۷ اتی‌ها را بدین گونه محاکمه کنیم. موافق اعدام نیستم.فقط یک تقاضا .اسناد همکاری خود را با آخوند‌ها .با حزب کمونیست روسیه. پوزش اتحاد جماهیر سوسیالستی شوروی. به مالکین ویلا در بالکان بر نخورد. رابطه با بازار مذهبی سنتی .چرا بمب در مغازه بهاهی می‌‌گذاشتند. همه ما به تاریخ ایران بدهکار هستیم. همه فاکت‌ها روی میز،بدون دروغ.بدون ریا، از ساواک تا اشرف. از گروه ۵۳ نفر در برلین شرقی‌. از کمپ تشگیل تروریست در اردگاه‌ها فلسطینی. یاسر عرفات و جرج حبش.تا دری وری‌ها روشنفکر‌ها دروغین همچون شریهتی .آال احمد که دو نسل را در ایران نابود کردند.از مارکیست لننیست که به یک بار با دیدن امام کمونیست خدا پرست شدند.از زد وبند جبهه ملی‌ با دمکرات‌ها آمریکا. تا مصدقین مسلمان واقعی.که با مبلغ‌ها هنگفت و عظیم امام را مالی‌ از پاریس کمک می‌‌کردند
  9
  13
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  از زد وبند جبهه ملی‌ با دمکرات‌ها آمریکا. تا مصدقین مسلمان واقعی.که با مبلغ‌ها هنگفت و عظیم امام را مالی‌ از پاریس کمک می‌‌کردند "مصاحبه عبدل رحمان برومند" یکی‌ از پول دار‌ترین وکیل‌ها پاریس. در سال ۱۹۸۵. وظیفه هر مصدقی مسلمان این است.که جنبش امام را با دادن خمس و ذکات حمایت کند. پرسش. ؟ با رسید‌ها امام چکار می‌‌کردید؟ نگر می‌‌داشتم تا هنگام مرگ .در کفن بگذاریم .رسید برا نکیر و منکر.بعد یک مشت .........۵۷ اتی.اینجا زوزه شاه مذهبی بود.
  9
  6
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  به این میگن تمدن. کشور جنگ زده و اینا تازه نیروهای ویژه و خشن اکراین بودن هم حکم اتهامش رو بهش دادند و هم دستگیر شد تا بره از خودش در دادگاه دفاع کنه و کسانی هم که ادعا کردند و میدونند این آدم اینکار رو کرده باید مدارک محکم بدهند تا ثابت بشه( قطعا دارند). حالا مقایسه کنید با کشورهایی مثل ایران. یک عده وحشی بی اصل و نسب شدند قاضی و ضابط قضایی.شب ساعت دو نصف شب حمله کردن به خونه یه فعال کارگری با ضرب و شتم و داغون کردن خونه طرف تازه دنبال مدارک میگردند که بتونند باهاش محکومش کنند! جرمش چیه؟ حالا اگر دادگاه میخواستندش نمیامد؟ حکم تفتیش خونه اش رو بهش میدادند نمیگذاشت؟ توحش یعنی چی؟ آیا حکومت اسلامی نمونه حکومت توحش یک عده تبهکار نیست؟
  5
  8
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
  ۶۵
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  براستی آدم خوش باور و شیرین عقل هرگز پیر نمی شود. با معذرت یاد ضرب المثلی افتادم که گویند: آدم قرتی و خر گ... بار را به منزل نمی رساند. تجربه ثابت کرده است پاچه بگیران و اوباشان و لات های سیاسی و اجتماعی در هر جامعه ای قابل اعتماد نیستند. پس نباید امید به افراطیون و فرقه مرامان بست. چون کسانی که دگم می اندیشند سوختشان فحاشی واتهام است، بار مردم را هرگز به منزل نمی رسانند. نمونه ساده اش همین گشت برون مرزی شاه الله است. اینها هنوز به قدرت نرسیده اند محاکمه میکنند، اینطوری به منتقدین خود تهمت میزنند، فحاشی میکنند، پاچه همه را میگیرند، از بقیه تقاضای عفو دارند. وای چه محشری خواهد شد، که این خودشیفته ها بر مسند باشند. باید ترسید از آن روز. زیرا مشت نمونه خروار است.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  [::paksan - ایران، ایران::]. بگذار یک چیز را ب عنوان کسی که بالای ۳۵ سال است در کشورهای به اصطلاح متمدن غربی اروپا نه شرق اذوپا با سابقه ۱۲ سال کار در دادگستری اینجا از قانون برات بگم. طالبان ۱۰۰۰ بار از لحاظ انسانیت از اینها پیسترند،ماس می‌تونستم بهت نشون بدم اینها چطور به این قانون و حقوق بشر لا جهان سومی ها برخورد می‌کنند کاش یک بار نتونستم وضعیت زندانی‌ها خاکی را در زندانهای اینجا نشونت بدم تا معنی قانون و انسان با را ببینی
  3
  2
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  خوشباور نیستیم.خوش باور و ساده لوح کسی‌ است.که هنوز فکر می‌‌کند. با جملاتی ماند. "اتحاد جماهیر سوسیالستی شوروی هنگام ترک افغانستان حکومت را به دست چند تا آدم حسابی‌ داد" یا جملاتی مانند " در زمان یوگسلاوی سوسیالیست همه آزاد بودند به مسافرت روند" . سر ما را می‌‌تواند شیره مالد. به این چیز‌ها می‌‌گوهیم. تخم و ترکه کیانوری.که هنوز فکر می‌‌کنند. پشت بلندگو "اینجا رادیو مردم از باکو" است. در خواب اصحاب کهف است . که این رادیو ۴۳ سال است. دیگر وجود ندارد
  2
  1
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
  ۱۰۵
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  ORDAK, بن .آلمان ,دادا ، تو داری قربونت برم چی میگی !؟ خوب منم از خیلی چیزای آلمانی‌ها و اروپایی‌ها و غربی‌ها بدم میاد و تحمل برخی از وجود شون رو ندارم ،ولی این که بگم اینا متمدن نیستند فقط خودم رو کم می‌کنم! خود غربی‌ها بین خودشون هم بی‌ملاحظه و سختگیرند و حتا با ما هم بیشتر و در کل نقاط قشنگ و کثیف در رفتار و گفتار خودشون دارند دقیقا مثل ما ایرانی ها. بعد از این همه سال تو آلمان ظاهرا فقط تلخی‌ها و بدی‌هاشون رو دیدی. تازه اصن قبول غربی‌ها بی‌فرهنگ و بی‌تمدن، فقط ۲ تا سوال ؛ کشور‌های الترناتیو دیگه ایی برا نشون دادن داری که با تمدن و فرهنگ باب دل ما باشن !؟ و اخری، پس اگه اینجور که میگی باشه ، پ من و تو ۳۵ ساله اینجا چطوری زندگی سر می‌کنیم و چی میخوایم؟ غربی‌ها تا زمانی که به قانون اساسی و ملی کشورشون احترام میذارن و رعایت میکنند به نظر من متمدن هستند و میشه باهاشون زندگی کرد در غیر این صورت گور پدر هفت جد و آباد شون .
  3
  0
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.