ویدیویی از بازداشت خشونت آمیز یک پیرمرد در قروه کردستان

+84
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان

  خاک تو سر اون مردم تو تو اون مملکت. ملتی که بخاطر اردنگی به فاطی چهل روز سیاه میپوشند،ولی در مقابل این تجاوز مثل بز بگاه میکنند!
  7
  49
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
  ۴۸
  دو کلمه حرف حساب - حصار، ایران

  تازه اولش، کجاش رو دیدید. زن و بچه ها رو به خاک و خون خواهند کشید.
  6
  42
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  مشخصه مامور ها هیچ آموزشی ندیدن ، مقایسه کنید بازداشت کردن مامورهای امریکا را با ایران ، توی امریکا اول زانو را را روی گردن قرار میدن بعد دست بند و سپس چند نفری طرف را بلند می‌کنند اینها تا دم ماشین طرف را هدایت می‌کنند ،. حتی واکت های سوئدی هم از مامور های ایرانی حرفه ای تر هستند .چند نفری روی گردن و کمر طرف خراب میشن .
  17
  4
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  این پیرمرد به غیر از انتقاد و داد و بیداد و حتی فحش و ناسزا گفتن به خامنه ای و غیره مگر چکاری میتواند بکند که مستحق بازداشت این چنین روش شده باشد ؟ شاید هم متلکی به زن و خواهر پلیس و یا آخوند وسپاه گفته باشد ، مسلما بالا که نرفته؟ او نه میتواند دزد قلعه باشد و نه قاتل ، نه تروریست است و نه یاغی . ظلم و ستم و بازداشت بچه و نوجوان تا پیرمرد بیچاره مفلوک در پرونده زمامداری آخوند.
  5
  12
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰
  ۳۷
  Reza18 - لندن، انگلستان
  [::ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان::]. ویدئو که کامل نیست که پیر مرد چیکار کرده؟مطمئنی پلیس الان تجاوز کرده؟در ضمن پلیس هر جای دنیا یکی بخواد ببره طرف مقاومت کنه چجوری میبرن؟
  7
  10
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  اینجا اگر دادگاه کسی را فقط بعنوان شاهد، حتی شاهد تصادف رانندگی در دادگاه احضار کند. اگر سر همون مؤید مقرر نره، بزور میبرنش. حتی شده کتف بسته.
  5
  3
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا::]. گریزعلی جان یا همون ابن ملجم وکیخسرو ازآلمان ناسزا رو باید بتو گفت که خیلی روداری هاهاصدبارگفتم ازاین آیدی به اون آیدی نپرمیری ازکیف اوکراین سردرمیاری هاهابیا ماجرای قالپاق دزدی و پخش موادت رو که بخاطرش افتادی تو هلفدونی یکبار برای همه تعریف کن اگه پرونده ات دست من بود برات حبس ابد بعلاوه یک روز می بریدم که بخاطر همون یک روز عفو هم نخوری هاهاهاها
  7
  1
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۴
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  ملت پخمه ایران. تا کی اینقدر توسری خوری؟ گور بابای یک لقمه نان. حداقل انسان باشید و حقتان را بگیرید
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران
  تا موقعی که این مردم مثل بز دارند فقط نگاه میکنند و عکس العملی نشان نمیدهند، همین حکومت اسـ... هم براشون زیاده. ایشالله که نون هم بجای دانه ای براشون لقمه ای سهمیه بندی بشه. ملتی که برای گرفتن حق اصلیشون فقط جوک مینویسند، حالی بهتر از این هم نخواهند داشت.
  4
  4
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.