ویدیویی جالب از آقایی که قیمت اجناس و حقوق کارمندان در آمریکا و ایران را مقایسه می کند

 ویدئویی از یک شهروند ایرانی ساکن آمریکا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که به مقایسه قیمت موادخوراکی در ایران و آمریکا پرداخته است.
+149
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در عوض تو ایران امنیت هست!
  11
  69
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  قیاس مع الفارق!
  16
  25
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  اینطور جاها که میشه فیل رو با تنبور مقایسه میکنین هاهاآخه آمیرزعبدالقلی خودت میگی کارمند توآمریکا نمیگی کارگر همین سبکعلی توآمریکا بغل دست خودمون سالها بیل زد وکارگری کرد یه بیل هم به کمرش زد هاهاهاولی الان هشتش گروی نهشه شپش و تارتنک تو جیبش چارقاپ بازی میکنن هاهاهاولی تاحالا دیدین از اهن و تلپ بیفته ونگه من آنم که رستم بودپهلوان؟هاها
  70
  8
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. مرگ من فقرم رو یادم نیار که به هوس میفتم که عجوزه را عقد کنم و صاحب خونه تو بالکان بشم!
  7
  26
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  توی سوئد یک‌کارگر حدودابه پول ایران شصت میلیون میگیره . این مخارج را هم داره :اجاره خونه سی میلیون ، کارت اتوبوس شهری سه میلیون ، برق سه میلیون ، اینترنت و تلویزیون سه میلیون ،هزینه تلفن همراه سه میلیون ،هزینه خورد و خوراک معمولی هم پانزده میلیون .ماشین داشتن و دور دور کردن مثل ایران را هم با این حقوق باید بی خیال شد . سبک مغز از کالیفورنیا بخاطر اینکه خودش کارتن خوابه و هزینه ای نداره فکر میکنه اینطرف زندگی هیچ هزینه ای نداره .
  16
  20
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  اینو هم بگم منظورم از کارگر ساده کارگری ه که صبح ساعت پنج صبح توی تاریکی از خونه بزنه بیرون و‌ساعت پنج بعد از ظهر بعد از اینکه مثل یک اسب کار‌کرد تاریکی برگرده خونه ها .
  13
  11
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. جنابعالی هم بگو و مقایسه کن مزدو تو کانادا چند میگیره مزد تو ایران چند میگیره بنده خدا بسیجی سر سپرده باید حقوق اش رو با تو توی کانادا مقایسه کنه
  6
  11
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. خیر مقایسه غلام با مغز متفکر جهان اسلام امام است. بعد از ۴۳ سال درک کردیم. اقتصاد مال خر نیست. اقتصاد دست خر است. خسته نمی‌‌شوی از این همه مالیدن ؟ دست‌ها که در وسط باید پینه بسته باشد. بعضی‌‌ها در پیشانی پینه نماز دارند. یاران آقا در دست.
  6
  12
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. فعلا که اعلام کرد. در یونان است. یک مارکو پولو از ایتالیا داشتیم قرن ۱۵ میلادی.که به همه جا دنیا سفر میکرد. ایشون مارکو پلو جهان چپ است. اسمش هم ال عجوزه ابن لنین ابن کولو است. یا بالکان است. یا یونان. در سوهد هم دو تا ویلا داره. به زبان بالکان هم وارد است. فقط نگفت چی‌ ؟ در بالکان ما ۱۰ تا کشور با زبان مختلف داریم
  5
  3
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا
  در مورد مواد غذایی درست می گوید اینجا مواد غذایی ارزان است ولی در عوض بنزین خیلی گران است شما برای یک باک بنزین باید 50 دلار پرداخت کنید ولی در ایران با دو سه دلار می توانید یک باک بزنید از قیمت خدمات پزشکی هم که بهتره صحبت نکنیم به هر حال بنظرم به عنوا ن بزرگترین اقتصاد دنیا آن رفاه لازم را برای مردمش مهیا نکرده البته به هیچ عنوان قابل مقایسه با ایران نیست که سال به سال اوضاع بدتر می شود
  5
  14
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. این آمار را از میان شرت آقا بیرون کشیدی ؟ دولا پهنا حساب می‌‌کنی‌. اینقدر پای منبر نشین. خرفت می‌‌کند.
  7
  13
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶
  ۴۴
  HosseinG - ژنو، سوییس
  چرا همیشه قیمت مواد غذاییرو مقایسه میکنن؟ هیچ موقع قیمت اجاره خونه( بیش از نود درصد اجاره نشین)، برق، تلویزیون، مالیات، زباله، جریمه، سوخت رو نمیگن که اخر ماه بدهکاره دولتم میشی
  5
  14
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا::]. شما هم مثل همین ایرانی‌‌ها هستید.که دلار بر می‌‌دارند و می‌‌روند ایران هولیدی. بعد بر می‌‌گردند و می‌‌گویند ایران بهشت است. پیزا ۲ دلار .تاکسی‌ مفت. همه چیز ارزون با دلار ۳۰ هزار تومانی. معلوم است برا خارج نشینان همه چیز ارزون است. چه جوری حساب می‌‌کنی‌ ؟ از دید درامد مردم ایران نگاه کن.که درامد آنها چقدر است.
  6
  7
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. نه از لای اسکلت اعلی حضرت هومایونی بیرون کشیدم . البته که سوسیال خور ننه مرکلی که با حقارت ماه به ماه جاب سنتر چند تا کوپن روغن و‌ مرغ مثل سگ جلوش پرت میکنه نباید از قیمت ها اطلاع داشته باشه .
  7
  2
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. فکر می‌کنم هوا که گرم میشه چپول خانم میره و در بالکن آپارتمانش مینشینه و خیال میکنه که یک ملک تابستانی هم در بالکان خریده!
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. چنبر جان، دوست داشتم پاسخی به کامنت شما بنویسم، اما از جایی که میدانم غیر از نقطه چین چیزی نخواهی دید منصرف شدم.
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۹
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. معلومه کامنت مرا نخواندید من گفتم قیمتها در آمریکا به هیچ عنوان با ایران قابل مقایسه نیست ولی در مورد بنزین حتی به نسبت در آمد هم در آمریکا گرانتر است شما برای یک باک باید 50 دلار بدهید و با حقوق 4000 دلاری می شود 1/80 حقوق شما در ایران شما با 70 هزار تومن یک باک می زنید و اگر درآمد متوسط را 7 میلیون در نظر بگیرذمی می شود 1/100 پس باز از آمریکا هم ارزانیتر می شود همینطور در مورد خدمات پزشکی هم ایران ارزانتر است ولی در مورد مواد غذایی و قیمت خانه و اتوموبیل به طور حتم در آمریکا ارزانتر است
  2
  0
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.