روزنامه «کیهان»: مسعود کیمیایی راه را برای مفسده‌های گوگوش باز می‌کرد

کیهان نوشت: فائقه آتشین (معروف به گوگوش) در گفت‌وگو با هما سرشار صهیونیست، بــار دیگر چاله متعفن و گندیده هنر طاغوت را هم زد و بوی تعفن آن را به هوا بلند کرد. پته‌ یار و غار و همسر سابقش نیز بر آب افتاد که چگونه راه را برای ادامه مفسده‌های او باز می‌کرده است.

ابتذال‌ هنر طاغوتی‌ از زبان‌ یکی‌ از عناصر هنر طاغوتی؛ گفت‌وگوی مفصل شــبکه بهایی «من‌وتو» با یکی از به اصطلاح اسطوره‌های هنر شاهنشاهی به نام فائقه آتشین (معروف به گوگوش) برخلاف انتظار گردانندگان آن، بــار دیگر چاله متعفن و گندیده هنر طاغوت را هم زد و بوی تعفن آن را به هوا بلند کرد.

در این گفت‌وگو، فائقه آتشین که به قول هما سرشار صهیونیست (مصاحبه‌کننده شبکه «من‌وتو»)، مشهورترین هنرمند سینما و موسیقی دوران شاه محسوب شده، به عنوان خاطرات خود، ناخواسته مجموعه‌ای از فساد و فحشاء و تباهی عرصه‌های به اصطلاح هنری دوران خود را شرح داد که چگونه از کودکی به میدان فساد کشیده شد و مورد سوءاستفاده قرار گرفت تا زمانی که خود از دیگران همین سوءاستفاده‌های نامشروع و مفســده‌آمیز را انجام داد. کسی که به قول خودش در منجلاب کاباره‌ها و کافه‌ها رشــد کرد و در همان مراکز فساد، عنوان «شاه ماهی هنر ایران» را دریافت نمود! اعتیاد به مواد مخدر از تریاک تا کوکایین و آلوده کردن افراد دیگر، روابط نامشروع، اشاعه فحشــاء و ابتذال بر پرده سینما و بر صحنه‌های کنسرت در کاباره‌ها و مراکز فســاد و... از جمله اعترافات فائقه آتشین درباره کلیت هنر و هنرمندان شاهنشاهی بود. هنری که امروز از سوی رسانه‌های بیگانه تبلیغ شده و متأسفانه توسط گروهی از عناصر داخلی نیز مورد حمایت قرار می‌گیرد.

سال‌هاســت که عده‌ای در داخل کشور سعی دارند با تطهیر سینما و موسیقی قبــل از انقلاب و عناصر اصلی‌اش، پای آن‌ها را به میادین هنر دوران انقلاب باز کنند. آن‌ها با ادعای این که هنر و ســینمای امروز، دنباله همان دوران ستم‌شــاهی است، با کپی‌برداری از نمونه‌ها و الگوهای پوسیده طاغوتی، از یک سو بی‌سوادی و از دیگر سو، خودباختگی و وادادگی و نوکرمآبی خود را به نمایش گذاشته و می‌گذارند. نمونه‌اش بازمانده‌ای از همان دوران اســت که سال‌ها مورد حمایت و پشتیبانی جناح‌هــای مختلف قرار گرفته و علی‌رغم هشــدار و انذار دلســوزان و علاقه‌مندان انقــلاب و علی‌رغم اظهارات صریح مبنی بر مخالفت با ارزش‌های مردمی و انقلابی، اما همچنان برایش فرش قرمز گسترانده و در جشنواره‌های مختلف روی سر جایش داده و جایزه به پایش ریخته‌اند! حالا بار دیگر و این بار پته‌اش از زبان همین مظهر فســاد شاهنشاهی و البته یار و غار و همسر سابقش بر آب افتاده که چگونه راه او را برای ادامه مفسده‌هایش باز کرد، چگونه برایش تدارک کنسرت و فیلم دید و چگونه حتی پول‌هایش را بالا کشید!
+16
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  زمانیکه گوگوش از ایران خارج شد و هنوز خیلی هواسش نبود که چی شد و از کجا شد، یک مصاحبه ازش تو اینترنت نوشته شد که میگفت، به کمک شوهرش، یکی به اسم خوشدل؟ و باهنر از ایران خارج شده. این مصاحبه خیلی زود از اینترنت حذف شد. توی اون شهر شلوغ، با رابطه گوگوش با دربار، با زندگیه هنریش، کسی دست بهش نمیزنه وبراش کنسرت هم میگذارند. اونوقت، کسانی با گذشته خیلی کمتر حتی اعدام هم شدند.
  30
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران

  بسیاری از مردم بخت برگشته ما به نان شب محتاجند. خودتان را درگیر این مزخرفات انحرافی که بی شک از ترفندهای حکومت اشغالگران است نکنید، مردم بپا خواسته خوزستان و شیراز و آموزگاران به ستوه آمده را دریابید.
  19
  65
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹
  ۴۹
  سگ سبیل - کنت، انگلستان

  هیچوقت ازگوگوش وبقیه خوانندههای زن خوشم نیومده چون فقط خوندن وهنرنداشتن.بجز هایده که تویavazآواز روی کلمات موج ایجادمیکرد.هنر خواننده اینه بتونه رو ریتم وآوازسواربشه وگرنه هرکسی خاننده
  38
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
  ۴۹
  سگ سبیل - کنت، انگلستان

  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. اونموقع که گوگوش اومدخارج تو ایران اینترنت نبود.یچیز رو یادمه که منوچهر نوذ}ری سندیه واحد آپارتمانه گذاشته بودکه گوگوش بره وبرگرده.بعد برنگشت آپارتمان روبنام کسی دیگه کردن
  2
  26
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  حتی بدترین و بدنام ترین هنرمندای دوره قبل از تمام مداحهان سرتاپا فساد و ریا بهتر بودند و هستند. کیهان فکر کرده مردم نمی فهمند چاه توالت اسلامی چیزی واسه دفاع نداره
  1
  35
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
  ۳۷
  Reza18 - لندن، انگلستان
  تنها چیزی که ثابت شد این بود که گوگوش از همه سو استفاده کرده و از همه به عنوان نردبون موفقیت استفاده کرده
  11
  13
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۷
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  [::سگ سبیل - کنت، انگلستان::]. اون زمان که گوگوش آمد اینور آب، من ببست سال بود که در روم زندگی میکردم. ایران الانشم اینترنت باز نداره. متاسفم برات.
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  گوگوش باید بعد از انقلاب دیگه هیچوقت نمیخوند.و یا بهتر، دیگه هیچ وقت ظاهر نمی‌شد. در خاطر ما ایرانی‌ها یک اسطوره موسیقی، یک هنرمند بی‌بدیل، کسی که تمام آهنگاش پر از حست میکرد ، کسی که عاشقت میکرد، میموند، و هیچ وقت از یاد‌ها نمیرفت. اشتباه کرد.
  12
  3
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
  ۴۲
  ارش یک دوست - تبریز، ایران

  این کیهان چقدر همه جاش سوخته و هی داره بیشتر میسوزه،،،مثل همیشه نوشته های چرند و خنده دار.،بیشتر و تاکید این کیهان رو مجری این مصاحبه و رنگ ولعاب دادن به کارهای گوگوش،،،،،یعنی خداییش از نوشته های این بخش خیلی خندیدم،،،خودِ مرتیکه معتادش با اون همه کثافت کاریهاش، مشکلات مردم، فحشا و دزدی و اختلاس و مال حروم خوردن مسئولین و کثافت کاریهای مسئولین و میبینه ولی جرات نداره چیزی در موردش بنویسه میاد از این و اون تو کشورهای دیگه، چرت و پرت می نویسه،،،
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.