دعوای سحر قریشی و تتلو به فضای مجازی کشیده شد

سحر قریشی و امیر تتلو که رابطه عاشقانه ی آن ها در ماه های اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده، این بار با دعوای علنی خود آن هم در فضای مجازی خبرساز شده اند.

ماجرا از پست های امیر تتلو در کانال یوتیوبش خطاب به سحر قریشی آغاز شد. او که ظاهراً از برخی رفتارهای قریشی در کنسرت اخیر خود دلخور بوده، با جملاتی تند به او تاخت.

سحر قریشی در ادامه یک متن عذرخواهی در کانال یوتیوب خود منتشر کرد اما تتلو رضایت نداد و خواست تا این متن در اینستاگرام قریشی هم منتشر شود. قریشی نیز متن عذرخواهی خود را در قالب یک استوری در اینستاگرامش منتشر کرد.

این دعوای علنی در فضای مجازی تعجب کاربران را برانگیخته و بسیاری آن را جنجال ساختتگی این دو چهره ی پرحاشیه برای جذب مخاطب و ترند شدن دانسته اند.
در این میان، نکته ای که در متن عذرخواهی سحر مورد توجه کاربران قرار گرفت این بود که قریشی تتلو را همسر خود خطاب کرده و از خداحافظی اش با سینما خبر داده است.

در کنسرت اخیر تتلو در استانبول نیز آقای خواننده خانم بازیگر را به عنوان همسر خود به حضار معرفی کرده بود.

سحر قریشی از زمان سفرش به ترکیه همواره با حجاب کامل دیده شده و به همین دلیل تصور می شد او قصد بازگشت به ایران و از سرگیری کار بازیگری را داشته باشد.

سحر قریشی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پس از مدت ها شایعه درباره ی رابطه اش با امیر تتلو، خواننده ی ایرانی که چند سالی است در ترکیه به سر می برد، در اواخر بهمن ۱۴۰۰ با انتشار ویدئویی از خود در کانال یوتیوبش این شایعات را تأیید کرد. این ویدئو قریشی را در ویلای تتلو در ترکیه نشان می داد و صدای تتلو نیز از پشت دوربین شنیده می شد. امیر تتلو نیز طی ماه های گذشته در کانال یوتیوب خود با انتشار تصاویری عاشقانه به طرفدارانش اعلام کرده بود در شرف ازدواج است اما نامی از همسر آینده اش نبرده بود.

پس از اقدام سحر قریشی به علنی کردن رابطه اش با امیر تتلو، محمدحسین فرحبخش که تهیه کنندگی بسیاری از آثاری که قریشی در آن ها نقش آفرینی کرده را برعهده داشته، در مصاحبه ای درباره ی سفر وی به ترکیه گفت قریشی چند ماه قبل به او گفته بود که می خواهد ازدواج کند و تا جایی که او می داند فقط برای ازدواج از ایران رفته است و مهاجرتی در کار نیست.
+15
رأی دهید
-138

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  همش سیاه بازی برای جمع کردن فالوور و دیده شدن ویدیو کانال یوتیبشونه.
  2
  92
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  واقعآ شرم اور و تهوع اوره ملتی که نان خشک برای نشخوار کردن ندارند،به ناموس فوشی کودک فروشی افتادن، مملکتشون به چین و هند و روسیه حراج شد، ولی درگیر سهر قریشی و این اشغال که قیافش انگار خوکی است که از لجن تازه بیرون اومده هستند .از همه تهوع اور تر هم این است که این بیهویتهای اشغال شدن سرتیتر اخبار کشوری شدن که ملت از گرسنگی در حال مرگند و مملکت در حال تجزیه و نابودی
  5
  116
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  این تتلو آدم بشو نیست. اصلا چرا باید مردم اهمیت بدهند بهش؟ صداش خوبه؟شعراش خوبه؟ گوش کنید ولی اینکه زندگی لجنش رو دنبال کنید چرا باید مهم باشه؟ اصلا قریشی چه نیازی به دنبال کننده های تتلو داره؟ واقعا شرم آور و تحقیر آمیزتر از این نیست که یک بچه فکر میکنه زنش زندانیش هستش! تفاوت ها اینجاست و اینجاها هستش که حرف آدم ها با عملشون مشخص میشه . در حالی که خودش در لجن و زن بازی و سکس غرق شده نگاهش به بقیه هم همینه که چرا فلان لدنحور به زن من مسیج داده و چرا فلانی جواب داده؟ این همون نگاه فاحشه ای هستش که چون خودش در تصورات و لجن زار دست اندازی به زن دیگران بوده و هست الانم همیشه ترس این رو داره که بقیه هم دنبال همین باشند و قطعا هم خواهند بود ولی این وسط بجای اینکه خودش رو مقصر بدونه به زنش تهمت و فشار میاره.
  4
  46
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  تابلوتر از این نمیشه. سر مسایل پیش پا افتاده و معمولی مگه کسی میاد تو جمع میلیونی فضای مجازی به همسرش بتوپه که تو سرت چرا تو گوشیه؟ بعد زنمش میاد تو فضای مجازی به غلط کردن می افته؟نمیتونستند مثله همه مردم عادی مسایل خودشونو در خلوت حل کنند؟ اما نقش سایت ها و پست هایی که کوچکترین اخبار این قبیل افراد رو با آب و تاب منتشر میکنند و باعث دیده شدنشان میشود نباید ندید گرفت. اینکه هرکس طرز زندگی خودش رو انتخاب میکنه حرفی نیست ولی وقتی که پدیده میشه و الگوی صدها جوانان کم سن و سال قرار میگیره دیگه نباید بی تفاوت بود و عکس العملی نشون نداد.اتفاقا وظیفه همه است که نسبت بهش واکنش نشون بده و نقاط منفی رو گوشزد بکنه. در اینصورت میشه گفت بگیم انسانها حق انتخاب دارند.اگر تتلو اینقدر دنبال فالور میگرده چرا سعی داره حتما تو یوتیوپ باشه؟ غیر از اینه چشم به دلارهای که یوتیوپ میده داره و میخواد لوح تقدیر یوتیوپ رو دریافت کنه؟
  2
  38
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
  ۵۵
  shaboruz - پاریس، فرانسه

  تموم شد خانم وزیری !!. تتلو تا حالا به هیچ زنی دوبار فرصت نداده !!. الوداع 🤣🤣🤣🤣
  2
  31
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  آخه بما چه تتلو به قریشی چی گفت، قریشی در جواب چکار کرد.غبر از اینه خودمون به کمک همین سابت ها و پست های فضای مجازی اینها رو بزرگ میکنیم و مجانی تبلیغشان میکنیم؟ برای آنها مخالفت کردن و حتی بد و بیراه گفتن مهم نیست مهم فقط دبده شدنه و بس. و ما نیز شدیم عمله های رایگان این جماعت
  2
  45
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران
  انتشار این خبر بعنی چی؟ باری از مسائل مملکت یا مردم ما برداشته میشود با درج چنین خبری؟ ترجیح میدهم یک بیت شعر اینجا بود و میخواندم تا اخباری در مورد از این قبیل افراد
  2
  13
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.