دزدی که ۵۰۰ هزار تومان پرداخت تا روش سرقت با تیر و کمان را یاد بگیرد

تا دلتان بخواهد سابقه کیفری در پرونده خود دارد با این حال به سرایداری مجتمعی در نیاوران مشغول به کار است. مرد جوان با شگردی خاص، سرقت هایش را اجرا می‌کرد.

چطور سرقت می‌کردی؟
با تیر و کمان. در فاصله مشخصی از خودروهایی که در خیابان پارک شده بودند می‌ایستادم و با تیر و کمان شیشه‌هایشان را نشانه می‌رفتم و بعد از شکستن شیشه اموال با ارزش داخل خودرو را سرقت می‌کردم، از لباس و کفش گرفته تا ضبط و...

این شیوه سرقت را از کجا یاد گرفتی؟
من سارق لوازم داخل خودرو هستم و بارها به این اتهام بازداشت شده‌ام. وسایل سرقتی را هم به پاتوقی می‌بردم و صاحب پاتوق آنها را از من خریداری می‌کرد. او خودش این شیوه سرقت را به من آموزش داد. قرار گذاشتم هر چه سرقت کردم به خودش بفروشم در نهایت با 500 هزار تومان راضی شد به من آموزش بدهد.

از چه خودروهایی سرقت می‌کردی؟
از پراید به بالا. شاسی بلند و غیرآن. خارجی و ایرانی. فرقی نداشت. البته خب هر چه خودرو گرانقیمت‌تر باشد، وسایلی که در آن است هم با ارزش‌تر است.
چطور دستگیر شدی؟
سربزنگاه. در حال پرسه زدن در خیابان‌های کامرانیه بودم که ماشین لوکسی چشمم را گرفت. طبق آموزش تعداد قدم هایی را که باید از ماشین دور می‌شدم، برداشتم و سنگ را داخل تیر‌و‌‌کمان گذاشتم و پرتاب کردم. از بخت بدم، پلیس که در جست‌و‌جوی من بود، هنگام پرتاب سنگ مرا دید. شیشه را شکستم و مشغول خالی کردن ماشین بودم که یک نفر از پشت‌سر صدایم زد. برگشتم، دیدم دو تا مأمور مقابلم ایستاده‌اند.
+16
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.