حمله معترضان به سفیر روسیه در لهستان با رنگسفیر روسیه در لهستان در حالی که سعی داشت تاج گلی را در قبرستان سربازان شوروی در ورشو بگذارد مورد حمله گروهی از معترضان که پرچم اوکراین در دست داشتند قرار گرفت و رنگ قرمز به او پاشیده شد.
+171
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  درست مثل زمانی که وقتی در مسکو باران میبارید چپول های ما در تهران چتر خود را باز میکردند، الان عجوزه هم به سمت دستشویی یورش میبرد که صورت خود را بشوید!
  31
  53
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مانوک میگفت باید توی ایران موج ضد روسی راه بیوفته، و "تصادفا" هفته بعدش راهی بیمارستان شد
  8
  68
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  چقدر این کار در غرب نایسه .ملت به اصطلاح با فرهنگ غربی موقعش که برسه چه کارها که نخواهند کرد .بگذریم که جنگ جهانی اول و دوم با میلیونها کشته نیز بدست همین ملت‌ها شروع شده
  68
  14
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷
  ۶۳
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیز دل همایونی، من چپی نیستم ولی از اظهار نظر لمپنی و توهین امیز شما چندشم میاید. سعی کنید مثل یک ادمیزاد اظهار فضل فرمایید.
  25
  41
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  حدود پنچ میلیون ایرانی خارج از کشور است . در طی این مدت هنوز هیچ ایرانی چنین کاری که این کروه لهستانی انجام نداده اند حتی وقتی که در همین سایت می بینم فاضلاب جمهوری نکبت در سویدن با پررویی تمام به ایرانی مقیم سوید توهین می کند و به راحتی میرود .باید تمام این ماذر بسیجی ها را در خارج از کشور حداقل مقاری شکر سک برویشان پاشید
  4
  52
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. بنده خدا ۴۰ سال میگفت امسال سال آخر نظامه .آخرش هم ریق رحمت رو سر کشید و اون روز رو ندید
  47
  7
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::]. عزیز دل آغامحمد خان قاجار، من هم چپی نیستم و زیاد هم کشته مرده کامنت سرکار نیستم. شما اما، مجازید که هر نوع اظهار فضلی بفرمایید و چنانچه مدیران سایت مناسب ببینند درج خواهند کرد.
  18
  8
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
  ۵۲
  shirzan - برلین، آلمان
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. تا این رژیم یک سری مزدور سایبری و نون به نرخ روز خور داره چهل سال که خوبه اینها چهارصد سال هم میمونند اون بنده خدا تو این چهل سال فکر میکرد بعضی ها بلاخره آدم میشن که معلومه هنوز نشدند
  5
  24
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::] محترم: باید به احمق ها فرصت مانور داده بشود، تا خود را تخلیه بکنند. چون علوفه این قماش نادانی و فحاشی و سرسپردگی و توهین و برچسب زدن به دیگران است. اینها پاچه بگیرانی اند برون مرزی از گشت شاه الله، که شاخه ای هستند از گشت درون مرزی ثارلله. پس جای گلایه از این فالانژها را نباید داشت.
  8
  17
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
  ۵۳
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن
  سرزمین اریا - کویت ، کویت. اون‌کسی رآ که ازش طرفتار میکنی سالها هست که پیش مردم ایران ریق رحمت را سر کشیده. و ملت ایران دیگر به اندازه یک نخود هم کاه و یونجه بارش نمیکنند .همچنین شما را ..
  3
  10
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. شما چرا به خودت گرفتی؟ مگر فقط شما عجوزه ای؟
  15
  4
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰
  ۶۳
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. سرکار خانم محترم، به عنوان یک ازادیخواه وقتی با کامنت های برخی از هموطنان باسواد و خارج نشین که با تهمت و فحاشی میخواهند حرفشان را به کرسی بنشانند، روبرو میشوم از اینده کشور ناامید میشوم. امیدوارم دوستان کمی احترام به عقاید مخالف را بپذیرند و رعایت کنند.
  1
  14
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. ما که فحاش و توهین بکن و برچسب زن نبودیم. در دوران پهلوی شما را آزاد گذاشته بودند که هر بدی که خواستید بکنید، که کردید و انقلاب به راه انداختید و قتل و جنایت را ادامه دادید، چنانچه پیش از انقلاب هم کارتان ترور بود. اما امروز بعد از گذشتن سالها در مقابل توهین و فحاشی شما پاچه ورمالیده‌ها سکوت را دیگر جایز نمیدانیم و معتقدیم که باید مثل خود بی‌ادبتان در مقابلتان ایستاد و نگذاشت که بی‌شرافتی گذشته را تکرار کنید.
  16
  10
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. شما گمان کردید که مثل دوران پهلوی باز هم نجابت به خرج خواهیم داد و در مقابل شما دشمنان ایران و ایرانی کوتاه خواهیم آمد تا هر جنایتی که میتوانید مرتکب شوید؟
  16
  9
  دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. از این زیادی ..... هر جا که قافیه تنگ آید .شاعر به جفنگ گویان آید. طرز سخن گفتن خودت مثل این است. که انگار از وسط بسیج سایبری تیپ عمار بیرون زده. این خالی‌ بندی را جاهی دیگر بکن. هفته پیش چهره آلوده شما را با یک مقاله طولانی نشان دادم. جوابت چه بود؟ هیچی‌ ؟ فحاشی .دو دوزه. از زر پاسخ در رفتن. اینقدر برا هم قر غمیش نیاد. می‌‌دانیم با با می‌‌دانیم پیوند ننگین سیاه و سرخ بعد از ۴۳ سال هنوز پایدار است
  8
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. راستی‌ از مردم خوشبخت یوگسلاوی در زمان سوسیالیست کبیر چه خبر؟ که به همه جا سفر می‌‌کردند.می‌ ترسی بگی‌؟ مردم خوشبخت اتحاد جماهیر سوسیالیستی در زمان سوسیالیست؟ اخر زبون بسته .این چه عقیده است .که شهامت نداری.حتا ابراز کنی‌.
  14
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۴
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  گشت شاه الله: قرار بود بچه بزرگسال خوبی باشی، نوشته هایت را خودت بنویسی! حالا همه میدانند که این دو کامنت جنابعالی را یک آدم مدرسه رفته ای نوشته است نه تو! ایرادی نداره میتوانی از پادوهایت کمک بگیری، ولی بدون شوخی سعی بکن حداقل جمله بندی و سواد را یاد بگیری. ما همگی کمکت بکنیم تا در کتاب گینس ثبت بشوی. تلاش بکن مثل اربابت که رکوردار فرار از کشور بود، حداقل تو از مدرسه فرار نکنی.
  2
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  بنشین برسر جایت هیچ سخن مگو. چون: بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود . پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود
  2
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  خدای آلزایمر: مگر از بنده ایراد نگرفتید که اطلاعاتم راجع به این کشورها ناقص و غلط است؟ بنده اینطور جوابتان را دادم: گرامی: کبوتر مهره را به هم می زند. ولی شما مهره را قورت میدهید. طفل بزرگسال: بنده سالیان درازی را در جنوب شرق اروپا گذراند ه ام. همیشه به این مناطق رفت و آمد میکنم. منزل تابستانی در بالکان دارم. به زبان کشورهای بالکان کمابیش صحبت می کنم. صحبت کردن و نوشتنم بهتر از فارسی نوشتن جنابعالی هست. یادبگیر در یک بحث با برچسب زدن به جایی نمی رسید. جمعه ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
  2
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
  ۵۴
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::]. چرا با آیدی پاچه خار دیگه کامنت نمیزاری؟
  3
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
  ۵۴
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::]. من سایبری نیستم ولی ساندیس دوست دارم؟؟ از این حرفا، شگرد نخ نمای ساندیسیهای سایبری وطن فروش، ملت قدرت خرید نون رو از دست دادن و این خائنین هنوز برای یک تکه استخون برای آخوندا ماله میکشن
  5
  5
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نه فقط به هر جا مسافرت میکنم و در بالکان خانه تابستانی و در “بالکن” خانه زمستانی دارم، بلکه جوانتر که بودم شدیداً بوی کربلا هم گرفته بودم!
  7
  4
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  زرشگ مثل یک بچه کوچولو.که آب نبات را از دست اون گرفته. آله من یک خونه تو بالکان دالم. تو هیتی ندالی. اخر زبون بسته چه خواستی‌ بگی‌ ؟ مثلا با این ؟ خونه تو بالکان داری ؟ خوب که چی‌ . نوش جانت.به من چه مربوط ؟ چه ربطی دارد؟اینقدر عقده ؟ تازه مگر شاخ غول شکسته ؟ خونه تو بالکان ۲۰ هزار است. با پول سوسیال سوهد امپریالیست هم می‌‌توانی.یکی‌ بخری. هنر است داشتن خانه در بالکان ؟ یا تو را بیشتر انقلابی‌ می‌‌کند؟ حالا درک می‌‌کنید ؟ این چپی ما در سال ۵۷ است. می‌‌پرسیم.چرا اینقدر ریق زدید به ایران؟ می‌‌گوید.من خونه تو بالکان دارم.
  4
  2
  ‌سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  متوجه هستید دوستان؟ ما با این قماش آدم ها طرف هستیم. حالا درک میکنید که چرا بعد از قریب نیم قرن هنوز آخوند جنایتکار در مسند قدرت نشسته؟ این بخاطر وجود بی وجود گروهی وطنفروش مثل کاربر “ پیرزن ایرانی” هست که با ندانم کاری و حماقت چوب لای چرخ مبارزات ملت میگذارند، جوان ها را نا امید میکنند و به قدرت آخوندِ جنایتکار می افزایند. اگر هالو صفتی این ها نبود و در کنار ملت یک رهبر شایسته را حمایت میکردند تا امروز آخوندی در راس امور باقی نمانده بود. چگونه میتوان این ها را ایرانی تلقی کرد و دست همکاری به سمتشان دراز کرد؟ این ابله که آن گروه را نمایندگی میکند دغدغه ملک و املاک در بالکان و عقده فخر فروشی خفه اش کرده، میشود امیدی به اصلاح این طیف داشت؟
  4
  2
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  بینوا: مگر از این کشورها از بنده نپرسیدی؟ جوابت را دادم که به این مناطق بالکان رفت آمد میکنم حتی منزل هم دارم. مگر مثل تو لاف زنم مقاله کپی میکنی بعد ادعای پاسخ گرفتن از بقیه را دارید؟ فرق شما با یک آدم عقده ای که معمولا یا اوباشند یا بسیجی چه هست؟ تا می فهمند خارج هستی میگویند سوسیال بگیری. یعنی اینقدر شخصیتت نزول کرده؟ فکر کردی حرف زدی؟ تازه با همه نواقص بنده شما را مخاطب خود می بینیم. ولی برای یکدفعه هم دیدی که بنده جواب نوچه و پادوهای لات بی خرد را، که چون.... دنبال مردم میکنند و پاچه میگیرند را بدهم؟ پاچه گیری یعنی شما راه خودتان را میروید، ...... ولی شما تحویلش نمیگیرید و براه خودتان را ادامه میدهید. حالا ببین پاچه بگیران چطور زوزه میکشند!
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۸
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  چونکه بازی کردن با اصطلاح های چپولیسم و ۵۷تی و غیره را دوست دارید . ببین که شاه جنابعالی چه گفت: شاهنشاه: من چپ گرا تر از چپی ها هستم. سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۵۳- شماره ۱۴۳۸۶- روزنامه اطلاعات
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۱
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  زرتشت: هر موقع تشریف آوردی یونان یا قبرس مهمان من هستید برای صرف Μουσακάς. البته تصمیم دارم چند کورس زبان فارسی هم در رده های مختلف افتتاح بکنم. احتیاج به یک معلم کار کشته دارم. به فکر شما افتادم چون هم دستور زبان فارسی شما خوب است، هم مشق نویسی اتان و هم املا! ولی بشرطی که نوچه یا پادوی پاچه بگیر با خودت نیاری چون در قبرس از این دراز گوشها زیاد است😝
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۸
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  این در وری‌ها را آن زمان که نام. هانی‌ بود. می‌‌گفتی‌. دست کم کپی نکن. از من توصیه یک روانشناس پیدا کن. شودی فرانکیشتن. با هانی‌ دکتر جیل بودی. خوش اخلاق. با ادب. با پیر زن شودی. فرانکیشتن. برو جمع کن. یونان هم پیشکش عمه. ما به همین فرانکفورت راضی‌ هستیم حالا چرا یونان ؟ کوبا .مسکو. کره شمالی‌ برا شما بهتر نیست ؟ لمپن پرلتاریا به این جا بهتر می‌‌خورد
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. همین کسی که گمان کردی خر قبرسی هست طوری مچت را باز کرده که نصف کاربران این سایت با عنوان عجوزه خطابت میکنند. درد و بلایی که دچارش شدی نتیجه آه همان پاسبانی هست که اقوامت ....کردند. حالا دوستان سلطنت طلبت را به چای بعد از ظهر دعوت کن و اشک ریزان شکایت کن که شعبانِ شما باز دستم رو رو کرد.
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  حالا هی‌ جان بکن. مثل مار ماهی‌ لیز بخور. مدرک می‌‌یاری .که شاه گفت من از چپی چپتر هستم. خوب چه چیزی را با این ثابت کردید؟ نمی‌‌توانی تصمیم بگیری ؟ اینقدر بی‌ بته ؟ چی‌ بود. ؟ چپی بود؟ نوکر آمریکا بود ؟ مذهبی بود؟ این چیز‌ها چیست که مرتب به اسم منطق به خود ما می‌‌دهید؟ حالا دوباره نیا بگو. من یک ویلا توی تاجیکستان دارم. این هم جواب من. ضمنا متخصص زبان بالکانی. بالکان یک منطقه است. ۱۲ کشور خود را بالکان می‌‌داند. زبان کدام را بلدی ؟ مگر مجبور کرده. اینقدر چاخان کنید ؟
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1-جمع کن! تو که هنوز از اساس و ریشه هم مشکل فرهنگی و ادبیاتی و سواد داری ازمن راجع به زبان میپرسی ؟ فلک برگشته! تو توان نوشتن یک جمله درست را نداری برو تخته کن. تو برو جلو نوچه پخمه ات را بگیر که به بنده فحش جنسی میدهد. چطور از حقوق زنان صحبت میکنی ، ولی فحاشی درازگوش قبرسی را یا آن بیشعور دیگر را محکوم نمیکنی؟ یعنی این شده منطق و عبادت شاهی شما؟ شما با این روش میخواهید سلطنت را بیاورید؟ این است مرام و مسلک یک شاه پرست؟ بدون شک شما یک فرقه لات وافراطی هستید، اگر به قدرت برسید تنبان ملت را در می آورید. بله شاه هم مذهبی بود و هم نوکر امریکا. مگرندیدی چطور آخوندها را جمع کرده بود و بایشان لاس خشک میزد٭بقول خودت٭.
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲-مگر از یوگسلاوی سابق نپرسیدی؟ بنده جوابت را دادم که به بالکان مرتب رفت و آمد دارم. منزل تابستانی هم در بالکان دارم. بخاطر همین دعوتت کردم. با تو که پدر کشتگی ندارم. من اگر هیچ زبانی را بلد نباشم حداقل فارسی را بلدم. ولی تو !! توی زبان فارسی هم گیر و پاچ داری. بنده با تمام کمبودهایت جوابت را میدهم. ولی برای یکبار هم شده جواب نوچه پخمه ات را بدهم؟ چونکه او تمام مرزهای ......و عقل و انسانیت را برهم زده. عددی حسابش نمیکنم. بنده با این روش پاچه گیری فرقه ای شما، هزاران درود به نیروهای سرکوبگر دینی میفرستم. حداقل شرم بکنید از فاطمه دانمارک یا جناب سروان یاد بگیرید ، نه پاچه کسی را میگیرند و نه فحش میدهند!خواسته قلبی من این است که همه بدانند شاه الهی لات با گشت شاه الله خود چه منطقی دارند ،
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. با سوادِ مودب، با همین پخمگی ام آنچنان روزگارت را سیاه کرده ام که شب و روزت به هم ریخته و بین بالکان و بالکن! میدوی و چهار تار موی باقیمانده ات را میکنی و فریاد کنان آرزو میکنی که ای کاش انسان وار حد وحدودت را رعایت میکردی و آنقدر مهملات به هم نمیبافتی.
  0
  1
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.