۳ مأمور کلانتری که زن جوانی را در سد لتیان کتک زده بودند، بازداشت شدند

دستور پیگیری ویژه برای برخورد با مأموران پلیس که زن جوانی را در جاده لواسانات با روشی خشونت‌آمیز دستگیر کرده بودند، از سوی رئیس پلیس آگاهی پایتخت صادر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، 25 ثانیه فیلم منتشر شده از رفتار دو مأمور پلیس و یک سرباز کلانتری 165 لواسانات که زن جوانی را به زور سوار خودروی پلیس می‌کنند، در فضای مجازی دست به دست چرخید. زن جوان با مانتویی مشکی و شلوار جین آبی در حال ناسزاگویی به مأموران است و فردی مخفیانه در حال تصویربرداری از این صحنه است. مأموری که لباس شخصی به تن دارد، ابتدا با دست روی دست زن جوان می‌‌کوبد که گوشی از دست او پرت شده و گوشی به سپر عقب خودروی پلیس برخورد می‌‌کند و در این میان همان مرد که لباس شخصی به تن دارد، زن جوان را با زور و تهدید داخل خودروی پلیس می‌‌اندازد.
در بررسی‌های صورت گرفته و تحقیقات انجام شده مشخص شد که زن جوان و دوستش که این تصاویر را گرفته بود، سوار بر خودروی تیبا از ایست بازرسی لواسانات عبور می‌‌کنند. مأموران ایست بازرسی که به آنها مشکوک شده بودند، دستور ایست می‌‌دهند. اما دو زن بدون توجه به دستور ایست مأموران کلانتری به راهشان ادامه می‌‌دهند.بدین ترتیب تعقیب و گریز آغاز شد و کمی آن طرف‌تر، مأموران کلانتری 165 لواسانات موفق به متوقف کردن خودروی تیبا شدند ،اما زن جوان به دنبال برخورد مأموران، از خودرواش پیاده شده و شروع به فیلمبرداری می‌‌کند و از سایر رانندگان عبوری  می‌‌خواهد که از برخورد پلیس با آنها تصویربرداری کنند. در بازرسی از خودروی زن جوان، مقدار کمی ماده مخدر گراس کشف شد که بررسی‌ها نشان می‌‌دهد برای مصرف شخصی آنها بوده است.

با انتشار این فیلم، براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت: «سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، دستورات لازم را درخصوص پیگیری ویژه حادثه دستگیری این خانم در منطقه سد لتیان توسط گشت خودرویی پلیس پیشگیری که تصاویری از آن منتشر شده صادر کرد.» بلافاصله تحقیقات به دستور رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شد و در تحقیقات صورت گرفته سه مأمور کلانتری که در این صحنه حضور داشتند، بازداشت شدند.
+29
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  دروغ میگن مثل سگ ! اگر هم بازداشت شده باشن بازداشت یکساعته و پذیرایی با کیک و ساندیس ! حالا باید نگران اون کسی بود که این ویدئو را منتشر کرده .
  3
  56
  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا

  الان انتشار دهنده فیلم رو هم بازداشت میکنن،
  2
  45
  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.