ایده سورپرایز کردن نامزد به قیمت جان زن جوان تمام شد

عکس تزئینی استساعت سه بامداد پنجشنبه 15اردیبهشت  از سوی مأموران کلانتری 105سنایی موضوع کشف جسد دختر جوانی به بازپرس میثم حسین‌پور اعلام شد. از آنجا که جسد دختر جوانی در حیاط خلوت یک ساختمان از سوی اهالی خانه کشف شده بود، تیم جنایی به محل حادثه رفتند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد از زمان مرگ وی 24ساعت می‌گذرد. هرچند ساکنان ساختمان او را نمی‌شناختند اما همسایه‌های ساختمان کناری او را شناسایی کردند.

طبق اظهارات همسایه‌ها او قرار بود به همراه همسرش که طلافروش است در طبقه پنجم ساختمان ساکن شوند. با مشخص شدن این موضوع، همسر او شناسایی و تحقیقات صورت گرفت. مرد طلافروش در تحقیقات گفت: مدتی است که با پریوش نامزد کردم و این خانه را هم برای زندگی آینده‌مان اجاره کردم. روز حادثه، پریوش با من تماس گرفت و گفت در خانه منتظر من است و حتی تماس تصویری هم با او گرفتم. کارم که تمام شد راهی خانه شدم اما از پریوش خبری نبود. با تلفن همراهش تماس گرفتم ولی بی‌فایده بود، نگران شدم و هر جایی که تصور می‌کردم رفته باشد سر زدم اما خبری از او نداشتم تا اینکه پلیس به سراغم آمد.

در ادامه بررسی‌ها یکی از دوستان پریوش گفت: پریوش دختر شاد و سرزنده‌ای بود و مدام دوست داشت که دیگران را شگفت‌زده کند. او روز حادثه با من صحبت کرد و گفت می‌خواهد در پشت‌بام مخفی شود تا وقتی نامزدش آمد همه جا را به‌دنبالش بگردد ولی دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه متوجه این حادثه شدم.
با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و مدارک به‌ دست آمده، این فرضیه مطرح شد که دختر جوان برای غافلگیر کردن نامزدش به پشت‌بام رفته اما به احتمال زیاد تعادلش را از دست داده و به حیاط خلوت خانه همسایه سقوط کرده و جان باخته است.
+19
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.