سارقان مسلح به جواهرفروشی شنل در پاریس دستبرد زدند

 فروشگاه شنل در پاریسچهار سارق مسلح از جواهرفروشی لوکس «شنل» در پاریس سرقت کردند. این فروشگاه در میدان واندوم پاریس، نزدیک به وزارت دادگستری فرانسه قرار گرفته است. ویدیوهای منتشر نشان می‌دهد سارقان کیف‌های خود را با ساعت‌های لوکس و‌ جواهرات  پر کرده بودند.

یک مغازه‌دار که شاهد این صحنه بوده می گوید: «آنها حدود ساعت ۳ بعد ازظهر جلوی جواهرفروشی رسیدند. ساعت ۳:۱۱ یک موتورسیکلت و یک موتور گازی در پیاده‌روی روبروی فروشگاه شنل پارک شده بود. یکی از رهگذران به ما گفت که مردی با ژاکت و کلاه ایمنی مشکی جلوی در نگهبانی می‌داده، در حالی که سه فرد نقاب‌داردیگر داخل مغازه بودند. یکی از این سه نفر سلاح کلاشنیکف روی شانه‌اش داشت. چند دقیقه بعد سارقان با چند ساک ورزشی در دست از فروشگاه بیرون آمدند. ساعت ۳:۱۸ هشت مامور پلیس دوچرخه‌سوار در محل حاضر شدند.یکی از کسبه محل موفق شد شماره پلاک وسیله نقلیه سارقان را یادداشت و به پلیس تحویل دهد اما ظاهرا این سارقان از پلاک جعلی برای عملیات خود استفاده کرده بودند.

به نقل از یکی از شاهدان عینی سارقان، مامور حراست فروشگاه را در حالی که شوکه شده بود روی زمین خوابانده بودند.
بر اساس اطلاعات بدست آمده، خسارت وارده به  این فروشگاه چیزی بیش از دو میلیون یورو برآورد شده است.

سپتامبر گذشته نیز چندین سارق مسلح با حمله به فروشگاه بولگاری در میدان واندوم شهر پاریس، ۱۰ میلیون یورو از جواهرات آن را به سرقت بردند.
+11
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  بزودی انگلستان و فرانسه و کلا اروپا نتیجه روانه کردن بدون کنترل هزاران سلاح نظامی به اوکراین را خواهند دید .
  6
  2
  شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.