زن جوان جلوی خانه پسر مورد علاقه اش خودش را به آتش کشید

این‌ها بخشی از اظهارات زن میان سالی است که پس از خودسوزی وحشتناک دخترش وارد کلانتری قاسم آباد مشهد شده بود تا از پسری که ادعا می‌کرد دخترش را اغفال کرده است، شکایت کند.
جدایی پس از یک سال عقد
این زن درباره سرگذشت دخترش به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: حدود ۵ سال قبل زمانی که دخترم ۱۷ سال بیشتر نداشت، به عقد پسری از همشهری‌های پدرش درآمد، اما «کریم» دست بزن داشت و همواره با دخترم درگیر بود. آن‌ها هیچ سازگاری اخلاقی با یکدیگر نداشتند به همین دلیل هم یک سال پس از برگزاری مراسم عقدکنان از یکدیگر جدا شدند.

چون «مهلا» خودش کریم را انتخاب کرده بود، ما هیچ دخالتی نکردیم و سرنوشت او در همان دوران نامزدی تغییر کرد. مدتی بعد از این ماجرا دخترم به صورت سنتی با پسر دیگری ازدواج کرد و زندگی خوبی داشت، اما در حالی که زندگی آرامی را تجربه می‌کرد، در محیط کارش با پسر جوانی آشنا شد. «هوتن» با چرب زبانی دخترم را اغفال کرد تا از همسرش جدا شود و با او ازدواج کند.

او همانند یک شیطان روح و روان دخترم را تسخیر کرد تا این که دخترم به امید ازدواج با او از همسر دومش نیز طلاق گرفت. هنوز مدت زیادی از این ماجرا نگذشته بود که یک روز دخترم مقدار زیادی پول از من گرفت و بعد به خواهرش پیام داد که به همراه پسر مورد علاقه اش به یکی از شهر‌های جنوبی کشور رفته است.

او گفته بود وقتی به مشهد برگردند با یکدیگر ازدواج می‌کنند. او حتی تصاویر خودش را در کنار آن پسر جوان برای خواهرش می‌فرستاد. بالاخره با اصرار ما مهلا به مشهد بازگشت، ولی بسیار عصبی و ناراحت بود، با وجود این چیزی به ما نمی‌گفت تا این که یک روز صبح از خانه خارج شد و بعد خبر رسید که دخترم خودش را مقابل خانه آن پسر به آتش کشیده است.
خودسوزی دختر جوان جلوی خانه پسر مورد علاقه اش
اهالی محل شعله‌های آتش را خاموش کرده و با اورژانس تماس گرفته بودند. بعد مشخص شد آن پسر با این بهانه که خانواده اش راضی به ازدواج آن‌ها نیستند، دخترم را رها کرده بود.

در حالی که خانواده اش دخترم را مدت زیادی در کنار خودشان نگه داشته بودند، ولی زمانی که «هوتن» به دخترم گفته بود خانواده اش می‌گویند نباید با دختری ازدواج کنی که دو بار ازدواج ناموفق داشته است، او نیز دست به چنین کار احمقانه‌ای زد و... گزارش خراسان حاکی است تحقیقات بیشتر بعد از مرگ دختر جوان در مرکز درمانی برای ریشه یابی این ماجرای تاسف بار ادامه دارد.
+4
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  خود کرده را تدبیر نیست
  4
  36
  ‌چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  خود کرده را تدبیر نیست
  4
  22
  ‌چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  عشق هایی کز پی رنگی بود/ عشق نبود، عاقبت ننگی بود. ما تو جریان اتفاقات افتاده نیستیم ولی حداقل کاری که باید این دختر و پسر باید میکردند این بود ببینند میتونند با شرایطی که دارند ازدواج کنند یا نه؟ بعد دختره تصمیم میگرفت زندگی دومش رو خراب کنه که از نو بسازه. از اینم نگذریم اگر مخالفت خانواده با ازدواج هوتن با اون دختر بهانه ای نبوده و ته ذهن خودشم باور به این موضوع نداشته باید گفت که هوتن هنوز به بلوع اجتماعی نرسیده که نتونسته ناف خودش رو از خانواده ببره و برای زندگی آینده اش تصمیم بگیره. البته نباید یکطرفه قضاوت کرد و از عدم اعتماد بنفس دختره و بی تدبیری خانواده ها سرسری گذشت. اما افسوس اکثر تصمیمات ما از روی احساسه نه منطق و استدلال.
  0
  12
  ‌پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.