دختر ایرانی به خاطر حمایت از اوکراین از تیم ملی حدف شد!

مهسا کمالی دختر فوتسالیستی که چندی پیش از اوکراین حمایت کرده بود به تیم ملی دعوت نشده است.

فرارو: مهسا کمالی یکی از چهره‌های ورزش ایران است که بعد از حمله نظامی روسیه به اوکراین شناخته و مطرح شده است. او در جریان یکی از دیدار‌های تیم مس، شعاری در راستای توقف جنگ را روی پیراهنش نشان داد که برایش دردسر‌های زیادی در پی داشت.
 
با وجود آنکه مهسا فقط درخواست توقف جنگ را داده بود باشگاه مس با صدور بیانیه‌ای حرکت او را یک تصمیم انفرادی خواند و از این گفت که این بازیکن را به کمیته انضباطی فراخوانده و به پرونده او رسیدگی خواهد کرد! بسیاری در همان زمان از مهسا کمالی و حرکتی که انجام داده بود حمایت کردند، ولی حالا به نظر می‌رسد، این موضوع همچنان دردسر‌هایی برای این بازیکن در پی داشته است.
 
آنطور که در فضای رسانه‌ای شایعه شده او به همین دلیل به اردوی تیم ملی فوتسال زنان ایران دعوت نشده است. خودش البته می‌گوید مسئولان تیم ملی دلیل عدم دعوت به تیم ملی را جوانگرایی عنوان کرده اند. در صحبت‌هایی که مهسا کمالی با ایرنا داشته جایی از اینکه به دلیل حمایت از اوکراین به تیم ملی دعوت نشده صحبتی نکرده است، ولی رسانه‌ها نوشته اند او تاوان حمایت از اوکراین در جنگ برابر روسیه را داده است.
 
مهسا کمالی گفته است: «به ۲ یا سه اردوی تیم ملی فوتسال زنان دعوت نشدم و کادر فنی دلیل آن را جوانگرایی عنوان کرد. حضور بازیکنان جوان در تیم ملی فوتسال زنان خوب است، اما بهتر بود تا آن‌ها در کنار کادر فنی و با تجربه بازی کنند تا به شرایط ایده آلی برسند.
وی افزود: وقتی کادر فنی من را به تیم ملی دعوت نکرد از لحاظ روحی بهم ریختم. انتظار نداشتم تا این اتفاق بیفتد و این موضوع روی من تاثیر بدی گذاشت چنانکه بازی هایم در لیگ برتر تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت.»
+129
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  مهدی52 - روتردام، هلند

  حکومتی چقدر بدبخت درمانده شده باشه که حتی طاقت شعار نه به جنگ رو که این جنگ در کشور دیگری رخ داده ولی به خاطر نوکر صفتی و دست نشاندگی خودش و از اینکه خاطره اربابش مشوش نشود توی دهن ملت خودش بزند
  10
  121
  یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - میلان، ایتالیا

  کسانی که از اوکراین دفاع می‌کنند یعنی طرفداری از جانیان و قاتلان بالفطره. باز جنایاتی که در سوریه انجام شد، طرف رو سریع خلاص می‌کردند. اینها اسرا رو بصورت کاملا زجرآور به قتل می‌رسانند. اول تیر تو دست، پا، زانو و اینقدر صبر می‌کنند تا طرف با درد و زجر تموم کنه.
  124
  43
  یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  آبچی تو به توپ ضربه میزنی برای عشق ولی این جماعت کثیف ضربه میزنن به معرفت برای جاه طلبی
  12
  77
  یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  ما ایرانی ها خیلی زود جو گیر میشیم. من بیاد نمی‌آورم کسی برای کشته شدن 1500 جوان رشید میهن کسی رو پیراهنش چیزی نوشته باشد یا سال هشتاد و هشت یا صدها هزار اعدام یا هزاران مورد دیگر ولی تا این چشم آبی ها سرشون درد میگیره آه و فغان از ایرانیها بلند می‌شود. الان اوکراین قبلا پاریس قبلش نیویورک. خیلی خوبه آدم در درد دیگران شریک باشد(بنی آدم اعضای یک پیکرند) ولی اول باید برای میهن خودمان دل بسوزانیم(چراغی که به خانه رواست تو غلط میکنی میبری مسجد چاپلوس عوضی) پس دست از این ازگل بازی ها در آوریم و آخوندها را دار بزنیم وقتی مثل آدم یک زندگی نرمال داشتیم بعد برای روسیه و اوکراین و بقیه چشم آبی ها سفره حضرت عباس بیندازیم و روضه رقیه بخونیم ....
  21
  40
  یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  . همچین دل خوشی از روسیه نداریم ولی طرفداری از اوکرایینیایی که دم آخور اسرائیل و آمریکا نشستن مثل اینه که خود طرف هم تو اون طویله باشه. آخه باید یک نفر به این خانم بگه راست میگی برو اول ببین تو یمن چه خبره و چقدر جنایتکاران غربی انسان کشتن بعد آخر سر از اوکراینی دفاع کن....
  19
  3
  یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  چی میدونی از سیاست. توی عمرت هم کودتای۲۰۱۴ میدان کیف به گوشت نخورده. البته کودتا حمله روس رو توجیه نمیکنه. منظورم اینه کشور خودت رو بشناس اوکراین و روس پیشکش
  1
  3
  ‌سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.