تمسخر کولبران توسط خداد عزیزی در صدا و سیما

آقای عزیزی شرف داشتن اینطور نیست که آدم توی بازار تهران ۲۰ دهنه مغازه طلافروشی داشته باشه و افتخارش این باشه که یه گل به استرالیا زده..

‏وقتی با کولبران و بچه های کار و ... همدردی کردی یعنی شرف داری.
+26
رأی دهید
-238

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  از هرکسی به اندازه ظرفیت و دانش و معرفتش باید انتظار داشت. خداداد همینه دیگه. همیشه بددهن و پرخاشگر و طلبکاره.
  14
  137
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
  ۳۶
  Shahrokh-86 - تهران، ایران
  این الان کجاش تمسخر بود دقیقا؟! این که گفته با کولبر ها میتونسته بیاد مسخره کردنه؟! به نظر من اینی که گفت یعنی چه آدمای زحمت کش با غیرتی هستن که توی برف و گرما واسه یه لقمه نون این کارو میکنن و دولتم اینجوری باهاشون رفتار میکنه.
  85
  70
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
  ۶۳
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  از یه آدم لمپن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.
  22
  125
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  این کجایش تمسخرآمیز بود؟ یعنی این مسیر دشوار است.
  118
  43
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
  ۱۰۱
  خداوند - آسمان، ایران

  والا ما که تمسخری ندیدیم، اتفاقا یادآوری بود به کار سخت کوله بران تو این برف و زمستون، حالا یسری فقط دنبال سوژه میگردن فالور زیاد کنن
  78
  54
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  این مرتیکه تخم افغان هیچوقت ازش خوشم نمی یود، حالا بهم واقعا ثابت شد که اشتباه نمی کردم
  59
  102
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
  ۵۷
  ahora_nima - استکهلم، سوئد

  کولبر کفشهاش شرف داره به خودفروشی مثل تو که بجای همدردی با این قشر زحمتکش که از روی ناچاری با مزدی اندک جان خود را در کوه و کمر و سرما و صد البته کمین مزدوران سپاه به خطر میاندازند به انها توهین میکنی.
  23
  100
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  ۳۴
  Benzi - لیدز، انگلستان

  به نظر من ایراد از ماهاست که از همه انتظار خوب و متشخص بودن داریم. مثلا از یک فوتبالیست بی سواد پا پتی که تو کوچه بازی می کرده و به یک جایی رسیده انتظار داریم در حد یک شخص تحصیل کرده درک کنه و حرف بزنه. از بد واقعه فوتبال پرطرفداره و تریبون به دست اینها می افته.
  19
  97
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
  ۵۷
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  زیاد اینو جدی نگیرین! شعور و درک اجتماعیش صفره!
  21
  93
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴
  ۳۷
  ali1g - اوسلو، نروژ
  اتفاقا ایشان سعی در مورد توجه قراردادن کولبرها میکند اما مثال بهتری هم می توانست بگوید.
  46
  46
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر تازه به دوران رسیده ات.
  19
  83
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران

  کاش سایت UK اون کلیپ از مصاحبه ای که مجری ازش میپرسه: "سه تا نویسنده ایرانی را نام ببر" در پاسخ میگه: من ار گجا سه تا نویسنده ایرانی پیدا کنم- نویسنده ها بیکارند و مینویسند- ما با اونا نمیپریم!!! این اوج درک و فهم و شعور یه ورزشکار از جامعه نویسندگان است. من فکر نمیکنم که این اصلا مدرسه رفته باشد چون آنقدر درک و فهم ندارد که بیشتر کتب درسی مدارس و دانشگاه ها نتیجه مطالعات و تجارب و کوشش نویسندگان و شعرا و هییت های علمی است.
  9
  65
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۵
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::علی چلاق - دوسلدورف، آلمان::]. کلام ناشایست میزنی!
  26
  10
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا
  دیگه واقعا نیاید زیاد نکته سنج بود از تمام صحبتها ی بدون منظور میشه ایراد پیدا کرده قطعا خود این آقا هم ما خواسته این مثال و زده
  7
  7
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
  ۴۱
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  هر کسی ورزشکار عالی بود و مقامی کسب کرد، دلیل بر این نیست که افکار سالمی داشته باشه. نمونه بارزش لوتا متیوس فوتبالیست معروف آلمانی که دهنش رو که باز میکنه فقط چرت و پرت میگه و فکر میگنه از آسمون افتاده.
  5
  12
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  خداداد عزیزی شخصیت خیلی سطح پایین و بیشعوری داشت و داره و فقط بخاطر یک گل که به استرالیا زد و اون زمان باعث صعود تیم به جام جهانی بعد از سالها شد معروف شد.اهل دهات اطراف مشهد هست و به گفته خیلیها اصلیت افغانی هم داره.مدت کوتاهی هم در آلمان بازی میکرد و اونجا هم به دلیل بی فرهنگی و پرخاشگری (حمله با مشت به یکی از هوادارن تیم آلمانی) از تیم و آلمان اخراج کردند. شخصیت و کاراکترش اصلا قابل مقایسه با ستارگان اون زمان مثل دائی،مهدوی کیا و دیگران نیست.
  9
  37
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  این کجاش تمسخر بود؟ چرا ایرانیان یو؟ این تیتر دروغی مسخره کردن نیست؟ خداداد عزیزی که چیزی نگفت،
  40
  12
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  پس علی دایی را خبر ندارید که یک جوان بیچاره، محروم، فقیر، با زن و بچه یکسال است توی زندان نگه داشته و حالا هم جناب سرمایه دار دخترش را فرستاده لندن، ان جوان بیچاره ی نگون‌بخت هم هفت سال زندان و 140 ضربه شلاق جریمه شده، چون علی جون رضایت نداده، اون جوان بدبخت فقط خواسته یک گردنبند حلبی از گردن علی دایی وا کند، پول و پارتی داشتن همینه دیگه، حالا این عزیزی از کولبر دفاع می کند، سیل فحش سرازیر می کنند، صداقت ندارید
  77
  11
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  پسرش در اینده یه گل میزنه به استرالیا، و نمایشی در احاطه خبرنگارها و رو به دوربین روی پاهای خداداد میافته، و تیتر زیباترین، حماسی ترین عمیق ترین کلمات منظومه شمسی راه میافته و اشک گوشه چشم ملت!!!
  6
  1
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
  ۴۸
  samamos - میدلزبرو، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. تو الان مثلا افغانی نوشتی؟خودتی
  3
  19
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. حرف خیلی بی انصافی و کاملا تحریف شده ای زدی،اول که علی دائی مبالغ بالا به فقرا کمک کرده و میکنه و حتی اخیرا با پرداخت دیه یک محکوم به اعدام رو نجات داد،دوم اینکه اون جوان بدبختی که تو براش دلسوزیت گرفته چرا زندانی شده و دائی رضایت نداده ،یک قمه کش و لات بیرحم بود که برای دزدیدن گردنبند با قمه به قصد زدن صورت و گردن دائی رو داشت فیلمش موجوده،ظاهرا کار بیشرفهایی که برای کیف قاپی و دزدی با تیغ و ساطور دست زن و پیرزن رو تو‌خیابون قطع میکنند یا بیرحمانه به قصد کشت و زدن شاهرگ مردم رو هدف میگیرن دفاع میکنی؟ چون فقر هستند و یا مشکل دارند مجازند با قمه و تیغ و چاقو مردم بیگناه رو آش و لاش کنند؟ از مردم داخل ایران بپرس از تجربه شون و اینکه چه بیرحمها و سنگدلهایی هستن این قاپ زنها بعد ازشون حمایت کن.
  6
  42
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۲
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. علی دایی در ان فیلم هیچ اسیبی ندید، تو به مالک فیسبوک نگاه کن، یک تی شرت ساده به تن دارد، حالا چه لزومی دارد که علی دایی با گردنبند طلا تو خیابان گشت بزند، ده ها خانه و پاساژ و غیره، تو به شخصیت خداداد عزیزی می گویی پایین، یعنی چه؟ می گویی از دهات مشهد است و افغانی، علی دایی و خودت کجایی هستی که اینجور دو آتشه داغ کردی؟!
  55
  5
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
  ۴۹
  Ariaron - دوسلدورف ، آلمان
  خداداد با این حرفت که انقدرم تاکید داشتی که مخاطب بشنوه "کولبر" خودت رو خیلی ضایع کردی و سخته بتونی توجیه اش کنی , گند زدی
  2
  12
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
  ۳۹
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. تو که طرفدار سرقت با قمه و گردنبند قاپی و دزدی هستی در کشور قانونمندی مثل کانادا چیکار میکنی؟ نکنه از دار و دسته اختلاس گران اخوندی اسلامی هستی؟ هرکسی فقیر بود قمه و چاقو برداره داخل خیابون بیوفته به جان مردم؟؟؟مگه جنگله؟؟؟؟؟اتفاقا اگر از این شخص گذشت نکرده کار خیلی خوبی کرده چون معلوم نبود فردا همین بلا را سر کی در میاورد. دم علی دایی قهرمان گرم.
  4
  52
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. اصلا خداداد رو ولش کن! کاملا حرفت بدون منطق هست و هیچ توجیهی هم نمیتونی کنی.دائی آسیب ندید چون شانس آورد،فیلمش موجود هست که اون دزد بی سر و پا داره چاقو رو به سمت گردن دائی میکشه و دائی شانسی جا خالی میده.حتما باید شاهرگش رو‌ میزد مثل اون قهرمان وزنه برداری که چند سال پیش کشتن؟ تی شرت ساده تنشه! این هم شد حرف مرده حسابی؟ بعدش میگی تقصیر دائی هست گردنبند گردنش نکنه! حرفت عین همین آخونداست که میگن زن بهش تعرض میشه چون حجاب نداره! پس مقصر خودشه ! یعنی بنظر تو هرکس فقیر و بی پوله میتونه بره چاقو و قمه بخره بزنه هر بدبختی که تو‌ خیابون داره راه میره و این وحشی گری توجیه میشه؟ این قانون جنگله و من موندم تو‌ کانادا چکار میکنی. دائی یک قهرمان و یک فرد مردمی و نیکوکاره که بیشتر از میلیون نفر مثل تو به نیازمندها کمک رسونده.و اون جونور که وجدان نداره و با چاقو ‌میره زورگیری باید بمونه زندون بپوسه.
  3
  43
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::kevinpalang - مالمو، سوئد::]. اگر یک گرگ خاکستری پوست پلنگ به خود کشد، باز هم همان گرگ است، علی دایی یک فوتبالیست »بود«، الان یک سرمایه دار بی رحم است، این را جامعه می گوید، زن و بچه ی گرسنه ی اون جوان بیچاره می گویند، تو یک ناسیونالیست »کورر« هستی که اگر در مالمو باشی می فهمیدی من از دزدی دفاع نکردم، کار او محکوم است، ولی حکم سنگینی به او داده اند، چون زور علی بیشتر بوده. دوباره تهمت نزنی!
  56
  4
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  اینکه بیسواده.جدای ازاین چون کوله بری تجارته،نه تولید.باز اگه جنوب ایران بود مثل شوتی یه حرفی چون کویره، بشر نمیتونه جوردیگه زندگی کنه.امااین کوله برا شمالندباران وحاصلخیز. .پای ماهواره و اینترنت بازشد که۴تا تبلیغ لاکچری دیگه روستایی حاضرنیست بیل بزنه
  0
  0
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. چتل مرده گاو تو وقتی از کسی دفاع کنی اثر معکوس و منفی برای طرف داره بنابراین بنظرم عکس نظرت را بده شاید برای طرف بهتر باشه ! آفرین کپک مرده گاو
  1
  3
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. واقعا شرم آور هست که نظرات چرند و وحشیانه فردی مثل تو اینجا منتشر بشه! تو بیجا میکنی نظر میدی وقتی کاملا مشحخصه هیچ اطلاعی نه از واقعیت جامعه ایران داری نه از کاراکتر علی دائی و نه شناختی از اون قمه کش وحشی قاپ زن! در همه دنیا افرادی با استعداد ورزشی / علمی/ تجاری به پول و سرمایه میرسند،این دلیل نمیشه بدهکار قشر بدبخت جامعه باشند! علی دائی کلی به نیازمندان کمک کرده،مدرسه ساخته و حتی اینقدر مورد اطمینان مردم بوده که به حساب اون (و نه دولت) برای کمک به زلزله زده ها و فقرا مردم پول میریختند! تو بیسواد به چه حقی اینجور توهینها و تهمتها به این شخصیت میزنی؟ اصلا خود تو چه غلطی کردی که بخودت اجازه میدی اینجور مزخرفات اینجا پست کنی؟ گور پدر اون چاقو کش آدمکش که تو ازش دفاع میکنی! کسی که بروی مردم چاقو میکشه و زور گیری میکنه باید تو هلفدونی بپوسه! حالا چه افراد بیسواد مثل تو نظرشون جز این باشه یا نه! من بعید میدونم تو کانادا باشی با این افکار عقب موندت! احتمالا تو شهرستانهای عقب مونده ایران گیر کردی و از فقر و عقده رنج میبری!
  4
  22
  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۳
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  باز یک نفر در ایران موفق شد و رگه های حسادت بیون زد. ایشان هیچگونه توهینی نکرده و در جائی نوشت که خودش در نوجوانی با حمل گچ فعلگی میکرده است. چقدر حسود هستید و خودتان خبر ندارید. این حکومت اخوندی هم محصول حسادت به موفق ها است
  22
  13
  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۴
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. مغول ارام! ، این »مغول آرام باش« را توده های ایران زمین در مسیر تاریخ در برابر هجوم »مغول‌ها« زده اند. تو در مورد خداداد عزیزی که چهره ای درخشان در تاریخ فوتبال ایران است( مانند علی دایی) نوشتی: » خداداد عزیزی شخصیت خیلی سطح پایین و بیشعوری داشت«، اینگونه ادبیات از درون مغز سالم بیرون نمی اید، بلکه یک »پیله ی پر از.....« اینگونه جمله سازی در مورد شخصیت یک هموطن می کند. به او انگ افغانی می زند، در کامنت بعدی فحش های آبدار دیگری که ویژه گی تربیت خانوادگی ات هست را نثار من می کنی که از علی دایی انتقاد می کنم، انهم »انتقاد«،!! با منطق و از جنبه ی انسانی خواستار بخشش یک جوان شدم!. من عرض نکردم که اون جوان جرمی نکرده، و از بابت ناملایماتی که به علی دایی وارد کرده متاسف شدم، ولی اون جوان نگون‌بخت یکسال در انفرادی بوده، حالا هفت سال زندان و 140 ضربه شلاق، آیا در »روستای« لندن که تو زندگی می کنی، این چنین حکمی امکانپذیر بود؟ روستا و مغول و جانی و خلخالی توی ذات است، ربطی به این ندارد که کجا زندگی می کنی.!
  51
  3
  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. مشخصه ......و هوش بسیار پایینی داری و از درک مسایل ساده هم عاجز هستی بدبخت! همینطور مشخص هست عقده های زیلادی توی زندگی ناموفقت داری (با این هوش پایین جای تعجبی هم نیست) و برای همین هر کسی ثروت داره (مثل دائی) رو بدهکار بیعرضه هایی از قشری که به اون تعلق داری (شبیه اون ارازل چاقوکش ) میدونی و وحشیگری و چاقوکشی ارازل اوباش این چنینی رو هم حق اونها! حرف دیگ ای نمیمونه!
  2
  3
  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. احیانا یا دختر علی هستی یا خودش که اینجوری به دماغت برخورده! یا هم یک زنجیر پاره شده!
  1
  1
  یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.