توضیحات آقای منتقد مدارس غیر انتفاغی که پسرش را مدرسه غیر انتفاعی می فرستاد

توضیحات آقای مجید حسینی، منتقد مدارس غیر انتفاغی که پسرش را مدرسه غیر انتفاعی می فرستاد در مورد کلیپ منتشر شده در هفته اخیر .
+72
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  ببین کار این مملکت دست کیا افتاده، یه مشت عقده ای تازه بدوارن رسیده که بخاظر کاسه لیسی به یه ملی رسیدن وفکر می کنن از لحاظ شخصیتی هم ادمی شدن. اره بابا تو. خوبی فقط حتما به یهدکتر متخصص عقده سر بزن که حالت خیلی خرابه. فقط بدون پالون زر. بافت شخصیت الاغ رو عوض و یا بالا نمی بره.
  5
  69
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۸
  ۵۹
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  خاک عالم برسرت که میفهمی اما نهفهم تمام نما هستی. فردا بچه تو به بچه خوش.کجاه بفرسته. تا تو گور راحت بخوابی اثگل بی سواد گشور را دارن قرانخوان میکنن. یک مشت ملاهای بیسواد. بر تو حکومت میکنن تا تو بیایی زر بزنی داری یا نداری. اشغال جامعه گرسنه یعنی خودت هم گرسنه گاه خور هستی. یک ثانیه فکر کن بیسواد
  4
  51
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۳
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  وقتی آب ریخته شد جمع کردنش غیر ممکن است
  3
  57
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۰
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  مد شده اول یک زر غلط میزنند، مشهور میشن!! بعد دوباره ویدیو پر میکنند و‌ اون زر مفت رو تکذیب میکنند!! تا جلوی حکومتی ها و‌بیت رهبری به چشم بیان!! یه جیزی تو مایه های کیم کارداشیان و فیلم لو رفته اش!!!
  2
  48
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
  ۳۴
  آنتیکور - بروکسل، بلژیک

  خاک بر سر دانشگاهی که تو استادشی خاک بر سر مملکتی تو توش برنده هستی و پزش به دیگران میدی
  3
  59
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۷
  ۴۶
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  این آقا یک روان‌پریش هست که فوق العاده کمبود شخصیتی داره ، چند وقت پیش هم ویدیو دعوای وی با یک پزشک متخصص در بیمارستان پخش شد که مدام به به پزشک می گقت من استاد جامعه شناسی هستم و پول دارم ، ایشان جز تیم قالیباف و از نزدیکان وی هست و کوچکترین سابقه ای از تحصیلاتش در دست نیست و مثل اربابش قالیباف و رفیقش رائفی پور لقب دکتر را یکشبه برای خودش انتخاب کرده ، یک نگاه به قیافه کج و کله اش بکنید زمانی که می گوید جزو طبقه برترم ! این چلغوز باید بفهمد که مملکت خاک بر سر شده که امروز غورباقه ها ابوعطا می خوانند و گرنه امثال این و قالیباف الان حداکثر باید شاگرد شوفر اتوبوس تهران مشهد بودند .
  5
  68
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۴
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  طبقه برنده در ایران امروزه به همان طبقه پفیوز اراذل حکومت و حامیانشان و رانت خوارها و دلالها و حـ... هایشان اطلاق میشود پس انتساب خودت به این طبقه نه تنها افتخار نیست بلکه شرم آور است ! ضمناً‌با آن دهان گشادت ادای انساندوستی و میهن پرستی هم در نیاور که ملت هر چه بیچارگی و بدبختی میکشد از دست امثال تو بظاهر روشنفکران بیمغز اما طمعکار و خودخواه و حکومت بی لیاقت و بیسواد است .
  2
  41
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
  ۱۰۵
  Stone44 - سوئیس، سوییس

  طبقه برنده ؟دستمال به دستی و دزدی شده هنر که هرکی بهتر انجام بده میشه طبقه چرنده بچرید که دیگه اخر توبره هست .
  1
  36
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
  ۳۲
  Darknet - لندن، انگلستان
  وقتی تمام اسب های یک مسابقه حذف میشه، یک خر مقام اول رو کسب میکنه. حالا هم تمام ادم حسابی ها یا از کار برکنار شدن یا زندان هستن یا کشته شدن یا مهاجرت کردن و امثال این ادم مفنگی با قیافه های کلنگی ادعای برنده بودن میکنن.
  0
  16
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران
  عنچوچک لب شتری باید واقعان خیلی پررو و بی خرد باشی که خودت را جزء طبقه برنده اعلام می کنی . طبقه بازنده یعنی ۹۵ درصد جامعه ایرانی . میتوانی . پول داری خوش بحالت .ولی احتیاجی به بوق کرنا نیست . برای تو تو تو نه(شما )از طبقه بازنده انسانیت هستی . متاسفم .درزمانی که جامعه زخم خورده ما احتیاج به مرهم دارد تو کوساله پفیوز نمک بروی زخم هایمان می پاشی .خفه و برو خوش باش.
  1
  12
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
  ۳۷
  iran1 - آرلون، بلژیک
  به آدم حسابیا نمی خوره، کی اینا رو پروبال داده گنده شن همون مقصره
  1
  6
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  این عقب افتاده است،اون پول شهریه برمیگرده به بی پولا. چون مدرسه تیزهوشان مالیات میده وازمالیاتش جاده وبیمارستان ساخته میشه برای همه چه باپول چه بی پول.
  0
  0
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.