زیباترین صحنه بازی ایران و عراق؛ زانو زدن امیر عابدزاده جلو پای پدرش

امیر عابدزاده در پایان مسابقه مقابل عراق به سوی پدرش رفت و جلوی احمدرضا عابدزاده زانو زد تا ضمن ادای احترام به او، این گونه جشن صعود بگیرد.
 
امیر رضا عابدزاده  متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۷۲ در تهران و فرزند دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران، احمدرضا عابدزاده است که اکنون دروازه‌بان باشگاه پومفرادینا است.
 
وی از ۷ سالگی زیر نظر پدرش تمرین می‌کرده‌است .
امیر عابدزاده در آبان ماه سال ۱۳۹۶ از سوی کارلوس کی‌روش برای نخستین‌بار به تیم ملی ایران دعوت شد.[۶]او اولین بازی ملی خود را برای تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی فوتبال ازبکستان در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازی کرد که با نتیجه ۱ بر ۰ به نفع ایران به پایان رسید.
+104
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  چه عبارات احساساتی!! زیباترین!! خوب از پدرش تشکر کرده، مدیا هم بوده خبرنگارا هم بودن کجاش زیباترین ترین ترین بوده، زیباترین لحظه، لحظه گل زدن بود، اینقدر ملت رو احساساتی نکنید همینطوری اش هم عقل شون رو‌کمتر بکار میندازن تا احساسات!!!
  36
  131
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۷
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  این کجا و توله های علی پروین کجا؟
  10
  79
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۰
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با احترام به پپدرش و قدرشناسی کار قشنگی کرده است.
  9
  66
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۹
  ۴۵
  مرتضی ۵۵ - استکهلم، سوئد

  والا اینکه بیشتر نمایشی بود تا زیباترین!!!همش نگاش به دوربین بود
  21
  55
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۱
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  کاش یکی پیدا می شد و می گفت پدر این جوان اون عابدزاده بی کلاس از هم سفره های خادم عزیزی کلاش و متجاوز هست که همیشه خواستار فیلترینگ تلگرام و اینستا بوده که بعد به جرم میلیارد ها تومان اختلاس رفت زندان و چون دمش به اخوند وصل آزادش کردند .حالا شما از میلیون ها ایرانی فوتبال دوست بپرس خادم عزیزی کی هست کی بود و پرونده اش چی بود ؟. برای وطن پرستان و ایران پرستان فوتبالیست امروز انسانهای خودخواه و بی رگی بیش نیستند که به خاطر پول اسم و شهرت و فان حاضر به اظهار هیچ مخالفتی با حاکمیت ستمگر نیستند و فقط یاد گرفتند بگند ما به خاطر مردم فوتبال بازی پی کنیم و عرق ملی ؟. شگفتم این عرق ملی چرا باعث نمی شه یکیشون از نیکتا اسفندانی شانزده سال یا ستار بهشتی کارگر و هزاران نفر دیگه و کلیه فروش و کوله بر حرفی بزنه؟. نسل تربیت شده سیستم اخوندی و دستگاه های شست و شوی مغزی خروجی هاش همه بی غیرت و بی رگ و خود خواه و فقط خود بین هستند. جاوید خرد و اندیشه
  8
  20
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::rey kasravi - لندن ، انگلستان::]. فوتبالیست و خواننده و هنرپیشه کارشان مشخص است و وظیفه ندارند که پیشمرگ کسی شده و خودشان را فدای ملت کنند. وقتی از نان خوردن افتادند شما یک لقمه نان به ان ها میدهید؟ ایا شما در محیط کار خودتان حرف هائی میزنید که شما را اخراج کنند!؟
  2
  15
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  این صحتی است بر سخنان ارزنده استاد دانشمند در باره پدر.
  7
  3
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. با همین جوابی که دادی معلوم که از چه سطح دانش و شعور و تاریخ و علم جامعه شناسی و علوم انسانی بر خوردار هستی . پس من اینگونه فهمیدم که آزادی کشور و تلاش برای برقرای برابری و اصول انسانیت فقط وظیفه نیکتا اسفندانی شانزده ساله یا ستار بهشتی کارگر و پویا ها و ندا ها و بکتاش و ترانه هستند. وظیفه فوتبالیست فقط بازی کردن پول درآوردن، هالی دی خارجی و ماشین مدل بلند بالا سوار شدند هست و ورزشکار ها هیچ وظیفه ای در قبال کسانی که نخواستند فوتبالیست بشن و از روی بدبختی به دست فروشی آورند ندارند. واقعا که چی توی مخ امثال تو هست من در عجبم
  7
  2
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::rey kasravi - لندن ، انگلستان::]. جوابی که دادم صد درصد درست است. این وظیفه ی عمومی است که همگی بعنوان یک ملت با ظلم مبارزه کنند. از جمله من و شما و ستار بهشتی. چرا از خودت شروع نمیکنی؟ حتما عقیده داری که علی دائی پیشمرگ تو بشود و تو در سایه پنهان بشوی!؟ مغلطه کردن را دوست داری؟ زور یک فوتبالیست در مبارزه بیشتر تو از تو نیست. گروه شوید. از خودت مایه بگذار. دوتا اخوند را ترور کن. ستار بهشتی منتظر نشد تا یک فوتبالیست دستش را بگیرد. از خودش شروع کرد. تو هم از خودت شروع کن و برو ایران و 4 تا اخوند را ترور کن.
  1
  12
  شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.