سخنرانی روشن و صریح دکتر بادکوبه ای در مورد حجاب و قرآن در انجمن قلم

+166
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Shahrokh-86 - تهران، ایران

  متاسفانه حرفاش درسته. مراجع تقلید ما شدن دین و اراجیف و چرت و پرت هایی که میگن شده اسلام هر کدومشون هم چیزی بگه که ضد هدف های نظام باشه سرنوشتش میشه یکی مثل منتظری.
  3
  85
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  درود به شرفت دکتر بادکوبه ای.با اینکه از خزعلی خوشم نمیاد ولی ترتیب دادن چنین جلساتی بسیار خوب و روشنگرانه است.
  1
  91
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  در تمام این ۴۳ سال گذشته برای تصویب کردن قانون های من درآوردی خودشان و سرکوب زنان کشورمان به آیاتی که از یک دین زن ستیز، به شدت عقب مانده و واپسگرا بنام اسلام تکیه کرده اند و جنایات خودشان را مشروعیت می دهند. اما نمی دانند که روزی خواهد رسید که دین انها و خودشان بایستی پاسخگوی جنایت هایشان باشند.
  1
  81
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  آفرین به درک و شعور این آقا
  1
  85
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
  ۲۲
  دیاآکو فردوسی - لندن، انگلستان
  در کتاب کشیش نوفلو پسر عموی خدیجه ،. محمد با خدیجه درکلیسای کشیش نوفلو به شیوه مسیحی زناشویی کردند و قبلا خدیجه دو بار ازدواج کرده و حاصلش چندین فرزند و بماند که برای راضی کردن عموی خدیجه اورا مست کردند و در مستی رضایتش را گرفتند،.
  5
  17
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
  ۴۳
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  استاد بزرگوار جناب بادکوبه ای شما فردی باسواد وطن پرست هستید اشعار حماسی شما را اینها نمیفهمند توضیحات عالی شما را من بیسواد درک میکنم اما اخوند درک نمیکند چون برخلاف منافعش هست من فردی مسلمانم به مسلمان بودنم افتخار میکنم اما نه اسلامی که اخوند ترویج میکند
  10
  28
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  حجاب ربطی به اسلام نداره، ربط به ایران داره، چون از ۵۲ کشور مسلمان فقط ایران حجاب اجباریه. اون جزیه و کافر کتاب رو همه کتابهای مقدس دارن، بایداز کتاب مقدس در بیای کتاب تاریخ بخونی،زمانی که کلیسای رم دادگاه تفتیش عقاید بر علیه کالونیستها و پروتستانها داشتند عثمانی ها کاری به عقاید نداشتندبرای همین عثمانی تمام کشورهای پروتستان رو باهمکاری خودشون آزاد کرد تادروازه اطریش پیش رفت.متاسفانه الان هر کس که کتاب تاریخ بیسواده،کتاب مقدس رو بخورد ملت میده
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.