کیف کردن رئیسی و شعر سرودن او درباره سفر به روسیه و کاخ کرملینبا وجود تبلیغات گسترده و جنجال رسانه‌ای حامیان دولت سیزدهم در آستانه سفر سید ابراهیم رئیسی به روسیه، نهایتا حضور دو روزه رئیس جمهور ایران در مسکو دستاورد ملموس و قابل ذکری در بر نداشت.
 
حتی دو اتفاق مهم یعنی امضای سند جامع همکاری‌های راهبردی ۲۰ ساله ایران و روسیه و یا احتمال تصویب قرارداد تسلیحاتی ده میلیارد دلاری برای خرید ۲۴ فروند سوخو - ۳۵ و دو سامانه موشکی اس - ۴۰۰ که به عنوان محور دستاوردهای رئیسی پیش از سفر مطرح شده بود هم عملیاتی نشد.
مضافا نحوه استقبال سرد از رئیس جمهور ایران، چینش و میزانسن خاص در دیدار سید ابراهیم رئیسی با ولادیمیر پوتین، نماز خواندن رئیس جمهور ایران و دیگر مسائل حاشیه‌ای هم به این سفر بی دستاورد اضافه شد تا عملاً شاهد یک نمایشی صرف باشیم.
+87
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  پس پرچم دو کشور کجا پریدند؟ پس چرا مترجم ها نزدیگتر از اسکل باشی بودند؟ ووو برو عمو خودتی
  2
  16
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  به گفته های دقیقه ۷:۳۸ وزیر خارجه در این ویدئو دقت کنید: "ما چند روز قبل از اینکه سفر را به «روسیه» انجام بدهیم به ما اعلام کردند که شرائط کرونایی در «سوریه» بشدت وخیم است"!! . این جمله جناب وزیر خارجه جغرافیا دان! را نیز بایستی به لیست بلند بالای «دستاورد» های رژیمی که ثروت مملکت را در راه منافع روسیه در سوریه بر باد داده است افزود.
  0
  20
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  رئیسی: وقتی من وقتی «توی مردم» میرم واقعا لذت میبرم!. کسی به این مردک بفهماند تو آن لذت تو رفتن را بگذار برای وقتی که با لوکوموتیرت توی زنت میروی. آن وزیرش اینهم رئیس اش. خاک بر سرتان
  2
  23
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  بی بی سی انگلستان خواهشا از این چرت وپرتها تنز یک احمق که همه میدانند زبان دستوری ومادریش را نمیداند در وب سایتدان نگذارید ما شاهد احمقی بودیم بنام احمقی نژاد(احمدی نژاد) که انگلیس را در شرق افریقا معرفی کرد من یکی خجالت میکشم این چلمک بیسواد احمق بی وجدان آدمکش را رئیس جمهور این ملت بزرگ بدانم ،ام افسوس که ملت باور به این احمقان دارند دیگر هیچ چاره ای جز به احمقیت خود ندارند بدبخت ملتی که احمقان ۱۴۰۰سال بیش بر آنها امروز حکومت میکنند فقط دلم بحال لون دسته از نسل جدید مییوزد که اسیر این جاهلان قرون وسطا هستند.
  1
  16
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این موجود وحشی فرق to be among people «به میان مردم رفتن» با «توی مردم را رفتن» penetrating to inside of the people را نمی فهمد. بعد می گویند چرا پوتین صبر نکرد تا رئیسی وارد اطاق شود، و هفت متر آنطرف تر بود تا رئیسی را دید بلافاطله باسن خود را چسبانید به صندلی اش!
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  یعنی گاوتر و احمقتر از این آخوندها تو تاریخ ایران دیده نشده. عملا شخمی زدند به ایران که تا صد نسل آینده باید مکافات این حیوانات را بکشند. آخر مردم جاهل ایران چرا انقلاب کردید؟ آب و نون نداشتید؟ آزادی نداشتید؟ عزت و احترام بین المللی نداشتید؟ این چه خریتی بود که مرتکب شدید؟
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  آخه یکی نیست بگه اون نمار که خواندی بزنه به کمرت بیشرف قاتل جوانانان لیران با اون امام هندی زاده م...ر ق...به که شمای بیسواد عقب افتاده بخواهید رئیس جمهور ایران باشید حقتان بیشتر از این نیست که در سوریه با بودن پدافند روسیه اسرائیل دمار از روزگارتان نیلورند و روسیه به ......هم نباشد ذلت از این بیشتر خاک بر اون سزتان احمقان بیخود نیست که پوتین آدامس میجوید در حضور یک رئیس جمهور جلاد چون مقاصدو نیت حکومت اسلامی را میداند ودست بالا دارد خاک بر اون سرتان وبر سر رهبر احمق عقب افتاده چلمکتان که غرق در تخیلات چهل سال پیش است بدبخت مردم ایران اسلام زده که از دین خود چوب میحورند.
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  پس ، همه این پروپاگانیا ، واسه یه تور دو روزه مسکو کرملین بود !! پوتین چه احمقی بوده که خودشو علاف این اوشگول بیسواد کرده!!؟
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  آیا این جنایتکار بی سواد قابل احترام است؟
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
  ۵۶
  Mssth8 - دوسلدورف، آلمان
  شما راست می‌گوید،ما هم قبول می‌کنیم ،دیگه چرا آنقدر توضیح میدید.از اول هم معلوم بود پوتین از شما حساب میبرد!!!!!!!!!
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  خر پیش این افلاطونه
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.