قیچی کردن موهای راننده تاکسی توسط طالبان بدلیل «مدل غربی» موهایشویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد در ولایت تخار در افغانستان، طالبان مو‌های یک راننده تاکسی را به خاطر آنچه «مدل غربی» بودن مو‌ها می‌داند، قیچی می‌کند. 
 
پیش از این نیز ویدیو‌هایی از اقدامات مشابه طالبان و زیرپا گذاشتن حقوق شهروندی و کرامت انسانی شهروندان افغان با قیچی کردن موهایشان منتشر شده بود که طالبان مدعی شده بود که آن افراد سارق بوده اند.
+52
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  زیر پا گذاشته شدن کرامت انسانی توسط طالبان؟ . آدم حسابی تمام این بلایا به نوبت و بیشتر سر خود ما آمده. از رنگ کردن دست تا قیچی کردن مو و خیلی خیلی بیشتر. مسلمون جماعت که کرامت انسانی سرش نمیشه! اگر میشد که به یه وعده آب و برق مجانی یه همچین گندی به آینده ۵ یا ۶نسل نمی‌زدند.
  0
  34
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران

  شما رو یاد کارهایی که داداششون ج ا بعد انقلاب تا سالها بعد جنگ می کرد نمیندازه ؟ طلبه و طالب برادر همند و هم کیش و هم مسلک
  1
  39
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  همیشه وقتی یک اقلیت قومی( در اینجا پشتون)، بر یک اکثریت بزور اسلحه حاکم می شود، از شادی و زیبایی و هنر و شعر و خنده و عروسی می ترسد، چون در این مجموعه یک هویت ملی نهفته است! او آنها را مانند خوره مورد هجوم قرار می دهدتا ملیت خودرا حاکم کند، او به بن بست رسیده است و دارد در خیال خویش، مدام و پیوسته یک ملت را خفه می کند. طالبان وجود خارجی ندارد، این ها پشتون ها هستند که بر افغانستان حاکم شده اند.
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.