تصاویری از باغی که خمینی در آن زندگی میکرد با مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع

باغ و امارت علی خسروشاهی صاحب برند مینو بود که بعد از تصرف و مصادره به خمینی رسید.
+109
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اونها غنائم اسلام است و اسلام برای ما خدمت نَمودَه و ما اونها را به مستضعفین دادیم که از جملَه یَکیش پَسَر من، سید احمد است که البَتَه معلوم نیست پَدَر او کدامیک از علما بودَه! و من دستور دادم که اتوبوس را مجانی کنند لاکن نشد.
  3
  86
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۴
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  ماهی از سر گنده گردد نی ز دم .
  4
  68
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  خوش بختانه آدم‌های احمق که اینارو هنوز باور دارن ، تعدادشون هر روز کمتر میشه. تو همین سایت تعدادی انگشت شمار هنوز نمیخوان باور کنن که گول خوردن
  2
  30
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  رژیم همیشه از عبارت «انقلاب پابرهنه ها» استفاده می کند. انقلابیون فرانسه این طبقه فقیر را چون شلوار کهنه و پاره داشتند، (ک-برهنه) و انقلاب باسن برهنه ها(انقلاب ک-برهنه ها) می خواندند. این ک-برهنه ها ماشین کشتار بدست روبسپیر( معادل لاجوردی و خلخالی) سپرده بودند. دادگاه انقلاب کان برهنه ها، سر لاووازیه دانشمند شیمی (و بواقع کاشف اکسیژن) را با گیوتین از تن جدا کردند. آنهم با این استدلال که «در حکومت ک-برهنه ها نیازی به شیمی‌دان نیست!». سری که به گفته لاگرانژ (دانشمند ریاضی) : «تنها یک لحظه از زمان، صرف بریدن سر لاوازیه شد اما شاید صد سال زمان لازم باشد تا شاید کسی مانند او زاده شود.»
  1
  18
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
  ۵۲
  نیایش - تهران، ایران

  کثافت ویروس از همانجا بیشتر مردم رو خر میکرد و بچه های مردم رو به کشتن میداد حیف که راحت مردی !
  5
  27
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این سید روح الله گناهی ندارد.این گروه یک عمر گفته اند این اموال از غنایم اسلام است.اینها یک عمر بمردم گفته اند که مردم ایران با اغوش باز ازاسلام استقبال کردند. پس سید روح الله و فرزندانش اجازه دارند اموال انسانهای زحمت کشیده را بالا بکشند. این باغ و باغ های دیگر اگر در دست خسرو شاهی ها باشد حرام است.اگر اموال محسن ازمایش در دست خودش باشد حرام است. اگر اموال انسانهای دیگر مانند محمد تقی برخوردار ها باشد حرام است. اما اگر همین اموال در دست محمد تقی مصباح یزدی مفت خور باشد حلال است. خلاصه کنم اخوند جماعت گناهی ندارند. این قوم مفت خور را صاحبان قدرت کشور مان مانند مصدق السلطنه ها یا مانند ملی مذهبی ها همیشه در بغل خود داشتند تا در مواقع ضروری از انها حمایت کنند.پس سران پوشالی کشور ما مسبب این بدبخنی ها هستند. این بیچارگی ها را ما از این افراد ملی مذهبی ها داریم . مرحوم رضا شاه اقدام به پرچیدن و از بین بردن ریشه این زالو ها کرد و زجمت زیادی هم کشید اما این خایین بکشور همیشه مانع بودند.با کو.چگترین اقدامی فورا انها را متهم بکافر بودن میکردند. بدبختی ما از قوم ملا نیست. از افراد عقده ای طالب
  0
  6
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  قدرت است .بروید منصفانه تاریخ را بخوانید و ببینید که چه زالو هایی بکشور ما خیانت کردند . همه شما ها داور را که دادگستری کشور را بنا نهاد یک فرد ملی ایرانی میدانید ولی بروید و ببینید همین فرد با پول ملت بکشور خارج رفت و اصول دادگستری را اموخت و بایران امد و ظاهرا 12 سال هم خدمت کرد ولی همین ظاهرا خادم کشور بزرگترین خیانت را بکشور کرد.ما نمیدانیم و مطلع نیستیم و بی اطلاعی ما سبب این بدبختی های ما است . ما مردم ایران تا زمانی که همانند مردم مترقی المان تعصب و حماقت را از خود دور نکنیم باید تا اخر عمر خوذ و فرزندانمان و نوادگان ما تاوان اینگونه ندانستن ها را باید بدهیم. مال مفت را همه میخورند. ناراحت خوردن سید روح الله نباشیید . ما مسبب همه بدبختی های خودمان هستیم.
  0
  4
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. آفرین. هر چند من شما را انسانی متعصب می شناسم ولی نمره ی این دو تایپک شما حتی بالاتر از 20 است. از هر کلمه اش لذت بردم.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.