صدای آخوندها هم از سفر کاملا تحقیرآمیز رئیسی به مسکو درآمد

+161
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اولا اون پوفیوز رییسی لیاقتش بیش از این نیست اعتراض که نکرد هیچ اعلام آمادگی برا نوکری و کنیزی پوتین را هم کرد دوما اگه تو میخوای اراجیفت را باور کنیم اون لباس کثیف عربی را در بیار بریز تو خلا
  4
  199
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۳
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  در اصحاب سیاست جهان ، کسی نیست که ندونه این حکومت دیکتاتوری و رهبر الدنگ و چلاقش و رئیس جمهور خونخوار و بیسوادش و دیگر دوره قابچینها و پاچه خواراش منتخب آحاد مردم ایران نیستند و این تحقیرها ، متوجه ایران و مردم ایران نیست و تنها تحقیر رژیم منفور ، ایران حراج کن هست !! لعنت ابدی به ذات کثیف و مشمئزکننده آخوند و مذهب مندرآوردی و متعفنش .
  2
  88
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۲
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  میگن از زمانیکه رئیسی برگشته محافظ ها میگن حاج آقا وقت نماز ؟؟؟؟ میگه من تو اون ده دقیقه نماز دو ماهم را خوندم فعلا نماز ادا نشده واجب ندارم .😂😂😂😂😂😂😂😂 فقط غسل جنابت که هر ۵ دقیقه یکبار باید انجام بدم .
  1
  69
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۹
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این مرده های متحرک طوری حرف میزنن انگار مرکز کون و مکان هستن. یه جوری میگه که باید اعتراض کنیم که انگار روسیه به کارخونه چپش هم میگیره. دایناسور فکر میکنه اینحا هم بالای منبره که فریاد وا اسلاما سر بده زیر منبری ها محکمتر سینه میزنن. واقعا یه لحظه فکر کنید به دنیایی که نه اخوندی توی باشه نه کشیشی و نه خاخام و نه هیچ دین فروش دیگه ای.
  1
  49
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۰
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  این آخوجد ناراحت اون وجه آخوندی است که پوتین به آن بی احترامی کرد نه ملت ایران چون خود پوتین هم میدانست که در مقابل چه احمقی بنام رئیسی نشسته که زبان مادری خود را هم نمیفهمد وغلت وغلوت بسیار دارد زوال این رژیم نزدیک است و خود آخونندها میداند وفهمیده اند که مرگ این ارتجاع مذهبی قریب الوقوع است پس آقای آحوند بهتر آن بود قبل از انقلاب شما که گدای پنج زاری بودی یا نبودی در آن زمان در همان جایگاه حود میماندی و پیرو یک هندی زاده نمیشدی تا مملکت به این روز نمی افتاد.
  0
  53
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۷
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  تنها و بزرگترین دلیل تحقیر و ذلت ایرانیها وجود شما ملاهای دوزاری و مفتخور خائن و حامیان نادان و یا تبهکار شماست ،بدون شما ملاها و تشکیلات کثیفتان ایران میتوانست در سطحی بسیار بالاتر ازکره جنوبی و ژاپن قرار گیرد . نابود باد حکومت اسلامی در ایران
  2
  63
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷
  ۴۲
  babak.iraniii - تهران، ایران
  تمام کسانیکه منفی دادمن ار همین .....قماشند شک نکنی یک ی از یک بیشتر راه ...... را بلدن تمام کسانیکه منفی دادن ..اصلا ایرانی نیستند!
  0
  1
  جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.