آخوندی که اشتباهی عکس لختش را برای مقامات سپاه و بسیج ارسال کرد

+297
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  همون میز پوتین تو حلق همه مسئولان احمق حکومت اسلامی
  11
  338
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران

  آِینه تمام قد خدا و دین!!!!!!!!!!!!
  122
  315
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان

  ایران رعیت و مستعمره روسیه شده است . چه دلیلی دارد که ارباب و استعمارگر به دیدار رعیتش برود و او را تحویل بگیرد. یادتان باشد دو دستی کشور را تا ابد مستعمره روسیه و چین کردید. نه ترکی است نه قاجاری نه عربی نه مغولی و نه هیچ کس دیگر. در طول 100 سال گذشته حکومت 100 درصد فارس بوده است و ببینید چه بلایی سر کشور آوردید و چه قدر ایران و ایرانی را سرافکنده کردید. دیگر زمان قدیم نیست که به زور تاریخ را به نفع فارس بنویسید و تمام بدبختی کشور را به پای غیر فارس بریزید. باید قبول کنید که فارس نتوانست و نمی تواند کشور را اداره کند . کشورداری جسارت و غیرت و وطن دوستی می خواهد و باید برای حفظ کشورت از جانت هم بگذری .
  147
  92
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  پرچم اسلام با او الله خرچنگ گونه اش برافراشته شد ،
  9
  148
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
  ۵۲
  siah76 - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  این سایت مطالب اموزنده یا اخبار دیگه نداره ؟؟؟واقعا فقط اخوند چکار کرد و جمهوری اسـ... چکار میکنه...و جمعش کنید!!!
  141
  23
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. خاک بر سر احمق هایی که دوست دارند بین اقوام ایرانی تفاوت بگذارند. قبل از هر چیز همه انسان هستیم و مهمتر از آن، انسان ایرانی هستیم که به رنگارنگ بودن میهن مان افتخار میکنیم. کول باشیوا، آیریلیخ ایستیَن.
  28
  149
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
  ۳۶
  Shahrokh-86 - تهران، ایران

  یارو میگه همتای اونو تو تاریخ دیدارهای پوتین نمیبینید، علتش اینه که ایجوری به کسی تترررر نزده بوده تو تاریخ دیدارهاش. اون آخوندم با قیافه کریحش بهتر که اونجاش و سیاه کردن همینجوریش سو‌ء هاضمه شدم دیدمش یه مشت ریا کار که دین و خدا رو فقط واسه مردم میخوان که بچاپن.
  29
  67
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. چشم کور و عقل ناقصت رو بکار بگیر. قاجار ترک کلی از مملکت رو به یاد داد. همون رضا شاه و شاه که هر دفعه سوزش خودت رو اعلام میکنی همون تبریز رو از دست پیشه وری روس در اورد. واقعا بعضی شما ..رو باید بیرن تیمارستان کت تنتون کنن و دستهاتون رو هم از پشت ببندن. پاتون رو هم یه کاری کنن که لااقل جفتک نندازین
  25
  76
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. پوتین اگر رئیسی را خیلی تحویل می گرفت، افکار تو درست می شد، جناب سبکبالم جواب خوبی داد به شما، ولی یک چیز باز هم مخفی ماند! و امان از همان یک نکته، که مهم ترین نکته است: عزیزان، ایرانیان، وطن پرستان، زرتشت، کجایی، گفتگوگر کجایی که جوابی بنویسی! و اما آن نکته ی ظریف پنهان کجاست: sahandogli صادقانه انرا بیان کرده است، او دنبال هژمونی سیاسی است، انهم هژمونی یک ایل، یک تبار، یک قوم! آنهم قجر! که به قول او صدسال از سقوط انها می گذرد! ای ایرانیان بیدار شوید! آنها نه تنها ما را مهاجر در سرزمین خود می دانند، حتی پس از 800 سال جنگ های تحمیلی بر میهن مان، ما را لایق حکومت نمی دانند، حتی به زبان نمی آورند که با ما برابر باشند، می گویند آنها( مغول ها) برای حکومت کردن بهتر از ما بوده اند، کامنت sahandogli را بارها لطفا بخوانید، به مثبت و منفی فکر نکنید، فقط گول نخورید
  18
  41
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. برای یکبار هم که شده جواب بده : تو دنبال رژیم سیاسی هستی که ترک ها حکومت را در دست داشته باشند، اسم اون رژیم چیه؟! پادشاهی؟ جمهوری؟ یک قبیله برای همیشه؟ اسمش چیه؟ مگر الان که رژیم یکدست شده، نظر تو برآورده نشده؟ خاتمی و احمدی و روحانی و رفسنجانی هم که دیگر نیستند، پس چی میگی هی می نالی؟!
  16
  29
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. عزیزان این sahandogli یک troll جدایی طلب و بشدت عقده ای هست کامنتهاش پر از نفرت و عقده اصلا ارزش جواب دادن نداره دوستان.یک شکست خورده و عقده ای بیش نیست ولش کنید با همین عقده ها و نفرتش بسوزه و بره پی کارش.
  22
  49
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  این آخوند اشتباه نکرده دقیقا منظور در عکسش است برای زنان سپاهی چون در دین اسلام آخوند در شرایطی میتواند محرم هر زنی برای جماع باشد کی بهتر از زنان سپاهی .
  3
  23
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
  ۶۳
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز، اگر میخواهید شواهدی از بی عرضه گی شاهان تاریخ مان یاد کنید بهتر است در ردیف اول از هخامنشیان و ساسانیان یاد کنید. چون قاجار ها بعد سی سال جنگ با ارتش مدرن امپراطوری روس که ناپلئون را نابودو همچنین امپراطوری عثمانی را در کریمه شکست داده بودند،قسمت کوچکی از کشور را از دست دادند. ولی ساسانیان و هخامنشیان با بی‌عرضه گی کل مملکت را بباد دادند.
  20
  18
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۹
  ۶۳
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز، جدایی طلبی جرم نیست بلکه یک دیدگاه سیاسی است. در شصت سال اخیر بیش از صد کشور به تعداد کشور های جهان اضافه شده. این بدین معنا است ملت های مختلف تصمیم به استقلال خود میگیرند و جرمی هم مرتکب نمیشوند. چند سال پیش فرانسوی ها ی کانادا میخواستند از کانادا جدا بشوند. دولت رای گیری کرد با اختلاف رای خیلی اندکی رای نیاوردند. جرمی هم مرتکب نشدند.
  13
  22
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. من فقط یک جواب بهش میدم، هر وقت زرتشت و فردوسی به ترکی حرف زدند و شعر گفتن مغولها و ترکهای..... هم حق دارن که زبان ترکی رو زبان رسمی بدونن. وقتی حکومت سکولار باشه و قانون حاکم باشه، این زوزه کشان هم باید فکر کاسبی دیگه باشن.
  13
  30
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۰
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران
  با توجه به اینکه یک رزومه قطور ؛ ضخیم و پرباری را از خودش به نمایش گذاشت و به جهت تجربه ؛ تخصص ظرف چند روز آینده باتوجه به تخصصی بودن  رزومه آبدار و تمام و کمال و قطور و ضخیمش؛  به احتمال خیلی زیاد چون کارش درسته وزیر کار عبدالملکی یه پست مهمی به این کار درست با این رزومه تخصصی توی شستا . شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بده چون تونسته عکس از شصت و پنجش را دقیق و تخصصی آنطور که در مدیریت مدیران شستا لازمه به نمایش بگذاره . 😂😂😂😂😂😂😂😂 این با این هیبت تو برنامه میدون عبدالملکی وزیر کار شرکت کنه پوز میدون آزادی و نقش جهان را زده . 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣. خوشا به سعادتش تایید صلاحیت شورای نگهبان برای ریاست جمهوری ؛ نمایندگی مجلس و مجلس خبرگان را به جهت رزومه قطورش گرفت . 😂😂😂😂😂
  3
  15
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۹
  ۶۳
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز، کامنتی که شما به سهند اوغلی نوشته اید زیبا و وطن پرستانه است. ولی با اجازه شما، من به شما و دیگر دوستان همفکر ترک، به چشم یک قربانی سیاست همسان سازی و اسیمیلاسیون شوونیستی رضا شاهی نگاه می کنم. سیاست صد سال اخیر متاسفانه شما را از هویت واقعی خود که ترکی است دور کرده. شما متاسفانه با هویت پر افتخار امپراطوری های ترک که 900سال این مرز و بوم را از دشمنان حفظ کرده اشنا نیستید. از کودکی کتاب های تاریخ تحریف شده در مدارس اموختید. توهین های سیستماتیک در تلویزیون و رادیو وکتاب ها وسینما باعث شده پشت کلمه جعلی اذری گارد بگیرید و حتی ترک بودن تان را انکار کنید. به رنگارنگی میهن زمانی میشود افتخار کرد که همه ملیت ها از حقوق همسان برخوردار باشند. ایا اینچنین بود و هست و خواهد بود؟
  13
  21
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۸
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. بله حق دارید ولی یک دسته جارو که میتونیم بهش هدیه بدیم
  11
  16
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::]. همکامنتی محترم، پیش از اینکه من را متهم به اشتباه آموزی در دوران پهلوی متهم کنید، توجه داشته باشید که عیناً میشود همان اتهام را به شما وارد ساخت که تحت تاثیر تبلیغات جدایی طلبان سعی در تحریف تاریخ میکنید. چطور میتوانید اثبات بکنید که دو پادشاه پهلوی شوونیست فارس بودند و مانع آزاد زندگی کردن سایر اقوام ایرانی بودند؟ در بین مقامات لشگری و کشوری تعداد بیشماری از ملیت های دیگر ایرانی خدمت میکردند، از جمله ارتشبد عباس قره باغی. در تمام شهرستانها در رادیو و تلویزیون برنامه هایی به زبانها و لهجه های محلی اجرا میشد. در کوچه و بازار زبان همان منطقه استفاده میشد. تنها جایی که زبان فارسی به عنوان یک زبان مشترک استفاده میشد، مدارس و دانشگاه ها بودند که این هم کاملاً قابل درک است. به گفته دوستمان حمید خان از لس آنجلس، آیا باید فردوسی و سایر ادبای میهن را از قبرها بیرون میکشیدیم و وادارشان میکردیم که به زبان ترکی شاهنامه دیگری بسرایند؟ مملکت به یک زبان مشترک نیاز دارد و بجز فارسی زبان مشترک دیگری وجود ندارد. از نظر سرکار جدایی طلبی خطا محسوب نمیشود، ادامه.
  7
  11
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::]. شاید برای کشورهایی که بیش از چند صد سال سابقه پیدایش نداشته باشند، تفکیک و تجزیه مناسب باشد، لیکن برای اقوامی که هزاران سال تاریخ مشترک و پر افتخار را تجربه کرده اند، تجزیه همان چیزیست که کوردلان و حسودان آرزو میکنند. منِ آذری به همان شدت خود را ایرانی میشناسم که کردِ غیور و بلوچِ آزاده و ترکمن و خوزستانی و گیلک و مازنی.
  6
  13
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  sahandogli دنبال تجزیه نیست، اشتباه نفرمایید، آنها دنبال هژمونی سیاسی هستند، به کمتر از یک حکومت تمام ترک فاشیستی راضی نیستند !! آنگاه به ما می گویند ناسیونالیست! برایمان تاریخ هم می خوانند، فکر می کنند در هشتصد سال گذشته بر ایران حاکم بوده اند، پس این حکومت باید ابدی می بود، و تنها حقی که در طول تاریخ به ما داده بودند این بود که برای امام حسین گریه کنیم! و آنها حکومت کنند، انهم نه ملت ترک، بلکه بیماران روانی جنگ طلب همیشه در حال جنگ با خواهر و برادر خود! سرباز ایرانی، خاک ایرانی، زبان ایرانی، اسلحه ایرانی، ولی آنها فقط آن بالا بنشینند و بقول زرتشت که نادر دیوانه را می ستاید، کشور گشایی کنند، یک اقلیت( در خفا زبانی دیگر)، در ظاهر فارس نما بر یک اکثریت رعیت فارس، کرد، عرب و بلوچ حاکم! بعد حالا خودش را امپراطور بداند! خب بارک الله!! چیز دیگه ای میل نداری sahandogli؟؟!
  5
  3
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
  ۶۳
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. گرامی برداشت شما از اسیمیلاسیون و شووینیسم کاملا خطاست. لطفی کنید اقلا تو گوگل سرچ کنید. فرصت های بعدی با کمال میل در خدمتتون خواهم بود.
  6
  2
  ‌سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::نگاهی دیگر - وین، اتریش::]. انسان‌ها فقط یک هویت ندارند ، گرایشات ، تمایلات انسان ، احساسات درونی در شرایط مختلف و روابط مختلف می‌تواند جلوه های گوناگون داشته باشد ، مثال یک نوجوان متولد منچستر از طبقه کارگر فقیر ، معمولا طرفدار تیم منچستر سنتی است ، و از یونایتد بدش میاید ، اما وقتی یونایتد با لیورپول بازی دارد ، احساسات منچستر بودنش او را مخالف لیورپول می‌کند ، در مسابقه بین انگلیس و اسکاتلند هویت انگلیسی او برجسته میشه ، اما اگه جنگ با آرژانتین بشه ، هویت بریتانیایی او برجسته میشه ، اما وقتی صحبت از غذا و مذهب و آداب و رسوم میشه ، جوان نامبرده شاید هویت دیگری را برتر بداند ، چرا که یادم رفت بگم که بابا مامانش مهاجر پاکستانی هستند ، نکته را متوجه شدی ؟؟
  4
  7
  ‌چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.