رسوایی نماینده مجلس، ازدواج با شاگرد ۲۰ ساله اش در دانشگاه به عنوان سومین همسر

ایران وایر :پایگاه خبری دیدبان ایران نوشته است که همسران اول و دوم یکی از نمایندگانی که در دوره یازدهم به مجلس راه یافته است، خواستار تعیین تکلیف خود و زندگی‌شان شدند زیرا این نماینده همزمان همسر سوم هم دارد.

دیدبان ایران به نقل از صبح‌ ما آورده است که همسر اول و دوم این نماینده خواستار تعیین تکلیف خود هستند زیرا این نماینده به تازگی با یک دختر ۲۰ ساله ازدواج کرده است.

در این خبر آمده که این نماینده در آخرین ازدواج، یک دختر ۲۰ ساله اهل قزوین را به همسری برگزید و  این در حالی است که این دختر شاگرد او در دانشگاه بود.

همسر اول و دوم این عضو یکی از کمیسیون های حساس مجلس برای پیگیری حق و حقوق خود از مسئولان مجلس خواسته‌اند که پرونده تخلفات مالی و اخلاقی همسرشان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس ارجاع شده و زمینه عدم صلاحیت وی برای دورهای بعدی مجلس فراهم شود.

در گزارش رسانه‌های ایران نوشته شده این نماینده ۱۷۰ مغازه در پاساژ قائم شهرری داشته و در منزل سه طبقه دارای استخر و سونا و جکوزی در خیابان باغ طوطی و در جوار حرم عبدالعظیم حسنی سکونت دارد.

وبسایت دیدبان ایران، نزدیک به اصلاح‌طلبان این نماینده را (م-الف-ب) خطاب کرده است.
+129
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  خوب در حال حاضر فاشیستهای مسلمانان حاکم مشغول حکومت , چپاول و استفاده از لذت های دنیا هستند . تودهای مردم مسلمان هم در عوض در بهشت از این لذایذ استفاده می برند . جای شکایتی برای تودهای مردم نیست .
  2
  138
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  یکی دیگه جا داره!! دین و عرف و مذهبش بهش اجازه داده. اگه شما ها ناراحت میشیدبخاطر. اینه که با عقل و شعورتون قضاوت میکنید. حالا با برداشت اسلامی قضاوت کنید بنظرتون درست درمیاد، نتیجه اینکه ا
  3
  94
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۹
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  یکی دیگه جا داره!! دین و عرف و مذهبش بهش اجازه داده. اگه شما ها ناراحت میشید . برای اینه که با عقل تون قضاوت میکنید که تعدد زوجات با عقل و شعور جور در نمیاد، ولی اگر با برداشت مذهبی تون قشاوت کنید قابل قبول به نظر میاد، پس نتیجه میگیریم اسلام با عقل و شعور منافات دارد!!!
  2
  63
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۲
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این که نمیشود که شترگاوپلنگ بود. کسی که مسلمان است باید با قوانین اسلامی کنار بیاید. تعدد زوجات از قوانین پابرجا و مستحکم اسلامی و حتی در شبهات هم خانه ندارد. اگر مسلمانید که باید تمکین کنید و اگر مخالف هستید از اسلام برائت حاصل کنید تا بعنوان مرتد و یا کافر خیلی علیوار و با مهارت ....... وقتی وارد آب شده اید حتما خیس میشوید.
  7
  80
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۴
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  اسم این نظام باید عوض بشه بشه ؛؛؛؛ جمهوری اختلاسی زیر ناف ولایت وقیح ایران . ()جمهوری اختلاسی زیر ناف ولایت وقیح ایران . () جمهوری اختلاسی زیر ناف ولایت وقیح ایران . () اسم درست دقیق بدون اشکال شک نکنید بهترین اسم و مشخص ترین اسم با اهم خصوصیات. الصیغه و الدوخول المرتب الصول الدین اسلام فی امان ا.. الی قیام یک الدین
  2
  90
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۶
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  سُنت اسلام رو محترم شمرده بیچاره ، تازه تا چهارتا دیگه جا داره ! از سر سفره عنقلاب هم که مال و منال قابل توجهی دزدیده پدسوخته !! یقیناً عمامه بسره .
  2
  89
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۱
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  خوب مبارکه....کسیکه اینقدر دارایی داره البته از جیب مردم خوب سه تا که هیچی میتونه ده تا بگیره
  1
  84
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  نام این نماینده (م- الف - ب ) مرتیکه الدنگ بند تومبان شل.
  0
  27
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷
  ۴۲
  Buddliea - لندن، انگلستان

  خدا نکنه انسان تبدیل به گرگ بشه کسی جلودارش نیست
  0
  28
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  داره با پیامبر مسابقه میده مگر مسلمان نیستید چرا ناراحت شدید. یارو دیده اولی از گرفتن دومی ناراحت نشده و طلاق نگرفته، رفته سومی رو گرفته. این یارو دقیقا داره به اسلام عمل میکنه یه مسلمان بمانید و یا رها شوید.
  1
  29
  دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.