تصویر شکارچی خانه وحشت برای اولین بار منتشر شد

متهم اصلی پرونده جوانی ۳۳ساله به نام سعید است که با معرفی خود به‌عنوان مأمور پلیس، دختران فراری را به خانه‌اش در حوالی می‌کشاند و به همراه خواهرش آن‌ها را زندانی می‌کرد.
 
پیدا شدن جسد نایلون‌پیچ یک دختر در این خانه که حدود ۴ماه از قتل او می‌گذشت، احتمال اینکه افراد دیگری نیز قربانی این متهم شده باشند را قوت می‌بخشید.
 
بازپرس جنایی تهران مجوز انتشار تصویر بدون پوشش سعید را صادر کرده تا افرادی که در خانه وحشت زندانی و موفق به فرار شده‌اند برای شکایت به پلیس مراجعه کنند.
 
سرهنگ قلابی
تحقیقات پلیس همچنین نشان می‌دهد که شکارچی دختران فراری خودش را به طعمه‌هایش، سرهنگ میلاد فتوحی معرفی می‌کرده است. از سوی دیگر با توجه به کشف مدارک شناسایی پیدا شده در خانه وحشت این موضوع مطرح شده که دختران و زنان زیادی قدم در این خانه گذاشته‌اند. سعید به آن‌ها می‌گفته که در خانه دوربین مداربسته نصب کرده و زمانی که خارج از خانه است آن‌ها را کنترل می‌کند.
 
در غیاب او نیز خواهرش نقش مراقبت از زندانیان خانه وحشت را برعهده داشته است. در این شرایط بازپرس محمد وهابی، بازپرس جنایی تهران مجوز انتشار تصویر بدون پوشش سعید را صادر کرده تا دختران و زنانی که در خانه وحشت زندانی و موفق به فرار شده‌اند برای شکایت به شعبه دوم دادسرای جنایی یا اداره دهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.
 
افرادی که طعمه سعید شده و فریب او را خورده‌اند می‌توانند با اطمینان خاطر شکایت خود را مطرح کنند چراکه هیچ‌گونه اتهامی علیه آن‌ها وارد نیست و مشکلی برایشان به‌وجود نخواهد آمد ضمن آنکه مشخصاتشان محفوظ خواهد ماند.
+99
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان

  هر دم از این باغ بری می‌رسد …
  7
  69
  یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  اینا مثل همیشه رو نمی کنن، هیچ بعید نیست بلکه به احتمال قوی این پست فطرت یا واقعا جزو و یا بسیج بوده باشه که تونسته خودشو بعنوان مامور جا بزنه.
  7
  46
  یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.