کشف جسد مرد مغازه‌دار در جوی آب

صاحب یک هایپر مارکت در غرب تهران که به طرز مرموزی ناپدید شده بود 24 ساعت بعد از اعلام موضوع به پلیس در حالی پیدا شد که از سوی افراد ناشناس به قتل رسیده بود.به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شامگاه دوشنبه 27 دی، زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن شوهرش خبر داد .او گفت: شوهرم صاحب هایپرمارکتی در غرب تهران است. چند ساعت قبل با من تماس گرفت و گفت در حال تعطیل کردن مغازه است و تا ساعتی دیگر به خانه می‌آید. از آنجا که فاصله محل کارش تا خانه زیاد نبود و بخشی از مسیر را هر شب پیاده طی می‌کرد وقتی بیش از یک ساعت گذشت نگران شدم و با او تماس گرفتم اما گوشی اش خاموش بود. چند ساعتی گذشت اما از همسرم خبری نشد،همین مسأله باعث نگرانی‌ام شد و تصمیم گرفتم که موضوع را به پلیس گزارش بدهم.

با شکایت زن جوان تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آغاز شد. در حالی که تحقیقات برای یافتن مرد 45 ساله به نام مهدی ادامه داشت، به پیشنهاد افسر پرونده، خانواده مرد جوان به جست‌وجوی میدانی در اطراف محل کار او پرداختند.

جست‌وجوها ادامه داشت تا اینکه سه‌شنبه شب یعنی 24 ساعت پس از این ماجرا و در 300 متری محل کار مهدی، آنها با جسد مرد جوان داخل جوی آب در حالی مواجه شدند که با ضربات جسمی نوک تیز به قتل رسیده بود.با کشف جسد مرد جوان، موضوع به بازپرس محمد تقی شعبانی اعلام شد. بدین ترتیب بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم بلافاصله راهی محل شدند. در تحقیقات اولیه این‌طور به نظر می‌رسید که مرد جوان پس از بستن مغازه‌اش راهی خانه شده که در میان راه توسط فرد یا افرادی به قتل رسیده است. این در حالی است که گوشی تلفن همراه مقتول به سرقت رفته اما پول‌های او سرقت نشده بود.

جسد به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت شبانه به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.