ویدیوی ابراهیم رئیسی در فرودگاه مسکو ، پوتین و لاواروف به استقبال نیامدند

نه ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه و نه سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در مراسم استقبال از ابراهیم رئیسی ،رئیس جمهور ایران حاضر نبودند.
ابراهیم رئیسی و هیئت همراه در بدو ورود به فرودگاه وونکووا مسکو از سوی وزیر انرژی روسیه و رئیس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه و معاون وزیرخارجه این کشور مورد استقبال قرار گرفتند.
+40
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  حتما بهش گفتن تاکسی بگیر بیا دم در کرملین پیاده شو، اونجا که رسیدی ابدارچی میاد دنبالت که تو حیاط گم نشی. توهم اقتدار رو دارین که؟ به کجا رسیدیم. عوضش حوثی ها با لنگ خیلی به استقبال مقامات میان. بقول یک شعر فولکلور: پسر بزرگش که جنون گرفته کُتشو داده و کیسه توتون گرفته. چی دادیم چی گرفتیم.
  2
  64
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
  ۳۸
  kakolzari - لندن، انگلستان

  نوکر آمد ز سفر های دراز. نوکر خود بازجوی ای سگ نواز
  1
  51
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
  ۵۱
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  اون کسانی که این خبر ها رو منتشر میکنن یا خودشون ابله هستند یا بقیه رو ابله حساب میکنن، آخه آدم کودن پوتین واسه کدوم شخصیت واسه استقبال رفته کنار هواپیما طرف که بخواد واسه ریسی بکنه؟ چقدر شماها ای کیو هستید
  77
  15
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
  ۴۶
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  بالاترین کسی که استقبالش آمد وزیر انرژی بود که این خودش یک پیام بسیار مهم دارد و آن اینکه برای روس ها فقط منابع ایران ( آبی ، نفتی، گازی و معدنی) کمی اهمیت دارند و نه هیچ کس یا چیز دیگری ، مطابق پروتوکل ها برای رئیس جمهور و چندین وزیر همراه باید خود پوتین یا حداقل معاون وی به همراه وزیر خارجه می آمدند در صورتیکه حتی وزیر خارجه هم نیامد و معاونش را فرستاد . خاک عالم بر سرتان نوکران بدخت روسیه و چین که برای حفظ حکومت به هر خفتی تن می دین ، شعار نه شرقی نه عربی که سر در وزارت خارجه کاشیکاری شده فقط یک جوک قدیمی است که دیگر، حتی خنده دار هم نیست .
  3
  59
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
  ۴۳
  Herzl - امستردام، هلند

  رئیس به استقبال نوکر نمیره نوکر خودش میاد.
  3
  65
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  در آینده نزدیک با امضای قرار دادهای پر سود برای پوتین و مافیای آن. رییس جمهور عزیز ایران از یکی از دانشکاههای روسیه دارنده دکترای افتخاری در رشته خریت . را دارد میشود . و پس از میشود آیت الله دکتر وووو. البته که مردم میدانند .الاغ را با پالانی از زر وجواهر هنوز همان الاغ است ،
  4
  48
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  همین ۲ نفر هم از سرش زیاد بودند . باید مسئول دفتر رئیس فرودگاه و مسئول خدمات فرودگاه می رفتند به استقبالش.
  4
  56
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان

  هیچ اربابی و استعمارگر به استقبال رعیت و مستعمره خود و حاکمان بی عرضه ای که دو دستی کشور خود را مستعمره می کنند نمی رود. پوتین خوب کار کرد. حتی از پرچم ایران هم خبری نیست . کشورهای مستعمره شده باید پرچم کشور استعمارگر خود را قبول کنند. در عجبم این پان فارسها چرا خفه خون گرفته اند. اما همیشه برای عقده گشایی خود به قاجارها ترکها عربها فحش می دهند.
  4
  46
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  خیلی راحت و همانطور که میشد انتظار داشت ، پشمشون حسابش نکردند!!
  4
  45
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  هر چقدر میهمان خارجی مهم‌تر باشد ، مقام بالاتری به استقبالش میاید ، لیاقت رییسی بیسواد در حد مدیر یک قبرستان ، ریسس یک مرده شور خانه است ، اینکه با فاصله به این زیادی و یک میز چنین درازی گفتگو انجام شده بسیار پر معناست ، روس ها کشور را میچاپند اما هیچ احترامی هم نشان نمیدهند ، خاک بر سر بی لیاقت این رژیم
  3
  44
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  تحریم های خودساخته، کاسبان تحریم، قاچاق و یک اقتصاد در لبه ی پرتگاه، چرا؟ با یک مقدار آزادی، آرامش و گزینش و راه دادن افراد درستکار همه چیز سامان می یافت. ما مخالف ارتباط با روسیه نیستیم، که آن هم بسیار مهم است، ولی برای نظام پولی و پیشرفت، می بایست پیش از هرچیز با آمریکا و اسرائیل ارتباط »سالم« برقرار می شد.
  3
  25
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۸
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  .. به شرفتون که ایرانی را همه جا خوارو ذلیل کردید در زمان شپروی سابق که عظمتی بسیار بیشتر از روسیه کنونی داشت برای استقبال و پیشواز شهبانو فرح پهلوی در معیت مرحوم هویدا رییس جمهور شوروی شخصاً به استقبال ایشان آمد و ورود ایشان تا کاخ کرملین را مردم مسکو با دسته گل و پرچمهای ایران در مسیر خیابان گرامی داشتند که احتمال قوی بسیاری از دوستان فیلم آنرا دیده اند . و حال یک آخوند شپشوی بیسواد با سرافکندگی و بدون ارزش نمایندگی کشور با عظمت ایران را باید داشته باشد ،ملت چرا در خوابید کی میخواهید بیدار شوید ایران از دست رفت !!!
  5
  36
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۲
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  باید اصلاح کنم که شاهنشاه فقید و شهبانو فرح در سفر به شوروی همراه با استقبالی باشکوه وارد مسکو شدند و در فرودگاه مورد خوش آمد گویی رییس جمهور و سایر مسئولین ارشد و همچنین مردم شوروی سابق در طی مسیر حرکت تا کاخ کرملین بودند و پس از آن بودند ، یاد باد آن روزگاران یاد باد ، نابود باد حکومت خائن و پست ملایان در ایران
  6
  38
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۸
  ۶۵
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  حال سفر این ملا دوریالی بیسواد را که اینطور بی ارزشش کردند و با بی محلی کامل روبرو شده را با سفر شاه و ملکه ایران در زمان نه چندان دور مقایسه کنید که استقبالی بیش و بهتر از رؤسای جمهور آمریکا در آنزمان شخص رییس جمهور شوروی نیرومند آنزمان و ملت شوری از ایشان بعمل آوردند .مرگ بر حکومت اسلامی نابود کننده ملت و کشور ایران
  3
  28
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۵
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران

  پوتین اون دفعه سگ رو اورده بود توی ملاقات با آنجلا مرکل پارس کنه، همچنین اردوغان رو پشت در کاشته بود. کمبود داره پوتین
  28
  4
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۱. من از سر کنجکاوی ویدئوی گفتگوی ملاقات بین رئیسی و پوتین را در یوتیوب نگاه کردم. جدا از جمله های بی سر و ته رئیسی، دو نکته جالب را در آن یافتم که با شما در میان می گذارم.
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۹
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۲. رئیسی می گوید: اراده ج.ا در سیاست خارجی «تعامل» بصورت حداکثری است با کشورها « بویژه با همسایگان. من تقریبا حتم دارم که خود رئیسی اصلا معنى «تعامل» را نمی داند و نمی فهمد و همینطوری برای اینکه یک کلمه ای در کرده باشد آنرا بکار می برد. نکته جالب آنکه مترجم پوتین آنجائیکه به کلمه «تعامل» می رسد آنرا دوبار تکرار و ترجمه می کند . اول در زبان روسی взаимодеcTй می رسد، اما بار دوم با کمی مکث یک کلمه نیمه رسوا کننده نیمه تمام را بر زبان می آورد که شنونده روسی دان تا ته قضیه را می تواند بخواند. تمام کلمه این می توانست باشد، взaебатьействия . مترجم از وسط راه برمیگردد، بعبارتی مترجم روسی زمانی کلمه را نیمه تمام رها می کند که دیگر خیلی دیر شده است.
  1
  16
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۳. مترجم دوم با شگفتی به مترجم اول نگاهی می اندازد. پوتین با زیرکی آنرا زیر سبیلی ناشنیده می گیرد. گفته رئیسی بواقع باین شکل در می آید: اراده ج.ا در سیاست خارجی بصورت ه شدن حداکثری است. ه شدن حداکثری بویژه توسط همسایگان!. Наша воля в форме максимального взaебатьействия توجه کنید در این گفتگو مخاطب اصلی روسیه است و جایگاه «فاعل و مفعول» در این «تعامل» کاملا مشخص است. من از گردانندگان این سایت می خواهم این کلمات را بدون سانسور منتشر کنند. این کلمات دقیقا همان بلای خانمانسوزی است که امثال رئیسی بر سر مردمان این مملکت آورده اند.
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۴. در انتها رئیسی سلام و تهنیت رهبر معظم انقلاب «امام خمینی»! را به پوتین ابلاغ می کند!!. من چندین بار برای اطمینان ویدئوی موجود در یوتیوب را مرور کردم. ولی واقعا رئیسی چیزی بین «خمنه ای و خمینی» را بزبان می آورد که نه خامنه ای است و نه خمینی.
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۳
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  در ضمن کلمه« هم افزایی« را نیز باید به داره لغات رئیسی الزود. رئیسی بدون آنکه از جایگاه فعل و ضمیر و حرف ربط آگاهی داشته باشد، همینجوری کلمه «هم افزایی» خرج می کند. مترجم بیچاره هی با جمله بندی روسی ور می رود تا شاید بتواند آنرا بصورت یک چیزی شاید تا اندازه ای مثلا قابل فهم تحویل پوتین بدهد.
  1
  18
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۲
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  اراده ج.ا در سیاست خارجی بصورت گازیده شدن حداکثری است بویژه توسط همسایگان! . بعلت سانسور مجبور شدم این جمله را بازنشر کنم.
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۰
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::. واقعاً که یک مشت حامی .....که حتی با این سرشکستگی و بی آبرویی که امثال رییسی جلاد بیسواد و مسئولین خائن حکومت اسلامی برای ملت ایران به بار آورده اند و بجای متنبه شدن و پشیمانی و همصدا شدن با مخالفان حکومت اسلامی همچنان به ماله کشی و حمایت بخاطر یک تکه استخوان ادامه می دهند جز آنکه بگوییم تعدادی افراد بیغیرت و بی مایه و بی مغز و شرف هستند چه میتوان گفت ؟! مطمئن باشید که جزای خیانت خود را بزودی دریافت خواهید کرد.
  3
  21
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۶
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  سگ میره به استقبال این اسگل بیسواد.؟
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  همینکه قالش نزاشتند و نگفتند یه تاکسی بگیر بیا شانس آورده
  0
  12
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  واقعا درد ناک است که از رییس جمهور یک کشوری انهم طی یک دعوت رسمی وزیر انرژی را برای استقبال بفرستند. این ذلت و خواری را باید از بی عرضه بودن وزیر امور خارجه دانست.وزیر خارجه ما عباسعلی خلعتبری که نیست.وزیر امور خارجه ما ارذشیر زاهدی که نیست. وزیر خارجه کشور مان یک مهر و تسبیح فروشه. پس از این استقبال بیشتر توقع نداشته باشیم
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. روشن نیست که منظورت از پان ایرانیست چیست، به گمان قوی منظورت آنها هستند که حمله ی تیمور لنگ گجستک به ایران را محکوم می کنند. ولی برای ما جالب است که پانترک هایی مانند تو اینگونه با حرارت رئیسی را نقد می کنی و نگران رابطه ی ایران و روسیه هستی! این همان درسی است که ما باید بیاموزیم: قاجارها وحشت بزرگی داشتند که هنوز هم پابرجاست و ان رابطه ی ایران با جهان خارج، اکنون هم از اینترنت وحشت دارند، از رابطه ی ما با جهان به هر شکلی می ترسند. و اما در جواب به پرسش تو: در مقابل پانتورکیسم ما »ایرانی« باقی خواهیم ماند، و از ارتباط ایران با جهان دفاع خواهیم کرد
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. بزرگترین دشمن روسیه در تاریخ ترک ها بوده اند، ترکیه در حال حاضر با استفاده اختلافات شرق و غرب، منافع ژئوپلیتیکی را دنبال می کند و به هیچ وجه حاضر نیست ایران با جایی رابطه داشته باشد، چه برسد روسیه، آنها حتی برجام را می خواهند به شکست بکشد، تا یک ایران ضعیف را یک لقمه کنند و ببلعند، اینجاست که روسیه برای ایران اهمیت بزرگی پیدا می کند، و گرنه روسیه هم مانند همه ی کشورها منافع ملی خودش را دنبال می کند ولی به خاک ما »فعلا » کاری ندارد، ولی ترکیه چطور؟!
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::] منظور شما را اصلا متوجه نشدم! علت اینکه شما زدید به صحرای کربلا چیست؟ سپاسگزار می شوم اگر لطف کنید و بنویسید نکات مورد اشاره اتان مربوط بخشی از نوشته من می باشد؟. همانطور که می بینید من در بالا تنها بخشی از گفته های مترجم روسی و ظرافت های زبان روسی را به زبان فارسی/دری ترجمه کردم و برای اطلاع خوانندگان در اینجا منتشر کردم. نه کمتر و نه بیشتر. همین.
  0
  0
  جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  در ضمن من مطمئن هستم که معنى «تعامل» را نمی فهد. نه تنها رئیسی نمی فهد بلکه در زبان فارسی کلمه تعامل تعریف نشده و کلمه ای است بی معنی! ینکه چرا کسی که خود رئیس جمهور می خواند کلمه ای بکار می برد که نه خودش و نه به زبانی که به آن سخن می گوید معنى و معادل و تعریفی برای آن پیدا نکرده است، و از فهم آن عاجز است خود از عجائب هفتگانه ادبیات سیاسی روزگار است!
  0
  0
  جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. با پوزش، من به sandoghli-لندن جواب دادم که متاسفانه نام شما آمد، او نوشته بود :»در عجبم این پان فارسها چرا خفه خون گرفته اند. اما همیشه برای عقده گشایی خود به قاجارها ترکها عربها فحش می دهند.«، آنچه نوشته بودم جواب به این جناب پانترک است که سوار اسب چوبی شده و خودش را ناصر قجر فرض کرده، ولی نمی خواهد بفهمد که دوران تسلط قبایل مغول بر ایران به پایان رسیده است.
  0
  0
  جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.