متقاضیان مرد ایرانی که خدمت نظام‌وظیفه خود را در سپاه پاسداران گذرانده اند حق ورود به آمریکا ندارند

+122
رأی دهید
-35

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  آمریکا هم فیلمی برای خودش، اینهمه تخم سگ وابسته به حکومت در آمریکا می لولند و نمیتونی بیرونشان کنی آنوقت چسبیدی به چندتا سرباز که مجبورند خدمت کنن در سپاه
  24
  237
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  حالا این وسط این دختره چه جا نمازی آب می کشه ! از دختر ایرانی می پرسی تو خارج چیکار می کنی فقط بک جواب ! درس و کار ! چه دختر خوبی ! پس منم که !!!! بگم حالا ها
  8
  33
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
  ۴۲
  datis - سن دیگو، ایالات متحده امریکا

  چشمتون کور که برای منافع شخصی و پاچه خواری سربازتون را درسپاه خدمت می کنید. اصلاهم خدمت در سپاه اجباری نیست می تونستید انتخاب نکنید.
  70
  29
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران
  حکومت فاشیست اسلامی سالهاست که تعدادی جاسوس و مزدور به اروپا و امریکا و کانادا می فرستد تا کارهای مختلفی از جمله جاسوسی از ایرانیان مخالف حکومت انجام دهند یا مانند آنها که قصد آدم ربائی مسیح علی نژاد را داشتند. اما متاسفانه همیشه تعدادی بیگناه هم در این میان ضربه می خورند.
  24
  40
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  [::بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان::]. کاملا مشخصه خدمت نرفتی و نمیدونی هر کسی رو راه نمیدن خدمت کنه در سپاه. اونجا هم رابطه و مسائل پشت صحنه داره یا باید حداقل دو سال قبلش بسیجی فعال باشی یا ر‌ابط خاص با مساجد یا مقامات سپاه داشته باشی. بسیجی فعال همون جوانهایی هستند که یا تظاهرات پرکن هستند یا در دبیرستان و دانشگاه جزو عوامل کادر بسیج دانش آموزی و دانشجویی هستند که بعد حتی در حال خدمت هم کارشون مشخصه. تو پایگاه مقاومت مساجد هم که همه مید‌نند چه کسایی هستند و پیاده نظام و لباس شخصی و سیاه لشکرهای نماز جمعه و اعتراضات مثلا مردمی و تظاهراتها توسط اینا هماهنگ و اجرا میشه. پس لطفا فکرنکن سریاز سپاه یه سرباز معمولیه اینا حتی در زمان خدمت هم کارهای خاص سیاسی و امنیتی انجام باید بدن و چون قبلا فعال بودن و آموزش دیدن تو خدمت میدونند چطور گروه فشار باشند یا سیاه لشکر نماز جمعه و تظاهراتهای حکومتی . بله خدمت سربازی اجباری هستش ولی هرکسی رو راه نمیدن سپاه پس باید از خودشون باشی پس همه اینا یک تهدید فعال میتونند باشند که به راحتی میتونند دوباره خوش خدمتی کنند.
  38
  20
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  من خودم همین مسله برام پیش اومده، یعنی بدون انتخاب خودم در. سپاه خدمت سربازی کردم و حالا نیم بیشتر. خانوادهم پدر. مادر. وبرادرم با خانواده اش در. امریکا هستن و بههمین خاطر از ورودمن جلوگیری شد. در. صورتیکه کل این جمهوری عسلامی نکبتی دست نشانده ودست پرورده ای خود. امریکایها بخصوص دمکراتهای عوضی هستن.بی شرفا خودشن این بلا رو سر ملت ایران و دنیا اوردن حالا ادا اصول در. می یارن.
  26
  58
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
  ۷۰
  شهریار مرزبان - لوس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  امریکا مثل همیشه شریک دزد است و رفیق قافله و این کارهایش دلیل ان‌است. اگر غیر از این بود جلوی این انگل‌ها و انگل‌زادگانش را تا حالا گرفته بود و بی این آسانی به آنها ویزا و اجازه اقامت در امریکا را نمیداد. این انگل‌ها و زاد و ولدشان هر روزه مثل آب اماله بین امریکا و ایران در تردد هستنند. در حالیکه فشار همه‌جانبه‌ای بر مردم ایران است. امثال این انگ‌ها و انگل‌زادگان در تمام ایالت‌های بزرگ امریکا فراوان هستنند.
  3
  55
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
  ۳۹
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  ولی پسر معصومه ابتکار که از دیوار سفارت بالا رفته اشکالی نداره که ویزا دریافت کند! قانون ممنوعیت ورود بدون ویزا ایرانیان مقیم اروپا که حسین اوباما تصویب کرد به خوبی نشان میدهد که حزب دموکرات آمریکا همدست آیت الله های ایران فقط دنبال سخت گیری به مخالفان جمهوری اسلامی است مگرنه با حضور انگلزاده ها در آمریکا مشکلی ندارند!
  1
  62
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
  ۲۴
  halaharchi - استانبول، ترکیه

  هیچ کس به اجبار تو سپاه خدمت نکرده. حتی یک نفر. سپاه پذیرش میکنه. یعنی باید معرف داشته باشی. یعنی آشنا. گوشیو از جیبت دراوردی زنگ زدی رفیقت گفتی میخوام برم خدمت آشنا نداری؟ اونم گفته بیا برو سپاه بابام واست ردیف میکنه. تو هم رفتی. کل داستان همینه. قصه نباف که مجبور بودیم. اونیکه تو امریکا نشسته گوسفند نیست که داداش. از من و تو بهتر میدونه اینجا داستان چیه.
  40
  16
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  [::kevinpalang - مالمو، سوئد::]. واقعا حواست نیست که مگر میشه فرزند مقامات و مسئولین سپاه و نماینده ها و حتی مدیران میانی نظام فاسد ولایت سربازی بروند. بچه های اینا همه معاف از خدمت شدند با انواع بهانه ها و ریخت و پوست و وضع اینا رو نگاه کن امکان نداره دو‌روز سختی دیده باشند چه برسه خدمت سربازی. خلاصه خدمت مقدس سربازی فقط برای مردم عادی هستش حالا بین همون مردم عادی هم دسته بندی هستش خودی و غیرخودی و نخودی. خودی ها در سپاه و مراکز امر به معروف و بسیج و زندانها و مراکز زیر نظر ولایت خدمت میکنند. غیرخودی ها مرز و هرجای پرتی که بشه و نخودی ها همونایی هستند که تو دفتر و تو جاهای میانه ولی مناسبتر از غیرخودی ها زیر دست فرمانده ها غیره هستند.
  4
  19
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
  ۴۰
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  قابل توجه دوستانی که خدمت نرفتن و نظر میدن ، روز تقسیم در پادگان محل تقسیم نیروی شهرتون میرید توی صف بعد به دسته های ۱۰۰ نفری تقسیمتون میکنن میگن این دسته سپاه نیرو زمینی شیراز - دسته بعدی نیرو زمینی اصفهان و و و پس انتخابی نیستش
  4
  37
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان
  [::datis - سن دیگو، ایالات متحده امریکا::]. یعنی قشنگ مشخصه که از. اون ادمای بی فرهنگ هستی که اندازه ای نخود هم مغز نداری، واز موضعی که کوچکترین اطلاعی نداری با ... از. خودت نظر می دی، حیف که اینجا نمی شه نظری و که واقعاً در مورد. تو و اون ایران ایرن Paksan دارم رو بنویسم وگرنه اون چیزی که واقعاً لیاقتون بود می نوشتم، که دیگه برای چیزی که اطلاع ندارین بیخود گاله رو باز نکنید.
  16
  16
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  [::paksan - ایران، ایران::]. ممنون از اطلاع رسانی ، من سربازی نرفتم و نمیدونستم
  6
  5
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  این هم یک گاوبندی مابین آمریکا و ایران هست که آمریکا از ورود دانشجویان با استعداد ایرانی جلوگیری کند ولی اون زنیکه که از دیوار سفارت بالا رفت مثل سفر به شاه اعبدالعظم مرتب بآمریکا سفر میکند و توله سکش هم آمریکاست
  11
  10
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
  ۶۲
  محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا
  هر وقت توله های ابتکار و ولایتی را از کانادا و آمریکا دیپورت کردند معلوم میشود در کنار مردم ایران هستند. این که مردم عادی را که در قرعه کشی اسمشان بنام خدمت در سپاه درآمده تحریم کنیم فقط دشمنی با مردم عادی ایران است!
  1
  17
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷
  ۴۲
  datis - سن دیگو، ایالات متحده امریکا
  [::علی چلاق - دوسلدورف، آلمان::]. چشم کور که برای منافع شخصی و پاچه خواری سربازی را درسپاه خدمت کرد. علی چلاق - دوسلدورف، آلمان :::::اصلاهم خدمت در سپاه اجباری نیست فکر نکن ملت حالیشون نیست.واسه منافع و حقوق بهتر و خدمت اسانتر رفتی سپاه حالا میگی اجباری بود. ادم فرصت طلب جانماز اب نکش. بی فرهنگ هم کسی هست ک نون بهنرخ روز خوره.
  21
  11
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
  ۵۲
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا
  بین دعوای داتیس ء سن دیگو، ایالات متحده امریکا و علی چلاق ء دوسلدورف، آلمان مشخص است داتیس ء سن دیگو اطلاع کافی در مورد موضوع ندارد و بسیار بی تربیت و . هم هست . من خودم زمان سربازی رفتم حوضه نظام وظیفه و کارت اعزام گرفتم و من را فرستادن سپاه نه حق انتخاب داری نه اعتراض مگر پارتی داشته باشی اونجا که میخوای بری
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  بابای توی پدر .....(منظورم هر ......منظورمه) اتفاقا اصلا نباید بره اونجا تو اوج بگیر و ببند و بکش بکشهای دهه هفتاد سر کار بوده؛اگه نمیدونی برو از خونواده اون نویسنده هایی که توسط همین مزدوران اطلاعات و اطلاعات سپاه سلاخی شدن بپرسین!؛آی .....به شرف نداشتتون؛سر شبی دهنمون باز شد! :(
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  ورود هم کنن امریکاییها تحویل نمیگیرندهمونجا ۴تا خانواده ایرانی پیدا کنن بزنن توی سر هم، امریکاییها با ایرانی جماعت رفت امد خانوادگی نمی کنن.
  0
  0
  شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.