پسر رفسنجانی سکوت را شکست: بازگشایی سرنوشت مرموز هاشمی

+52
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  چه فرقی میکنه ، سکوت رو بشکنه یا نشکنه !؟ همه میدونن ضحاکعلی در جنگ قدرت ، سر کوسه رو کرد زیر آب و البته به جهنم. رفسنجانی زمانیکه اصرار به رهبر شدن ضحاکعلی میکرد فکرش به اونجا نرسید ، که داره افعی در آستین پرورش میده . نقشه اش این بود که گداعلی رو بندازه جلو و مثل عروسک خیمه شب بازی ، حرکتش بده و سیاستهاشون با او پیش بِبَره !!
  4
  81
  دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۹
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  رفسنجانی خودش در بسیار از جنایات نظام اسلامی دست داشت. دستور ترور مخالفان، قتل های زنجیره ای و دستور اعدام هویدا و سران نظامی در اوایل انقلاب منفور اسلامی از نمونه های ان است و به همان سرنوشتی که برای دیگران رقم زد دچار گردید.
  9
  48
  دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۸
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  میبایست فکرش رو میکرد! وقتی که سر احمد خمینی که شریک سوم خامنه ایی و رفسنجانی بود و عامل قدرت گرفتن این دو نفر ر به آن راحتی زیر آب کردند و آب از آب تکان نخورد میبایست فکر این را میکرد که نفر بعدی خودش است!!
  1
  15
  دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران
  سکوتش در این چند سال برای حفظ منافع فردی خودش بود ، حالا یا منافعش بخطر افتاده و یا با اجازه نظام برای خام کردن مردم این حرفها را میزند . فساد و بی شخصیتی در این خانواده های آخوندی نهادینه شده ، و بوسیله ژن مخصوص به اولادان شان منتقل میشود
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.