سوسک‌های ترسناک شهری را تسخیر کردند - ویدیو


در بوئنوس آیرس آرژانتین دمای هوا تا ۴۰ درجه افزایش یافته است، اما در استان لا پامپا، گرما تأثیر متفاوتی دارد: هجوم سوسک ها.
 
به گزارش فرارو، هزاران سوسک قهوه‌ای در شهر کوچک سانتا ایزابل در آرژانتین پخش شده اند.
 
تابستان در آرژانتین است، اما بسیار گرمتر از آن چیزی است که باید باشد. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر موج گرمای شدیدی را تجربه می‌کند: دما به طور موقت به بیش از ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.
 
این البته برای سلامت مردم خطرناک است و یک چالش برای زیرساخت‌ها. روز سه‌شنبه، اپراتور‌های شبکه افزایش‌های جدیدی را در تقاضای برق گزارش کردند. به دلیل گرما، بسیاری از مردم کولر گازی خود را روشن کرده بودند. اما کمی بعد برق در بسیاری از نقاط در منطقه بزرگ بوئنوس آیرس قطع شد.
 
آنطور که رسانه‌های محلی گزارش دادند، قطع برق به دلیل آتش سوزی در یک خط برق در خارج از پایتخت آرژانتین رخ داد.
 
البته نمی‌توان ثابت کرد که این موج گرما پیامد مستقیم بحران اقلیمی است. اما آنچه می‌توان ثابت کرد این است که چنین رویداد‌های شدید آب و هوایی به دلیل گرم شدن زمین به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.
 
از سوی دیگر در استان لا پامپا گرمای هوا پیامد‌های دیگری به ظاهر آخرالزمانی داشته است. در آنجا، رسانه‌های محلی از هجوم هزاران سوسک قهوه‌ای کاسکارودو به شهر کوچک سانتا ایزابل خبر می‌دهند. بر این اساس هزاران و شاید میلیون‌ها حشره به شهر هجوم آورده اند. آن‌ها کانال‌های فاضلاب را مسدود، استخر‌های شنا را پر و تراس‌ها را محاصره می‌کنند. در ایستگاه پلیس محلی، گفته می‌شود که انبوه حشرات پوشش سقف را بلند کرده اند.
 
کریستین اچگارای، معاون شهردار گفته است که چراغ‌های خیابان‌ها در چند روز آینده خاموش خواهند شد تا سوسک‌ها از شهر خارج شوند.
 
زیست شناسان می‌گویند که باران‌های شدید غیرمعمول در این زمان همراه با دمای بالا باعث شد تا حشرات در تعداد زیادی تکثیر شوند.
 
گفته می‌شود که لارو سوسک در زمستان در زمین رشد می‌کند. بر اساس گزارش ها، در تابستان، افزایش دما و نور، از جمله موارد دیگر، آن‌ها را جذب خواهد کرد.
+40
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  این سوسک ها شبیه آخوندها هستند با اون قیافه های وحشتناک که حالا ایران ما رو آشغال کرده اند. لعنت بر اخوند
  3
  48
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
  ۴۲
  Persiangulfforever - ویکفیلد، انگلستان

  راه کارش خیلى آسونه چند تا چینى به اون شهر منتقل کنید نسل سوسک ها برداشته میشه.
  2
  34
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا
  ویکفیلد-انگلستان. از ایده شما بسیار خوشم اومد
  1
  18
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.