شنیده شدن صدای انفجار مهیب در ۴ استان غربی ایران

ایران وایر - گزارش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی از شنیده شدن صدای انفجار مهیبی در چهار استان غربی ایران حکایت دارند.
 
بر اساس گزارش‌های اولیه این انفجار در استان‌های کرمانشاه، کردستان، ایلام و همدان شنیده شده است.
 
سایت رکنا نوشته است شدت انفجار در همدان به حدی بوده که در و پنجره‌های خانه‌ها لرزیده است و مردم را به بیرون از خانه کشانده است.
 
دیدبان ایران هم نوشته صدای شلیک ضد‌هوایی هم در کرمانشاه و سنندج شنیده شده است.
 
هنوز منشا این انفجار مشخص نیست و مقامات جمهوری اسلامی تا این لحظه توضیحی رسمی درباره آن ارایه نداده‌اند.
 
فرماندار اسدآباد در استان همدان گفته صدایی در حول و حوش ساعت ۲۴ شنیده شد. ابتدا گمان رفت که صدای رعد و برق با توجه به شرایط جوی است، اما این امکان رد شد.
 
صابرین نیوز اما در خبری تایید نشده مدعی شد صدای انفجار در کرمانشاه، سنندج و همدان، در نتیجه رزمایش پدافند هوایی ایران برای آزمایش سامانه‌های پدافند هوایی جدید است که به تازگی به زرادخانه نیروهای مسلح ایران پیوسته اند.
 
این خبر تکمیل می‌شود.
+100
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  جنگنده های اف ۳۵ اسراییل داره پدافند هوایی ملاها رو بدجوری آزار میده
  17
  60
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  این صداها ناشی از رزمایش پدافند هوایی برای آزمایش سامانه‌های پدافند هوایی جدید است که به تازگی به زرادخانه نیروهای مسلح ولایت پیوسته اند.
  90
  17
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
  ۴۸
  دو کلمه حرف حساب - حصار، ایران

  بسیجی فرار کن، دارند قبرتو میکنند. آخود به درک فرستاده میشوند.
  8
  68
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  طبق شنیده هایی که از منابع معتبری نیست گفته شده که هواپیماهای رادار گریز وارد ایران شده اند و سکوهای موشکی سپاه و تونل های موشکی سپاه را در این چهار استان هدف قرار داده و نابود کرده اند. اعتبار این خبر تایید نشده است.
  21
  68
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  اسم یکی از مناطقی که هدف قرار گرفته گفته می شود ثالث باباجانی است.
  15
  45
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  حتماً سربازان گمنام حضرت موسی کلیم الله در یک عملیات پیچیده سرداران گمراه سید علی گدا را کیش و مات کردند و ماشین تبلیغاتی رژیم فریب و دروغ هم ، طبق معمول رزمایش پدافند هوایی جدید رو ، دلیل صدای مهیب این انفجارات ذکر میکنند!!!! آخه کجای دنیا بدون اطلاع قبلی شهروندان رو ، اینطور بوحشت میندازن بطوریکه شیشه پنجره ها به لرزه دربیاد و بعد هم بگن رزمایش کوفت و زهرمار بود !!! کجا اینجور رزمایشات رو در داخل شهر انجام میدن !؟ فکر بیماران قلبی و روحی و روانی رو نمیکنند و خیر سر دروغگوشون رزمایش میکنند!!؟ بوقتش گندش در میاد که واقعیت چی بوده !! سناریوهای تکراری و احمقانه .
  6
  61
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
  ۴۵
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین

  بیشتر این کامنتها ترولهای اسراییل هستند ولی اگر ۱ نفر واقعی داره حمایت از حمله اسراییل به ایران میکنه خاک بر سر وطن فروشت که یک قصاب منطقه که همه جا به خون کشیده مرید شما شده کثیفترین سپاهی بسیجی یا اخوند دلش برای ایران بیشتر میسوزه تا یک صحیونیست خونخوار
  46
  20
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  قرارداد برجام بدون هیاهو در وین جلو میرود و به توافقات مبسوطی هم رسیده اند و نشانه اش ازاد شدن خیلی از پول های کلید شده ی ایران است. البته در این میان دهن بیلیونرهائی که خرج انتخاب بایدن را دادند بعنوان واسطه چرب خواهد شد. یعنی وقتی چین از امریکا نفت میخرد سودش نصیب چند بیلیونر امریکائی هم میشود.
  0
  12
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
  ۳۹
  Aydin2009 - استانبول، ترکیه
  [::freedom of the press - تهران، ایران::]. جالبه انفجار که فقط صدا نیست یعنی دود و آتش نداره؟ اثر انفجار که نامرئی نیست،اگه چندین انفجار در حد این حرف شما اونهم در محل نگهداری موشک و مهمات صورت بگیره مسلما آتش و دود و اثراتش رو باید بشه دید.
  12
  14
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
  ۵۲
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::]. اسرائیلی ها شرف و انسانیت دارن و مثل شما تروریستها نیستن که برن از پشت کالسکه ی نوزاد سنگر بگیرن و زن و بچه ی مردم رو بکنن سنگر خودشون . اسرائیل اگه حمله کنه به خاکمون و ضربه بزنه بهمون ضربه ش رو به ما مردم نمیزنه و به شما آخوکها و پاسدارهای بوگندو که دشمن ما مردم هستین میزنه و برای همینه ما مردم آزادیخواه ایران از حملاتِ اسرائیل به شما دشمنان ایران خوشحال و خرسند میشیم . لعنت به خودتون و اون رهر چلاقِ بیشرفتون و اون ایدئولژیه کثیف ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی تون که ۴۳ ساله جز بدبختی و فقر و حقارت هیچ چیزی واسه ما مردم نداشته
  8
  31
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  تو از این چرندیات اینجا نگی شب نمیشه برات فاطی کپک !!؟ معلومه بیکسی و تنهایی بدجور فشار آورده یکبار مرد میشی به اسم سروان میای اینجا هار هار میکنی بعد دوباره زن میشی ،افغانی میشی ! کلاً‌فازت دقیقاً‌مثل نخود مغزهای حامی ملا دوزاریهاست که فقط تو سری و زور باید روی سرشان باشه تا زر مفت نزنند ، برای خودت بنظرم یک خر شکل خودت بخر عین زمانی که تو کابل بودی هم همدمت میشه و هم بالشت سرت !
  0
  11
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
  ۴۵
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. هوای حیفا چطوره؟؟؟ نگو تو ایران نشستی گردن کلفتی میکنی تو اینقدر کودن هستی که اخباری که خودشون پخش میکنن داری تحویل جماعت میدی تو خیلی یا خنگ هستی یا زیادی خائن البته من فکر میکنم تو اسراییلی هستی و در حیفا نشستی این اراجیف تحویل مردم میدی نه اقا. برو کف خیابون‌های ایران همین مردم مخالف که نمیخوان سر به تن اخوند و سپاهی باشه منتظر هستند اسراییل یک خطا کنه تا زنده زنده بخورنشون در ضمن تو خودت از مردم ایران ندون تو خون ..صحیونیست تو رگهات جریان داره.
  9
  13
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
  ۵۲
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::] . سنگ انداز جان من نه اسرائیلی هستم نه آمریکایی نه مجاهد نه چپ و راست نه . منم جزوی از مردم ایران هستم و بدبختی هایی که شما آخوک ها و پاسدارهای بوگندو و دشمنان ایران نثار مملکتمون کردین رو با گوشت و پوست و استخوانم لمس کردم و اگر هم صهیونیست باشم به قول توی .....؛ سگِ صهیونیست بودن صد شرف داره به اینکه مثل تو تروریست باشم و نام جعلیِ کثیفِ فلسطین رو با خودم یدک بکشونم . برای شما .....ما مردم مخالف شما آخوک ها و حکومت کثیفتون یا آمریکایی هستیم یا اسرائیلی هستیم یا مجاهد و منافق هستیم که البته اگر هم باشبم باعث افتخارمونه که باشیم . در ضمن اون مردمی که توی نخود مغز میگی اسرائیل و کف خیابونا ایرانو این چرتو پرتا همون لمپن های خودتون هستن که کلا و سرجمع سه درصد جمعیت مملکتمن بیشتر نیستین .
  7
  4
  دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۸
  ۴۵
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. تو تاریخ ایران همیشه خائن وجود داشته و ضربه به مملکت مردم زدند به نفع خارجی‌ها تو هم یکی از همونا هستی که به زودی اسمت رو سطل اشغال همون حیفا که توش نشستی مینویسم ، اگر کل کشور ۳ درصد موافق دارند کنترل میکنند که دمشون گرم شما ۹۷ درص مرگ لیاقتتون هست، برو کاسه کورت جمع کن مسخره این اراجیف به هم مبلغ که مثل اربابت مظلوم نمایی کنی تو جامع جهانی این کارها اربابت یادت داده که مثل یک .. مظلوم نمایی کنی به خاک ایران قسم که تو ایرانی نیستی نه تو نه اون عقب افتاده های که یک چرت بر علیه ایران مینویسن ۱۰۰ لایک میگیرن ۲ در ۲ دقیقه اینقدر ناشی عمل میکنین که فقط خود عقب افتادتون فکر میکنید تاثیر گذارین مردم ایران ۹۷ درص هیچ دوستی با اسراییل ندارند نه با مردم نژاد پرستش نه با دولت خونخوارش بحث مردم امریکا فرق میکنه اسراییل مردم مظلوم امریکا هم به بردگی گرفته در امریکا ۵ درصد مردم از اسراییل حمایت نمیکنند ولی قانون جوری تعریف کردند که مخالفت با اسراییل جرمش بالاتر از مخالفت با خدا هست، .. وطنفروش حیف خاک ایران که تو اسم خودت ایرانی گذاشتی
  5
  8
  دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.