هشدار محمد نوری‌زاد به نهاد روحانیت: روزی از تیرهای برق آویزان خواهید شد

محمد نوری‌زاد، فعال سیاسی در ویدئویی اختصاصی برای شبکه رسانه‌ای بیان، می‌گوید همه ملاها در «مدار نفرت بخش وسیعی از مردم» قرار گرفته‌اند. مردم آن‌ها را نمی‌خواهند و از آن‌ها متنفرند‌.

این فعال سیاسی با بیان اینکه اگر روزی انتخاب مردم فرا برسد، ملاها را سالم نمی‌گذارند، یاد آور شده است دست آخوندها به ناهنجاری‌هایی که در جامعه پدید آمده، آلوده است.نوری‌زاد در بخش دیگری از پیام خود به نهاد روحانیت هشدار داد که اگر مردم روزی تصمیم بگیرند و نترسند، روز تلخی برای شماها خواهد بود. اینکه می‌گویند از هر تیر برق یک ملا آویزان می‌شود، تلخ است ولی این اتفاق در کمین جامعه است.
+289
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران

  بله، اگه عهددقیانوس بودفضل الله نوری رو اویزون کردن،ناصرالدین شاه رو کشتن.اما امروزه ایران دنیای سرمایه داریه،بقدری رقابت بین مردم زیاده هر کس بفکر خودشه ،هیچ رحمی به دیگری نداره. مردم خودشون رو می کشند،بجای کشتن ملا
  17
  79
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۹
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  اقای نوریزاد ، با توجه بنفرت بیش از حد مردم از آخوندهای مفتخور ، نباید به جو خشونت دامن بزنیم ، پس از ج.ا باید انهاییکه دستشان به خون مردم آغشته نیست را وادار به انجام کار مفید کرد . ضمنا با اعدام آخوندهای قاتل هم چیزی درست نمیشود ،در انزمان باید این مفسدان قاتل را از حقوق اجتماعی تا اخر عمر شان محروم نمود
  103
  29
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۲
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  به امید آنروز زیبا که آنچنان دور نیست.
  5
  136
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
  ۱۰۵
  Stone44 - سوئیس، سوییس

  خودت هم جزو همون ها خواهی بود. یادمون نرفته گذشته لجن تو حالا هم مثل آفتاب پرست رنگ عوض کردی. قسمت جالب اینه کافیه یکی از مردم عادی در ایرانی حرفی بزنه بر خلاف حکومت داعشی به چشم به هم زدنی میکشنش اما این دلقک با این حرفا که میزنه هنوز داره صاف صاف راه میره. وای به حال آینده ای که امثال این لجن بخوان رهبر پوزیسیون باشن.
  89
  20
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
  ۹۲
  soltanhassan - وین، اتریش
  من امروز نهایت خوشحال هستم گه از خنده های موزییانه و احمقانه ظریف خلاص شدم و شدیم
  0
  16
  یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
  ۳۶
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::hassan1326 - تهران، ایران::]. با سلام . خون و خونریزی و انتقام انسانیت وترحم بعضی ها را خدشه دار کرده. وقتیکه قاتلی را با عفو از قصاص نجات میدهند ، همین عده که منفی به نوشته هایت دادن تحسین و تمجید و تشکر میکنند . چه فرقی بین دو قاتل میتواند داشته باشد؟ شاید یکی نادانسته و یا در حین عصبانیت موجب قتل شده باشد ولی قاتل یک قاتل است که جان کسی را گرفته. این شاید خشم ما است که برای همه نوع قاتلین و حتی ظالمین و دیکتاتورها مرگ آرزو میکنیم که مسلما از اشتباه ما است . اینها را باید زنده نگهداشت و از آنها کویر لوت را آباد کرد تا هر روز خودش طلب مرگ کند. این عدالت نیست که این جانیان را فقط با یک گلوله کشت.
  0
  6
  دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
  ۷۲
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  ٦/٢٧ دقیقه یاسین!
  1
  1
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.