عکس روز : وزیر نفت با دمپایی در یک جلسه کاری در وزارت نفت

تصویر جواد اوجی وزیرنفت دولت رئیسی که در جلسه ای کاری با کت و شلوار، دمپایی پوشیده ، بحث‌برانگیز شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی‌عسگری رئیس پیشین صداوسیما که در انتصابی عجیب به ریاست بزرگ‌ترین مرکز پتروشیمی برگزیده شده نیز در تصویر کنار وزیر نفت دیده می شود.
+106
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  سال پنجاه و هفت من و دوستم یوسف در حالی که داشتیم در اوج شورشهای ضد شاهی تمثال مبارک شاهنشاه را همراه با پیامهای ملی و میهنی در محلات شهر و داخل منازل توزیع می کردیم توسط تعدادی جوگیر ابله غافلگیر و مورد حمله و زدو خورد واقع شدیم و در نهایت با سر و تن خونین محل را ترک اما عشق به شاه و میهن را تا کنون ترک نکرده ام ( از یوسف دوستم سالهاست بیخبرم ) ایکاش میشد که از آن افرادی که به ما حمله کردند و به تنمان چاقو و مشت زدند میشد الان بپرسم که حالتان چطور است آیا فقر و فحشا و دزدی و قتل مخالفین را که به شاه به دروغ نسبت می دادید از میان رفت و یا پول نفت و برق و آب و مسکن و اتوبوس مجانی را بطور کافی دریافت می کنید یا مال خودم را هم تقدیمتان کنم ؟! شاه رفت اما فرشته از در نیامد ! فرشته رفت و دیو و اجنه و جلادان آمدند ! بیچاره آنان که خشک بودند و به تر جوگیران و ابلهان این ملک سوختند ! بیچاره ما ..حیف از ما نسلهای سوخته… لعنت خدا بر تبهکاران حکومت اسلامی و حامیانشان
  13
  196
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لابد تازه وضو گرفته بوده و میخواسته پیش از زنا نماز بخونه!
  5
  118
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  ایشان حتما مشکل فرو رفتن ناخن شست پا در گوشت دارند. برای همین باید از کفش‌های رو باز استفاده کنند، در غیر این صورت دردش غیر قابل تحمل می‌شود.
  163
  9
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
  ۴۱
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  با این سر و وضع کسی نفت میفروشه
  4
  93
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران

  باید خدا را شکر کرد که با شورت مامان دوز در جلسه حاضر نشده بوده.
  38
  119
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  همگی مسئولان و وزیران حکومت اسلامی به دلیل بی سوادی و نداشتن لیاقت کافی هیچگاه نمی توانستند در چنین جایگاه هایی که امروز هستند قرار بگیرند. تنها بخاطر آنکه عده ای آخوند دزد و مفتخور که آنها هم معمولا بی سواد و فاسد هستند انتخاب شده اند که چنین شغل هایی را داشته باشند. دشمن واقعی ما آخوند و فرقه کثیفش هستند.
  37
  103
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  انسانها به مرور شخصیت واقعی خودشون و نشون میدن
  3
  96
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. من فکر کنم باز گذاشته که مشکلی برای رفتن شست پا تو جیب بغل نداشته باشه. فکر نمیکنی خانم دکتر؟
  5
  35
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::Afshin51 - مادرید، اسپانیا::]. مردناحسابی بار گناهاتو با دروغ زیاد نکن به ازای هریه دروغ یه چوب توآستینت فرو میکنن طوریکه فکر کنی لباستو با چوب لباسی یکجا باهم پوشیدی هاهاها
  54
  2
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  [::Afshin51 - مادرید، اسپانیا::]. چرا دروغ میزنی؟ تو اصلا آن زمان چشم به جهان نگشوده بودی!
  48
  5
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::] فاطی بی تنبون جدا برای تو هرچی فکر میکنم یک اسم پیدا کنم که به شخصیت! ! تو بخوره. نمیتونم. برای تو یک واژه کافی نیست از حماقت از وقاحت از بی شعوری و از پوست کلفتی ات. دوستان کمک آیا واژه مناسبی داریم برای این بیضه مال؟ .
  5
  52
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  امدن وزیر نفت با دمپایی در یک جلسه کاری در وزارت نفت از پیشرفتهای افراد نظام اخوندیست . تعجب ندارد!
  2
  23
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۹
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. حاجی یه روده راست توشکم اینها نیست اگه یه روز حرف راست بنویسن باید تعجب کردهاهاهایارو آفتاب عمرش لب بومه میاد دروغ مینویسه بابام فلان بود و بیسار بود نمیگن آخه کسیکه اینقدر خودشو رستم میدونه و رستم صولت و صاحب دولت بوده چرا گرزشو از سال هزاروبوقی تاحالا گروبانک رهنی گذاشته؟هاهاها
  36
  6
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. حاجی میدونی اون افشین دم خروسش کجا بیرون میزنه؟همونجا که نوشته در اوج شورشهای ضد شاهی تمثال مبارک شاهنشاه را همراه با پیامهای ملی و میهنی در محلات شهر و داخل منازل توزیع می کردیم هاهاهامثل این می مونه کسی بخواد زیره به کرمان ببره هاها همه میدونن اونوقتها تعدادعکسهای اون خدانیامرز ازریگ بیابون بیشتر بودهاهاها
  35
  6
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
  ۴۶
  coco - تورنتو، کانادا
  این که الان خوبه. لاکن در زمان پیامبر عربها پا برهنه بودند
  2
  16
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. شما دو تا یا شما یکی با دو تا اسم چرا مثل همکاراهای مفتخور اطلاعاتی دیگرتون نمی رپید ماستتان را ....کنید و با هاها گفتن و ....زدن وقت دیگران را نگیرید و حال بقیه را بهم نزنید؟!
  5
  20
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۰
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. سروان هار هار آخه چه جوابی باید به این خزعبلات بی معنی تو علف بچه اطلاعاتی داد که لایقت باشد ؟! سال پنجاه و هفت که بخاطر تبلیغات گسترده ملاها و صاحبان انگلیسی و روسشان توسط رادیو مسکو و بی بی سی و غیره بر علیه شاهنشاه فقید و دولت ارزشمند پادشاهی شبانه روز تبلیغات منفی میشد و عده زیادی چون امثال تو .....را شستشوی مغزی داده بودندیا خریده بودنتان و عکسهای شاه فقید را در خیابانها آتش میزدند و پاره میکردند شجاعت و خدمت فردی مانند افشین از پاریس و دوستش و امثال وی که مردم را به مقاومت در مقابل شورشیان تشویق میکردند و عکسهای شاه را همراه با مطالب مفید توزیع مینمودند ستودنی و با ارزش بود و چرندیات اطلاعاتی های مزدور چون تو از ارزش کار امثال افشین نمی کاهد ! لعنت خدا بر حکومت جهل و تبهکاری ملاها و حامیان ابله و کاسه لیس آن.
  5
  18
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Afshin51 - مادرید، اسپانیا::]. گرامی، پس حتماً به خاطر دارید که یکی از اعلامیه های محدودی که همان اواخر به دست ملت فریب خورده رساندیم از جانب یکی از آیات عظام که اگر اشتباه نکنم «خویی» بود. در آن اعلامیه در مخالفت با خمینی دجال هشدار داده بود و ملت را به آرامش دعوت میکرد.
  4
  15
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. باز لا اقل اونی که میاد از پدرش مینویسه میدونه پدرش کی بود، شما چی؟!
  4
  19
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۴
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. مرد ناحسابی تو لباسته مردکه استخوان لیس اطلاعاتی، دفعه بعد خواستی اینجا کامنت بگذاری با افشین و همینطور باقی دوستان اینجا درست صحبت کن و اینجارو با .....وزارتی که توشی اشتباه نگیر . ما به شما توی رسانه های آزاد برعکس کاری که شما تو کشور خود ما دارید میکنید بهتون اجازه حرف زدن دادیم اما ..... کردنتان ممنوعه!
  5
  18
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۵
  ۴۲
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. با درود بله آیت الله خویی را بخوبی بخاطر دارم و همچنین ملاقاتی را که شهبانو با ایشان داشتند که سبب سرزنش و اختلاف دیگر ملاها با ایشان شده بود و هر چند وقت یکبار هم مطالبی را در مورد عدم نیاز به تغییر حکومت پهلوی و تنها به اصلاحات اشاره میکردند،منتهی جوزدگان غافل و نادان شورشی از هول حلیم دروغین پول نفت و زندگی مرفه و غیره که فقط بعدها فقط تبهکاران حکومتی به آن رسیدند ملت را در دیگ هلاکت انداختند.
  6
  17
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
  ۴۲
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. :یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. شما دو نفر اگر عمود لحمی کل افراد طالبان بر سپر شحمیتان فرود آید یا اگر سر وقت قرصهایتان را پشت رو هم بخورید بیفایده است و نرود میخ آهنین بر سنگ یا همان مخ پوک ،،!! چرا که اگر سلولهای مغزتان کار میکرد و اعتیاد به پاچه خواری و کاسه لیسی را می توانستید ترک کنید مشاهده همین چهل و سه سال حکومت پر از جنایت و خیانت اسلامی در ایران برایتان کافی بود ، ضمناً ظاهراً از دشنامهای دیگران و احساس نفرتی که بسویتان روان است مازوخیسمتان ازضا میشود بنابراین با تشکر از حمایت دیگر دوستان از مطلب خودم شما را با باتلاقی که سفره خودتان را رویش پهن کرده اید سروان هار هار و فاطی کپک زده تنها میگذارم .زرت زیاد. [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::].
  6
  19
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. وقتی که مچ اینارو میگیری به هر دری میزنن. خوب دروغ نگین دیگه لا مذهبا.
  14
  1
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::] و شرکا پاچه خواران گرامی، پوست کلفتی دارید و از اون ....
  2
  15
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. این ساسان و بهزاد هم جفتشون همون افشین هستن فکر کرده با دسته کورها طرفه هاهاها
  13
  0
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
  ۴۲
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. نه با دسته کورا طرف نیستم با دسته خرها طرفم که یکیش توهم سروان بودن داره اما یک استخوان لیس بدبخته یکیشم یک کابلی منتو خور که برای یک تیکه استخوان مرید و صیغه سید علی ناقص تبهکار شده .
  3
  9
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۲
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. سرجوخه هم نیستی جوجه بسیجی بعد اسم سروان رو خودت گذاشتی بعد فکر میکنی همه مثل خودت .. دروغگو هستند !. ....، ضمناً یکمم جم بخور نترکی ...
  3
  11
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::Afshin51 - مادرید، اسپانیا::]. بسه دگر، بسه. دروغ زدی، برملا شدی. خودتان میگوید: هر چه بیشتر بهم زنیم، بوش کلان‌تر میشه.
  6
  0
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.