حرف حساب پیرمرد بختیاری: مگه ما میتونیم این مردمو بیدار کنیم؟

+249
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  احسندر به این مرد اگاه . کاش اکثریت ایرانیها گوشه ای از شعور این مرد راداشتند و این خرافات مذهبی امامان و حسین , علی را به گورستان می سپرتند
  9
  182
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۱
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  ما خودمون ختم روزگاریم جوریکه به اسکیموها یخچال میفروختیم هاها میخوای به ما بقبولونی این صدای یه پیرمرده؟عکس پیرمرد گذاشتی که چی؟کدوم پیرمرد تو ایران میدونه معنی کلمه پارادوکس چیه؟برو داییتو دیوونه کن یقنعلی خان هاهاهاصدها هزار نفر از این گنده ترش هم نمیتونن درخت دین ومذهب رو که سالها ریشه داره حتی تبر بهش بزنن یه شاخه ازش رو ببرن صدمیلیون نفرهم باشیدباز نمی تونین انگار صدمیلیون تا صفر کنار هم باشن صفرباصفر جمعش میشه صفرهاهاها
  123
  7
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۹
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  اگر ملت ما بیدار و آگاه بودند که این نبود حال و روز مملکت و معیشت خودشون !! بقولی ، تا آخوند کفن نشود ، این وطن ، وطن نشود.
  5
  95
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۴
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  این اقا خیلی هم فهمیده است ، وهمانطور که مسیله توهم مذهب بدرستی برایش روشن شده است ، چنانچه خیالی بودن خدا هم برایش حل شود ، به تکامل کامل میرسد .(فقط نحوه از بین بردن دیکتاتور مذهبی باقی میماند ، ایا با تفنگ یا بدون تفنگ ؟!؟ )
  21
  60
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۸
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  این مرد یک ایرانی اصیل از تبار اردشیر و کوروش هست. مردم ایران در این 1400 سال همش تو پارادوکس سالام و آزادی گیر کردن برا همین گاهی مرهم حافظ و مولانا و خیام به زخم اسلام که باعث بدبختیشون هست می مالن تا آروم بشن و هیچوقت بدنبال این نیستن که مثل بابک بایستن و بجنگن و اسلام رو از ریشه بکنن بندازن تو همون حجازش قل قل کنه.
  20
  65
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۵
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  فکر کنم دکتر سما باشید پدر جان و آن دکتری که به اخوند می گوید فوت کن به شیشه آب خر کوسفند است . احسنت به سخنتان.
  2
  55
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۴
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  بدبختی ما و ایران اینه که بعلت خرافات و فقر فرهنگی جایگاه همچی عوض شده، یعنی افرادی امثال ایشان که باید نقش رهبری و آموزش رو در اون کشور داشته باشن بهشون اهمیت داده نمی شه و بجاش یک مشت آدم بیسواد متحجر و چاپلوس تمام کشور رو بدست گرفتن و تا مردم ریشه ای این عقب افتادگی که همون مذهب تازی هست و از ذهنشون بیرون نریزن، فرق نمی کنه که شاه سر کار بیاد ویا شیخ باز هم در بر همین پاشنه می چرخه. عرابی که هنوز در عصر حاضر نمی تونن مسایل خودشونرو حل بکنن ودر جهل بشر می برن، چطور انتظار دارید که برای بشریت راهکار درست زندگی ارائه بدن؟
  6
  36
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
  ۵۳
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن

  هر که خمینی را در ماه دید ما او را در آفتابه.
  4
  44
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸
  ۵۲
  ایران کلیش واس ماس - هامبورگ، آلمان

  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا. چقدر خوب که نظر دادی، اتفاقاً منظور این پیر مرد دانا خود تو و امثال تو هست. البته میتونی تا ابد در این جهل مطلق که هستی باشی چون این دنیا به اشخاصی مثل تو هم احتیاج داره. زنده باد آگاهی و افراد آگاه مثل این پیر مرد.
  6
  43
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
  ۴۶
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  تا حالا بیشتر از ده بار صحبت های این آقا را گوش دادم و هر بار مو به تنم سیخ می‌شه. قبلا توی واتس آپ دست به دست می شد،ممنون که اینجا هم گذاشتید. البته ایشون لر ممسنی هستند و خطاب به یک سرگروه واتس آپی که یاسوجی هستند صحبت می کنند.
  6
  42
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. یه روزی برسه نه آخوندی وجود داشته باشه و نه مسجدی
  4
  39
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
  ۴۷
  Parsina - بروکسل، بلژیک
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. هرگاه خواستی از جایگاه دین و مذهب اسلام و شیعه دفاع کنی با یک مقایسه کوچک بین پیش از انقلاب و امروز ، می فهمی که از دین مبین و مذهب، درخت کهنه و پوشالی و پوسیده ای بیش نمونده و باید شما و همکیشانت بفکر یک پیامبر و دین نو و امروزی باشید ۰ پس دم از تهجر نزن
  1
  16
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
  ۶۶
  sabbas - لندن، انگلستان
  واقعا که خیلی درست میگه. زمان شعر و گوشه و کنایه گذشته. زمان جوک درست کردن و بی تفاوت بودن هم گذشته. یادم میاید که چطور طرفداران خمینی جاسوس و جنایتکار از هر گونه اسلحه و ترفند برای پیشبرد اهداف شیطانیشان استفاده می کردند. از چاقو و چماق گرفته تا ککتل مولوتف. از کتک زدن طرفداران شاه عزیز گرفته تا اتش زدن سینما رکس آبادن.ای مردم از خواب خرگوشی بیدار شوید.
  1
  7
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.