احمدی نژاد : مردم گول حرفهای امام خمینی رو خوردند

+163
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  انتخاب اسلام و یک انقلاب اسلامی از طرف انگلیس و آمریکا برای مردم ایران بر این اساس بود که این مذهب و روحانیون خائن ان براحتی می توانند یک کشور در حال پیشرفت را به صدها سال عقب برگردانند و تمام زیربناهای آن را ویران کنند که آخوندهای فاسد در این ۴۳ سال به جدیت هر چه تمام تر این کار را کردند.
  26
  103
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
  ۵۳
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن

  تو هم مثل خمینی هستی .
  8
  104
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
  ۳۹
  shahinsgd - اسن، آلمان

  پس چی شد میگفتی: زیبایی های امام! حالا امامت شد عمام؟ دوروتر از تو، ترسوتر از تو، متوهم تر از تو نداشتیم و نداریم! یه کارمند ساده دستگاه سابق صد برابر شعور و تحصیلات و غیرت و میهن دوستیش از تو بیشتر بود. به قول توماج: سوراخ موش بخر!!!
  6
  97
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
  ۳۶
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  وقتیکه ریاست حمهوری های قبلی اجازه حرف زدن ندارند و حتی نمیتوانند به شهرهای دیگر یا خارج مسافرت کنن ، تو ناقلا و بچه زرنگ با چه مجوزی اینهمه حرف میزنی و حتی به همه گیر میدی و کسی هم کارت نداره؟ اما سال ۵۷ ، تو جوان ۲۲ ساله ایی که بقول خودت به سینما میرفتی و شاید مثل اون رفیقت مشروب میخوردی و خانم بازی هم میکردی . با این بیوگرافیت تو اصلا کاره ایی با اون شکل و قد ت نبودی که گول خمینی را خورده باشی. تواگر هم از اول انقلابی بودی دنبال دروازه گمرک وسینما نبودی . اما با نمایشات و حرکاتت در دوره ۸ ساله دست به دزدیت خوب بوده که نشانگرفرصت طلبی ات است تابتوانی از این رودخانه گل آلود ماهی بگیری. تورت را خوب پهن کردی و موفق هم شدی. یک روز پا تو کفش خمینی ، روز دیگرخامنه ایی، یک روز با لاریجانیها در میوفتی و روز دیگر با زنجانی ها سه قاپ میندازی . نکنه آن امام زاده موعود خودتی و بی گناه و معصوم؟ تو هم یار مخبلباف بودی و قالیباف . اگر راست میگی بگو تکل نفتی چی شد و چطوری ممه را لولو برده بود که خبر نداشتی؟
  12
  59
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  با همین فرمون برو جلو ، تا ببینیم اخرش چی میشه. ناگفته نمونه ، حرفای این تاثیرش برای ریزش یک سری از ذوب شدگان ولایت میتونه مثبت باشه. بالاخره هر چی باش از خودشون بوده.
  6
  66
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
  ۵۰
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  نگفتی از کدوم قبرستون اون گور به گور شده پیداش شد ؟!
  2
  55
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  هر چه بگندد نمکش می‌‌زنند. وای به حال روزی که بگندد نمک. این هم درک کرد. ۵۷ تا ما هنوز خیر. بعد از ۴۲ سال مبارزه بر خلق و مستضعف. هنوز فکر می‌‌کنند. امام خیلی‌ ضد امپریالیست بود. هنوز بعد از ۴۲ سال دنبال سرنگونی پهلوی هستند.
  6
  48
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  برو بی پدر, برای ما سوپاپ بازی در نیار دکل دزد.
  6
  61
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  بشین دلقک!!! این حرفا برای فاطمه تنبون نمیشه، بعنی اگه تو دست راستت سر بریده خامنه ای باشه، و در دست چپت سر بریده لاریجانی ها، مردم به تو یکی جانی آدمکش میمون اعتماد ندارن که ندارن، لیاقت تو فقط مرگ است، خون ندا، سهراب اعرابی، محسن روح‌الامینی،. محمد کامرانی،. امیر جوادی‌فر،. رامین قهرمانی ، احمد نجاتی که مثال هایی از جنایات توی ملعون است از دستان توی ابله میچکد!!
  4
  53
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
  ۳۸
  karaji - کرج ، ایران
  بارها گفتم ، سگ این میارزه به روحانی و خاتمی و ...
  26
  26
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
  ۳۷
  Reza18 - لندن، انگلستان

  به نظرتون این از کجا ساپورت میشه که انقدر پشتش گرمه؟راحت حرف میزنه
  4
  62
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران
  بقولی آیا مضحک تر از این سراغ دارید که یک نفر شبها در نقش اپوزیسیون علیه نظام شب نامه منتشر می کند و صبح بیاید سر کارش در تشخیص مصلحت همان نظام به ریش این مردم بخندد؟ وانگهی آیا انتظار داری در آن هشت سالی که فعالانه در غارت ثروتهای این مرز و بوم شرکت داشتی و در ریختن خون این مردم که خس و خاشاک خطابشان کردی کوچکترین کوتاهی نکردی را به همین سادگی فراموش کنیم؟
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  بیخود نبود که این احمقی نژاد را رئیس جمهور کردن چون از همان اول هم در حرفهایش متوجه میشدیم که این آقا چِت کرده وپرتوپلا میگوید وحزب باد است مردیکه دروغگو یادت رفته چطور مردم را گول وبهکستن دادی وحالا به اربابت امام ره گم کرده هندی زاده تهمت دروغگویی میزنی کدام از شما یک رکده راست در شکمش دارد که امامتان داشت.
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران
  نگفت که گول خمینی رو خوردیم که ! چرا تیترهای مسخره میزنین و سر کارمون میذارین ؟
  0
  13
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.