دو ویدیو از تن فروشی زنان و دختران در میدان هفت تیر تهران

+93
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بالاخره خواهر و مادر آخوندها هم باید کار کنند.
  20
  147
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  ۵۱
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  تن فروشی یا prostitution همه جای دنیا هست، همچین ویدئو زدن ایران انگار که ایران تنها کشور دنیاست که این چیزها اتفاق میوفته.
  129
  58
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
  ۴۳
  Herzl - امستردام، هلند

  [::بزجو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. حکومت ایران حکومت عدل علی در مملکت صاحب الزمان و حکومت عدل علی نباید این چیزها باشه فرق ایران با دنیا اینه.
  19
  114
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  مردک بی خرد جوری ویدئو گرفته انگار هیج جای دنیا از این مسائل نیست. اول اینکه من کاملا اعتقاد دارم اگر یک‌حکومت ایران پرست و ایرانی در اون کشور حکومت می کرد اصلا و ابدا هیچ زنی یا دختری برای سیر کردن خود و خانواده خود نیازی به تن فروشی نداشتند اما بدبختانه اخوند ضد ایرانی و سپاه دزد و بسیجی بی خرد این بلا را سر اون کشور و مردم اوردند . نکته دوم حال اگر خواهر ما و مادر ما از روی ناچاری و نداری بدون پشتوانه و حمایت و از روی بدبختی رو له تن فروشی آورد باید از این اشخاص حمایت بشه ،اونا را آموزش داد و با کارآموزی اون ها را به کار و زندگی نرمال و جامعه برگشت داد . لطفا با ضبط و پخش این ویدئو ها سعی کنید چهره ای دیو گونه و شیطانی از این دختران و زنان ایرانی بیچاره درست کنید. تن فروشی کلیه فروشی کوله بری بارکشی نفت دزدی و سیم برق دزدی و قبر خوابی از کارهایی بود که به برکت خمینی و دار ک دسته اش ارزانی ایرانیان شد.
  19
  68
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
  ۳۲
  tiger.man - آخن، آلمان

  چشم ولی وقیح روشن.
  8
  54
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
  ۳۲
  tiger.man - آخن، آلمان

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. درسته همه جا هست ولی ...انرژیمو ذخیره بکنم سنگینتره تفاوتشو هم بنویسم متوجه نمیشی پس بیخیال.
  10
  50
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  فیلم های قدیمی. آخه تو بقیه دنیا نیست که حالا انتظار دارند تو ایران نباشه؟ چرا از اروپا و حتی تایلند همچین فیلمی بیرون نمیاد؟ جامعه ای که توان ازدواج برای جوانهاش بسیار کم شده و یا عده بسیاری به روشهای قدیمی زن گرفتند و علاقه ای بینشون نیست و باعث این حجم شدید طلاق شده و در کنار آن فشارهای اقتصادی در هر صورت این چیزها بیشتر میشه ولی واقعیت اینه که شاید تعداد کمی از این قشر بعنوان شغل و درآمد تو این کار باشند بخاطر شرایط زندگیشون و بچه هاشون ولی تقریبا 99 درصد مردهای ایرانی بخاطر محدودیتها و فشارها و آموزش بد این 40 سال تبدیل به یک ماشین سکس متحرک شدند و حتی بچه های دبستانی هم دنبال این چیزا هستند. اینا برمیگرده به همون روش آخونی آموزش و پرورش یعنی ایجاد محدودید و کمبود به گمان اینکه این باعث رشد انسانها میشه ولی برعکس این محدودیت و کمبود باعث حریص شدن انسانها میشه و فهم این موضوع برای یک شیخ و آیت الله و کشیش و غیره سخته نمیخوان قبول کنند. به نظر من شما عراق هم برید همین وضعیت هستش آمریکا و حتی چین و اروپا هم هست. باید این قشر به رسمیت شناخته بشوند و باید شفاف باشه
  8
  8
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::tiger.man - آخن، آلمان::]. فرقشو باید کرد تو چشمش تا بفهمه زنونه و مردونه اش فرقش تو چیه
  8
  4
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۲
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. ببین! منو نیگا! تو که فرق قطار رو با چیز دیگه نمیدونی اشتباه سوارش نشی؟ البته این نصیحت نوشدارو بعد از مرگ سهرابه، تا حالا کلی اشتباه سوارش شدی
  9
  5
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. لومپن بی ادب ، تمام هنرت اینه که حرفهای رکیک جنسی رو یه جور دیگه و تو لفافه بزنی ، مثلن احساس بانمک بودن میکنی !!!
  4
  7
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::. بیسواد جون! اولا برو دیکته یاد بگیر همایت جون، دوما که خوب تو هم مواظب باش اشتباه ....... مثلا رو هم مثلن نمینویسن. واقعا چرا اینقدر ...... میشه؟
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اینطور پیش برود اخوندها روز به روز بیشتر ایران را به فاحشه خانه تبدیل خواهند کرد.
  0
  0
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.