ویدیوی جنجالی آزار و اذیت یک معلم توسط دانش آموزان در کلاس درسدر روز‌های گذشته فیلمی از اذیت و آزار یک معلم توسط دانش‌آموزان در فضای مجازی منتشر و با واکنش‌های بسیاری مواجه شده است. 
 
به گفته مدیرکل پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش این فیلم جدید نیست و مربوط به حدود ۵ سال قبل در یکی از مدارس مختلط روستا‌های شهرستان بروجرد است.
+87
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  تربیت اصیل پدر و مادر های ایرانی الان همین است . متاسف هستم برای خودم که از چنین ملتی هستم .
  24
  161
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  معلمان بدبخت که تو ایران حقوق افتضاح می گریند و بعد باید با این وحشی های پشت کوهی هم سرو کله بزنند. بابا بریزین تو خیابان آخوند کشون راه بندازین. تا کی توسری می خورین؟
  8
  75
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  طبقه فرهنگی مملکت ما هم از رژیم منفور مورد اهانت و ضرب و شتم قرار میگیره و هم از نتیجه و دستاورد انها دانش اموزان !! آنها. احترام به شریف ترین شغل دنیا متاسفانه در ایران فقط یک رویا است
  5
  56
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  چنین رفتاری شایسته معلمان نیست چه از سوی مردم باشد و چه از سوی جمهوری اسلامی
  2
  61
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  و بعد ها‌همیم بچه ها بزرگ‌می شن می رند سپاهی و بسیجی و گروه ضربت می شن توی سر و صورت هم نوعان خود ساچمه و خنجر فرو می کنند . وقتی رسانه ها تلاشی برای بالا بردن درک و فهم جامعه نمی کنند بچه ها اینگونه می شن و در اون سرزمین سوخته اسلامی هیچ کس مسئولیت به گردن نمی گیره . بدبخت اون معلم بیچاره که با حقوقی بسیار پایین باید کار کنه و با این بچه هتی بی تربیت سر و کله بزنه . در سرزمینی که مردمانش حیوانات را برای تنبیه شلاق می زنند و در پشت وانت و موتور به زنجیر می کشن شرایط از این بدتر خواهد شد و چاره ای نخواهد بود .
  3
  49
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. از پدر مادر به خاطر حس علاقه و ترحم ، شما نمیتونی توقع درست تربیت کردن داشته باشی. اصل تربیت به دوران دبستان برمیگرده، که باید تو مدرسه انجام بگیره. به دست معلم‌های تربیت شده. یک شاگرد همیشه از معلمش بیشتر از والدینش حرف شنوی داره
  11
  19
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  در ضمن اصول تربیت بچه‌ها کار راحتی نیست و پدر و مادر‌ها درس این کار رو نخوندن و نمیدنن. ۸۰ در صد تربیت بچه به دست آموزش و پرورش صورت میگیره.
  4
  20
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان
  چرا هر چیز بی ربطی رو میچسبونید به ج.ا. قبول دارم ج.ا تپه سالم نذاشته اما هر چیزی رو به این جماعت نسبت دادن ما رو از شناخت ضعفهامون غافل میکنه. بعضی دوستان احتمالا از اوضاع مدارس در ممالک مدعی ازادی خبر ندارند که این کامنتها رو میذارند. اوضاع بعضی نوجوانهای اینها چندان بهتر از برخی بچه های ایران نیست.
  24
  9
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::Dozakhi - شفیلد، انگلستان::] گرامی: این اتفاقات اتفاقا ربط داره به نظام ج.ا. چون هیچ چیز سر جایش نیست؟ چرا در کشورهایی که من و شما زندگی می کنیم از این حوادث خبری نیست. جا معه سیستم آموزشی از دست آخوندا به قهقراه رسیده. تلویزیون خراب . محیط آلوده . پدر و مادر محتاج. بیکار. تبعیض بیداد میکنه. نه تنها یک بچه حاطی. اَگه کل این کلاس رو بیارن نروژ یا انگلیس.فکر میکنی میتونن معلم خودشون رو کتک بزنن؟ کار فلک و تنبیه رو تایید نمیکنم , ولی اینطوری شایسته یک معلم نیست. ....
  5
  31
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  مدیر کُل پاسخگویی به شکایات همچین میگه این موضوع مربوط به پنج سال پیشه ، که انگار پنج سال پیش خیلی عادی بوده و مهم نبوده که بچه ها معلمشون رو آزار و اذیت کنند و یا بالعکس !!! الان قانون عوض شده و آموزش و پرورش برخورد میکنه !! فرار از بار مسئولیت ! البته سیستم آموزش و پرورش مملکت هم دقیقاً با دیگر بخش‌های جامعه و مملکت هماهنگی کامل داره ! در حقیقت منزل از پای بست ویران است !
  3
  18
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  معلوم‌نیست کدوم‌ ده کوره بی فرهنگی هست که اینجور جانورهایی پرورش داده.نتیجه زاد و ولد خرگوش وار و بیش از حد همین‌میشه.قشری بی فرهنگ و بیشعور که بویی از انسانیت نمیبرند و مثل شامپانزه فقط بی خدف به خوردن و تولید مثل مشغول هستن.
  12
  18
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.