ادعای بی پایه و اساس ترکیه درباره جزایر سه گانه

ایران تحت اشغال آخوندِ چپاولگر انقدر خوار و ذلیل شده که ترکیه در مورد تمامیت ارضی آن تصمیم میگیرد.
+105
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  وقتی حکومتی پایه هایش سست میشود دشمنی خارجی میسازد تا ذهنیت مردمش را به انجا پرتاب کند
  11
  35
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۵
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران

  امارات معروف بود به ساحل دزدان دریاییpirate Beach ،مزاحم کشتی های انگلیسی میشد برای تجارت.بهمین دلیل انگلیس اون جزایر و امارات رو قرن۱۹ اشغال کرد، خیلی هم عرب داشت. بعد که رضاشاه امد تمام اینها ازجمله خزعل رو دمشون رو قیچی کرد قانون کشف حجاب گذاشت خیلی از عربها بخاطر حجاب خانمهاشون آبرو می دونستن کوچ کردن بسمت عربستان، وگرنه جنوب ایران خیلی عرب داشت
  7
  31
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۶
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  پان ترکیسم داشتیم !! پان عربیسم داشتیم!! پان عربیسم ترکیسم نداشتیم ، اینهم به علت بی عرضگی ج.ا در اطراف ما تشکیل شد
  6
  49
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۲
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] یعنی میخاهی بگی خود آخوندا ترکیه رو وادار کردن تا این موضوع جزایر رو مطرح بکنه , تا جنبش مردمی اصفهان گم بشه؟ مگه تو اعدام آرمان رو هم روی همین فرضیه تایید نکردی؟ حتی رفتن خانمها به استادیوم ورزشی. بدون شک در پدر سوختگی مُلا جماعت شکی نیست. ولی هر کسی این نظریه رو میداد قابل هضم بود. ولی شما آتشفشانی هستی مملو از باور به تئوری توطئه و بد بینی و خودشیفتگی!
  3
  13
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ترکیه با بحرانهای داخلی خودش تا حالا زیر کمک اقتصادی قطر بود. ولی این کمکها کفاف ترکیه رو نمیکنه. حالا در پی رابطه خوب با کشورهای عربی چون امارات , مصر و عربستان هست. تا بتونه خودش رو از انزوا دربیاره. ترکیه داعیه اخوان المسلمین رو داره. قطع رابطه مصر به همین دلیل بود. بلند پروازی اردوغان با داعیه برادر بزرگ و با بینش اسلامی و با طعم کراوات از سوریه گرفته , تا لیبی تا افغانستان و اوکراین و بوسنی و آذربایجان و کشورهای قفقاز به آخر خط رسیده. جالبه آخوندا خودشون رو داعیه تشیع میدونن, ترکیه هم حامی تسنن. ولی نکته مشترک هر دو در اینه که در مقابل سرکوب چچن ها و اویغورها سکوت میکنن. ترکیه همون خیالبافی هایی رو که فعلا زاییده بزرگ بکنه. کاری به جزایر ایرونی نداشته باشه.
  1
  18
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  اردواُلاغ چیزی هم از این مالی مالی گیرش میاد یا فقط رو چیز امارات زور میزنه !!؟ شایدم عربها هم نژادن تُرک بودن و ما خبر نداشتیم !
  7
  18
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
  ۳۹
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  این اردوغان ترکیه را که به گند کشیده حالا انگار دیگه خیلی .....ش میخاره. جای تعجب اینه که این آخوندهای بی شرف ساکت موندن.
  0
  4
  شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.