ارتباط برجام با سالگرد ازدواج زوج مشکل دارعلی باقری کنی (زاده ۱۳۴۶)، دیپلمات ایرانی و معاون سیاسی وزیر امورخارجه ایران است. او همچنین معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه ایران و دبیر ستاد حقوق بشر بوده‌است. باقری کنی در دوران دبیری سعید جلیلی در شورای عالی امنیت ملی، معاون سیاست خارجی و امنیت بین‌الملل دبیر این شورا و نیز مذاکره‌کننده ارشد پرونده هسته‌ای ایران بود.
 
و پیشینه تدریس اقتصاد در دانشگاه را نیز دارد. او در دانشگاه امام صادق درس خوانده‌است. در زمانی که جلیلی معاونت اروپا و آمریکا وزارت امور خارجه را برعهده داشت، باقری کنی مدیرکل اروپای مرکزی و شمالی این معاونت بود و پس از سعید جلیلی مدتی به عنوان معاون اروپای وزیر امور خارجه فعالیت کرد.
+8
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  هرچه بیشتر پوز کیفشان را بیشتر باز می‌کنند آثار لجن های داخل آن بیشتر نمایان می‌شود. شرم بر شماها، مثالی که اوردی نمونه بارز زن ستیزی در افکار بیشرمانه شماهاست
  6
  46
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  چرندیات و مزخرفاتی که فقط از زبان مزدوران حکومت اسلامی می توان شنید. حال ما از دیدن چهره های کثیف و صحبت های تهوع آور این اسلامیون بهم می خورد.
  3
  32
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  حاج اقا مسئلةٌ! ظاهرا این برجام زن شما نبوده، بلکه شما کنیزش بودین و هر وقت خواسته به شما تجاوز کرده.
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  خوب الان این احمق تو وین چیکار داره میکنه خخخخ الان دو سه کشور رو علاف کرده شدن واسطه اونطرف آمریکا نشسته پا رو پاش انداخته بعد این احمق حرفاش رو به هیچکاره ها میگند که بروند به آمریکا منتقل کنند خخخ آخه روسیه و چین و انگلیس و آلمان اگر کاره ای بودند و اصلا اهمیتی در این توافق داشتند که تا الان برجام حداقل در سمت خودشون رو اجرا میکردند واقعا در همین حد هم نمی فهمه که اینا هیچ کاره هستند؟ فهم که نباشه اصولا هر بیشعوری میشه فیلسوف و در حکومت بیسوادها فیلسوف زیاد داریم همه هم تریبون برو و سخنران. احمق مذاکره با طرفهایی که هیچکاره اند چه مفهومی داره؟ حالا برو از زنه حقت رو بگیر خخخ حالا برو به عاقات بگو چرا راضی نبودی . الان تو رفتی وین طلاق بگیری؟ مذاکره برای چیه؟ طلاق که مذاکره نداره مگر اینکه زنه درخواست نقفه و مهریه کرده باشه و انیجا که میرسه مشخصه زنه خود تو هستی و مرده اون طرفه چون آمریکا که اصلا عین خیالشم نیست نهایت میزنه هرچی ساختید صاف میکنه ولی انگار عاقا هستش که قهر کرده و رفته خونه باباش نمیخواد حرفم بزنه باهاش خخخ
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.