گاف بزرگ نهادهای امنیتی در پخش اعترافات دختر اصفهانی

+189
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  آخرین راههای نگاه داری از حکومت منفور اسلامی تنها جنایات بیرحمانه و سرکوب مردم و مخالفان نظام ظلم و ستم اسلامی است. اما این هم فقط تا مدتی کوتاه می تواند ادامه داشته باشد چون حالا مردم بیشتر و بیشتری به خیابانها می آیند و خشم آنها بیشتر و بیشتر می شود.
  36
  100
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
  ۵۱
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  واسه اینها پلیس آمریکا یا فرانسوی خوبه، پلیس ایران خیلی مهربونه. گیر پلیس آمریکا میوفتادی خانم چنان میزدنت که نتونی راه بری
  153
  42
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
  ۳۴
  Janhamin - تهران، ایران

  اشخاصی که معتقدند که اعتراف گیری ها صحنه سازی و دروغه و ضمن اینکه از دروغ گفتن صدا و سیما شاکی هستند ، نوبت خودشون که برسه بدتر از صدا و سیما دروغ میگن. یا ابنکه. یه خبر دروغ رو چنان بزرگ میکنن که نگو ، اگر هم اعتراض کنی که عزیزم این خبر دروغه و شما نباید ابن طور از اخبار دروغین حمایت کنید ،بهشون بر میخوره و جبهه گیری شروع میشه.
  74
  15
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. کجا ما دروغ گفتیم.؟ یک مثال بزن. کجا چه زمان ؟ عقیده که بنیاد این دولت .با دروغ و ریا و رذالت بسته شده، شب می‌‌بینم. روز می‌‌بینیم. و همه خبر‌ها هم از خودتان است. از میان خود بیرون می‌‌یاد. ۴۲ سال است.تجربه. و عقیده امام و آقا. جبارترین. درغگو‌ترین .حکامی هستند. که تاریخ ایران به خود دیده. خلاف آن را ثابت کن. اگر اگر افلاطون و سقراط با هم باشی‌.قادر نیستی‌. این گوی و این میدان. بفرما. سگ پدر گفت اقتصاد مال خر است. مثل گاو هورا کشیدیم. مثل سگ پشیمان. هستیم. ثابت کن که دروغ است.
  15
  43
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
  ۳۴
  Janhamin - تهران، ایران
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان. عزیزم ؛ طبق فرمایش خودتان هنوزم مثل گاو هورا میکشی و اخرش مثل سگ پشیمون میشی. نمونه دروغ خواستی ، بشمار ،یک... موشک های فتوشاپ و کاغذی ، بعدش عین الاسد رو کرد راست و دروغ رو. ۲: تهمت به دختر سلیمانی که بعدش این دروغ و تهمت معلوم شد. ۳: نسبت دادن خیلی ها به نظام از جمله خود من ، که بازم دروغ میگی . ۴: دفاع از اخبار فیک و تلاش برای انتشار دروغ های به غایت بچه گانه و اخرش ریزش ابروی خودت و دوستات. ووهزاران هزار نمونه دیگه که اگه بشمرم بازم از رو نمیری و با تعصب کور خواهان مبارزه هستی ، . البته و صد البته که پاسخ تو سکوت و بس ولی من جواب دادم که سایرین که کنجکاو شدن ، یه لحظه در جریان قرار بگیرند. در پایان دوری از ادب در مطالب من با تکیه در متن خودت بوده که به اونا اشاره کردم ولی شخصا خواهان چنین ادبیاتی نیستم.
  13
  6
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ
  تو چی میگه آبدارچی سفارت همه ایران میدون اعترافات اجباری چیه دست بردار از این چرت و پرت نوشتن
  0
  10
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳
  ۳۷
  iran1 - آرلون، بلژیک
  اصلا مگر در جمهوری اسلامی قانون وجود داره، امنیت دزدها انقدر بالاست که این دزد بجای حبس گرفتن از کسی که کتکش زده شکایت هم می کنه، قابل توجه مسئولان قضایی ایران که با مدرک جعلی و بدون پختگی لازم بر این مناسب تکیه زدن، دنیای عدالت از فقه خط میگیره و این بند و مفاد قانون برای اجرای یک فقه عادلانه هستن نه برای اینکه یک دزد به خودش اجازه بده با استفاده از همین قوانین از کسانی که باعث دستگیریش شدن شکایت کنه
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.