خامنه ای در سال ۱۳۹۷: در پاریس نیروهای مسلح دولتی مردم تظاهر کننده را کور می کنند

در اعتراضات آذر ۱۴۰۰ اصفهان توسط نیروهای مسلح نظام مقدس اسلامی و با گلوله‌ی‌ ساچمه‌ای به چشم ۳۰ نفر از کشاورزان شلیک شد. /حسین رزاق
تخلیه چشم پسر 15 ساله در اثر اصابت گلوله های ساچمه ای در اعتراضات اصفهان
+89
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  خونخوار کثافت ، عذر بدتر از گناه !! عوضش شما هم کور میکنین ، هم میکشین ، زندان و شکنجه و اعدام هم که برنامه روتین ، وحشیگریتونه !!
  3
  54
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۷
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این خامنه ای چولاق بخاطر جنایتکار بودنش دست استالین و هیتلر و صدام حسین ووو را از پشت بسته ! خامنه ای در 70 الی 80 سال پیش به قدرت میرسید خیلی خیلی جنایت میکرد در ایران . با این حال که تکنلوژی این کره خاکی را به دهکده ای تبدیل کرده و هرکس جنایتی انجام دهد فورا" در سرتاسر این کره خاکی در اسرع وقت پخش میشود در ایران دارو دسته خامنه ای چولاق بدونه هیچ ترسی مردم ایران را در روز روشن به خاک و خون میکشند.
  2
  42
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۷
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  با این فیلم ثابت میشود که ، خامنه ای دستور شلیک با شات گان ساچمه ای به سر و کله مردم برای کور کردنشان را داده است ، تا هر چه زود تر ( جمع) شود
  11
  39
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۱
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران
  این آخوند روضه خوان و لواط کار نمی داند که در عصر تکنولوژی، دوربین ها بر روی او و سخنانش تمرکز دارند و هیچ حرفی از نگاه خبرنگاران و دوربین ها مخفی نمی ماند.فقط یک شخص بی سواد و احمقی مثل این آخوند اینچنین می تواند خود را مسخره نشان دهد.
  11
  29
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  فرانسه بهت کاری نداره ازادی حرف بزنیبه این نتیجه رسیده که نمیصرفه جلوی دهنت رو بگیره،ولی همینه،مثل اخوندا که تا مردم میان خیابونا، اخوندا سبد خانوار اعلام میکنن، ثبت نام وام یک میلیونی. همونا میرن صف وام یه میلیونی.تا فعلا سروصدا بخوابه.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.