تذکر خضریان ،نماینده تهران در مجلس به حسن خمینی

خضریان: حرمی که چند ده میلیارد برایش خرج شده امروز حتی کارکرد یک نمازخانه را ندارد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران:چند روز پیش صحنه تاسف باری دیدم. درحالی که مردم در سرما در چادر به سر می بردند حرم امام(ره) هنگام نماز صبح تعطیل بود.

تولید آستان حرم امام خمینی(ره) در زمانی که کشور نیاز به فعالیت فرهنگی دارد باید پاسخگو باشد که چرا وضعیت حرم به این شکل تاسف بار است.
+49
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  این حیوان طویله مجلس یا خیلی ابله و خره یا یه خورده حساب مافیایی با حسن خمینی داره! قبر مجلل و با شکوه اون هندیزاده یه پروژه نون و آبداری بود واسه برنامه ریز و سازنده اش که خوب ، چهار لا پنج لا کرد تو پاچه ملت و این توالت عمومی آینده رو ساخت و تموم شد و رفت ! بعد این احمق میگه چرا نماز صبح تعطیل شده !!؟ اینقدر نفهم و بی عقله که فکر نمیکنه ، کله سحر کدوم دیوونه ای بلند میشه ، بکوبه بره اونجا نماز صبح بخونه!!!؟ معتادین کیک و ساندیس هم امکان نداره واسه نماز صبح بِرَن اونجا!!
  6
  90
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان

  این حرم قراره در آینده تبدیل بشه به مستراح عمومی واسه همین از حالا توش نماز نمیخونند
  8
  95
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  ۳۰
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  عضو طویله مجلس اسلامی به مغز فندقیش فشار نمیاره که چرا دزدان مدینه مجبور شدند بت کده خمینی تعطیل کنند،کشورهای پیشرفته در حال وضع قوانین بیشتر در فصل زمستان و با بوجود آمدن گونه جدید کرونا (امیکرون) هستند اونوقت این ملعون به خاطر خودشیرینی و ابراز وجود کردن همچین ادعایی بیان میکنه
  4
  55
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مقدس؟ خاک توی سرت کنن که به آبریزگاه عمومی میگی مقدس!
  8
  70
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  به نظر من باید از این مجتمع در آینده بعد از نظام ولایی, به عنوان مرکز کمک و توانبخشی به کارتن خوابها و بی خانمانها استفاده کرد. این افراد تمام مدت خواهند دانست که کسی که مسبب ویرانی زندگی آنها شده در زیر پاشون خوابیده.
  4
  64
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  این ملت حالش رو ضایع کرده در ارزوی آینده بمان که هرگز نمیاد. .چه آن کسی که میره روی خاک صحرای بی اب علف قم میشینه که حاجت بگیره و چه اون کسی که توی کمپ و دانشگاه خارج گدایی یه برگه اقامت میکنه برای آینده میخواد قبرخمینی رو طویله کنه. اینا حال خودشون رو فدای آینده کردن که هرگز نمیاد.حال هست که آینده رو می سازه
  1
  1
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.