بعد از جنجال بهاره رهنما، این بار ویدئو تبلیغاتی رامبد جوان!


رامبد جوان بازیگر سینما و تلویزیون و مجری برنامه خندوانه در اینستاگرامش ویدیویی تبلیغاتی برای رژیم‌های لاغری منتشر کرده است که در آن به گرانی‌های اخیر اشاره می‌کند.
 
او از مردم می‌خواهد به خورد و خوراک خود توجه کنند و با هزینه اندک و بدون نیاز به باشگاه و رفت و آمد، رژیم سالم غذایی بگیرند.
 
این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توئیتر با انتقادات زیاد کاربران روبه‌رو شده است. برخی کاربران جوان  را به "کاسبی" از "فقر" مردم متهم کرده‌اند. 
 
برخی این کلیپ رامبد جوان را با اظهارات جنجالی بهاره رهنما مقایسه کرده ان و آن را «مشمئز» کننده دانسته‌اند.
+89
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Ariaron - دوسلدورف ، آلمان

  درود 🤚این مردک سست عنصر همکلاسی من در سال ۱۳۵۶ تا ۱۳۶۱ در مدرسه شاپوریان واقع در انتهای خیابان ۳۵ گیشا بود ,,, از خنگی و تنبلی هرچی بگم کم گفتم یه تک بچه لوس ننر و بچه ننه بود ,,,حالا تو این سالها چه تغییری کرده من بیخبرم اما استعداد و جنم , عرضه هیچ !🤷‍♂️.....پاینده باد ایران و ایرانی 🙏🌹
  3
  171
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
  ۶۹
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  این بیشرف ازولین کس‌های بود که خونش با پوله خون جوانان وطن آلوده شده و معلمی بود که هنرمند را بخاطر پول تبدل به هنر بند پاچه خوار کرد این بیهمه چیز خود فروش.
  15
  131
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  زررر مفت ! جایی که هنرمندان واقعی و وطن پرست ما در تبعید یا خاموشی و ممنوع الکاری و فقربه سر می برند این آقای هنربند و امثالهم با استفاده کامل از رانت دولتی و تمام امتیازات و امکانات صدا و سیمای میلی چهار تا چهار تا مانند ماشین زن میگیرند یا شوهر عوض میکنند پولها را به ناحق پارو میکنند و در کاخهایشان به دنیا فخر می فروشند و اما در مقابل برای خوشامد اربابان جنایتکار حکومتیشان ملت را شماتت میکنند به نخوردن و ساده زیستی و نداشتن رفاه دعوت میکنند ،آیا اینها حتی یک لحظه به رسالت هنرمند فکر یا عمل می کنند؟ در جریانات اعتراضی ملت نه تنها همراهی نمیکنند بلکه با گفتن این اراجیف سعی در تلطیف شرایط حاد ضد حکومت خائن را دارند،‌نام این افراد نه هنرمند نه ایرانی و نه انسان بلکه مزدوران و لاشخوران دولتی است و بس !
  128
  117
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  تو خودت اول هزینه کن، اگه هیکل ابگوشتیت درست شد ، ما هم هزینه می‌کنیم.
  3
  106
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  احمقانه است که خشم و نفرت مردم را که باید متمرکز باشد به خامنه ایی و دار و دسته اش، منحرف کنیم به سمت این آدمهای بی ربط!
  3
  35
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
  ۵۲
  Mome - لوند، سوئد

  این بابا یا اسکل است یا روان ،آخه کی میتونه هزینه ثابتی را برای خورد و خوراک خود در حال حاضر در نظر بگیرد، خدا عقل بده
  2
  33
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  رفتم خریت . ههههههه . رییس جمهور بیسواد شومن بیسواد مسول بیسواد اونوقت ادعاشون تا سقف آسمون. اسگل مردم میرند خرید نه خریت. به قول گور به گور شده خمینی خیلی خری
  3
  18
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.