ترکیبی از تصاویر اعتراضات اصفهان

+109
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  بدستور مستقیم خامنه ای پلیس الدنگ ما اعتراض های اصفهان را جمع کرد . خامنه ای الدنگ تا کی میتوانی با این جمع کردن (کشتار مردم) حکومت بکنی ؟!؟
  30
  121
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۱
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  خلایق هر چه لایق. رفتین از سر خوشی انقلاب کردین و آخوندهای کافر شبعه را سر کار آوردین. حالا بکشین. با تجمع و تظاهرات اب از اب تکون نمیخوره. باید .....
  19
  48
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. دوباره روتو کم کنم؟ سوره مبارکه احزاب آیه 57: کسانی که پیامبر را آزار دهند جایشان در جهنم است. پیامبر ص هم فرمود: فاطمه پاره تن من است، هر که او را اذیت کرده، مرا اذیت کرده. فاطمه زهرا س : حضرت فاطمه بر ابوبکر غضب کرد و از او اعراض نمود و با او صحبت نکرد. چون او را اذیت کرده بود. عمر هم به خانه او حمله و با لگد که بقیش رو خودت میدونی. حتماً حتماً این رو بدون که من یکی حواسم هست. یعنی اجازه نمیدم بخوای اینجا دور برداری.
  20
  6
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. رسول یک چیز دیگر هم گفت. وقتی‌ سرم را میان سینه فاطمه می‌‌گذارم. بوی بهشت را درک می‌‌کنم. لطفا این را هم بر ما معنی کنید.
  0
  12
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. رسول خیلی‌ چیز‌ها دیگر گفت.۱۵۰۰ سال گذشته.هنوز انگشت به دهان. زبانم لال منظورش چه بود؟ نمی‌‌خورد با این چیز‌ها .که آخوند‌ها می‌‌گویند.مثلاً آخوند‌ها می‌‌گویند. مادر رسول آنقدر مقدس بود. که هنگام تولد رسول. نوری از میان پا بیرون آمد. که قصر سلاطین سوریه. ۳ روز مثل روز می‌‌درخشید. یک چیزی مثل نیروگاه اتمی برق. از آن طرف کتاب مقدس شما را میخوانیم. که در سوره تواب آیه ۱۱۳. رسول طلب بخش برا گناهان مادر خود می‌‌کند. ولی خدا انقدر از دست شغل بد مادر عصبانی‌ بود. که گفت هرگز.جبراهیل را فرستاد. و گفت اگر یک بار دیگر تقاضا بخشش برا این گناکار کنی‌،شغلت را پس می‌‌گیرم. مانده که چه شغلی‌ بود. که خدا اینقدر عصبانی بود.؟ البته من مخالفتی با هیچ شغلی‌ ندارم. مادرش شاید آغلترین زن آن زمان بود.بیشتر منظورم این تضاد است. وقتی‌ پای مادر وسط می‌‌یاد. بردار سنی عاقلتر است. می‌‌گوید. یک جا پای این،قدیس می‌‌لنگد.یعنی‌ بیشتر از شما قرآن را خوانده.
  0
  9
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران
  چراغ ظلم ظالم تا همیشه نمی سوزد.
  0
  10
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.