پیام شاهین نجفی هنرمند محبوب و مردمی خطاب به نیروهای مسلح


ارتشیان، نظامیان، نیروهای انتظامی و امنیتی ایران
 
در سال ۱۳۵۷ ایران  توسط نیروهای اسلامی و کمونیستی ربوده و غارت شد. ارتش که حافظ جان و مال و امنیت مردم ایران بود تن به تسلیم داد. حال با گذشت بیش از چهل سال از حکومت نظام اسلامی، خطر نابودی و فروپاشی و تجزیه ایران عزیز  برای همگان واضح و عیان شده است.
 
زبان از صدمات و خساراتی که نظام آخوندی به مملکت وارد آورده عاجز است. زندان‌ها پر از جوانان و زنان سیر از جهان و کودکان و نوجوانان ناامید از آینده‌اند. ایران در خطر است. 
ارتشیان، نظامیان، نیروهای انتظامی و امنیتی ایران
شما مزدوران و مزدبیگران نظام سیاسی فاسد حاکم بر ایران نیستید. 
 
شما فرزندان میهنید و در فرداروز آزادی ایران  همچنان باید حافظ این آب و خاک باشید. پس در جنایت علیه مردم ایران شراکت نکنید. 
سردمداران نظام در  بزنگاه خطر از ایران می‌گریزند اما شما از ایرانید و در ایران می‌مانید. 
 
ایران در خطر است و شما نیز در خطرید. با سیل خروشان مردم خسته و تشنه از خشکسالی ، مردم بیزار از ستم ، مردم غمگین و ناتوان از فقر و فساد و دزدی همراه شوید. 
ایران در خطر است
 
شاهین نجفی
+325
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  lehrte - هانوفر، آلمان

  این همون بود که میگفت شاه تف کردیم رفته حالا با مردم شده رنگ عوض کردن ادما چه ساده ست
  239
  60
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
  ۵۵
  Hatef - پاریس، فرانسه

  این زمان، زمان تفرقه نیست. به هر کسى که خواهان سرنگونى این نظام اهریمنى است، باید خوش آمد گفت و ایران آینده، جایگاه و وطن همه ایرانیان، با هر فکر و عقیده اى است. طبیعیست که انیران یا غیر ایرانیان دو دسته اند: آنانکه به ایران بعنوان وطن اعتقادى ندارند و بنابر این در اینمورد اظهار نظرى هم نکرده و گرفتار مشغولیتهاى خود هستند، که ما را با آنها کارى نیست. دسته دوم آنانند که دشمن ایرانند و خواستار نابودى و تجزیه آن، که اگر اندکى عقل داشته باشند، قطعا به صف طرفداران حاکمیت ولایت وقیح پیوسته، چون راهى مطمئنتر از این براى نابودى ایران وجود ندارد. و از بقیه، یعنى ایرانیان، هر کسى وقت بگذارد و قلمى یا قدمى در جهت نابودى این اهریمنان بردارد، دلسوخته ایرانست و البته قرار هم نیست که همه همعقیده باشند، مگر در یک کلام؛ آنهم نابودى حکومت اسلامى.
  60
  175
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  ای کاش دیگر هنرمندان کشورمان در هر جای دنیا که هستند مانند شاهین نجفی اینچنین پیامهایی در حمایت از مردم و طغیان بر علیه نظام کثیف آخوندی بدهند. این حکومت پلید در حال نابودی است و با یک اتحاد هماهنگ آن را برای همیشه به زباله دان تاریخ می فرستیم.
  222
  177
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
  ۱۰۱
  خداوند - آسمان، ایران

  محبوب و مردمی از نظر کی؟!
  122
  87
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::lehrte - هانوفر، آلمان::]. برا باز گشت هیچ زمانی دیر نیست.کم نبودند. خوهی. ناطق. کسراهی. میر فطروس. حتا سیمین دانشور .چه کسی‌ باور می‌‌کرد. اولین کسی‌ که دست امام بوسید. .ای کاش همه مثل این‌ها بودند. تاریخ گذشته را نمی‌‌شود. عوض کرد.ولی می‌‌توان. مسئولیت پذیری داشت. و گذشته را درک کرد. یا دست کم کوشش، درک کرد. از این نترسیم. این اموخت. و آنقدر صادق شجاع،که اعتراف می‌‌کند. سال ۵۷ فقط یک سراب بود. از آن بترسیم. که می‌‌گوید ، دمکرات هستم. و فردا. اصفهانی‌ها را، جاسوس. خراب کار و تجزیه طلب می‌‌نامد. از آن کسی‌ بترسیم. که کمونیست است، ولی هنوز صندوق گداهی ری در دست و در لندن التماس می‌‌کند. از جنرالی. که شرف فروخته. و از سرداری . آرش کمانیگیر می‌‌کند. از بی‌ بی‌ سی‌. از نردبان امام امت. عطا ها. از روشنفکر‌ها دلاری سفارت ایران مسعود ها. این که فقط قصه تاریخ تلخ ما را نوشید و درمان شد. میلیون‌ها مریض هنوز داریم.
  119
  65
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  بابا ایول. من فکرشم نمیکردم. از شاهین نجفی ‌وچنین پیام. میهن پرستانه ای. دمش گرم
  70
  147
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  آقای نجفی از آلمان فتوا نده. پاشو برو ایران، اول خط مبارزه کن. این ملت مارا به حال خود بگذارید
  171
  152
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  هر موقع که تونستی از طرف خودت نظر بدی، بیا. اینکه بخوای روخونی کنی، اونو که منم بلدم. ولی گاهی اوقات وسطاش رپم میزدی. (رپ موسیقی سیاه‌پوستان نیویورک که در دهه 70 شروع شد)
  190
  140
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. حاجی اون موسیقی رگا reggae بودکه پرطرفداربود تو ایران هم همون سالی که انقلاب شد تب وتاب عاشقان سینه چاک باب مارلی به ایران هم کشیده شده بودیکی گلوریا گینور بود یکی هم باب مارلی که نزدیک انقلاب خیلی تو ایران طرفدارپیداکردن ولی وقتی فوت کرد دیگه موقع جنگ بودودیگه خیلیها نفهمیدن یااونو یادشون رفت
  46
  34
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. اگر ملت را به حال خود بگذارند. یکی‌ مثل شما بیرون می‌‌یاد. من هم ملت هستم. از طرف من سخن نگو. از طرف خودت سخن بگو. شما وکیل و وصی ملت نشوید. بگذارید ملت خودشان تصمیم بگیرند. یا فریاد رضا شاه روحت شاه .اینقدر ترس به جان شما انداخته؟
  71
  51
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
  ۴۱
  توفیق - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. اگر نمیدونستی بدون که ایشون تو آلمان هم تهدید به مرگ شده بود و یکی‌ دو سالی‌ زندگی‌ مخفی‌ داشت به خاطر یک فتوایی که یکی‌ از این آخوندا داده بود.
  18
  34
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. برا طلبه خوشگل چه رقص و موسیقی حلال است؟ bailey dans ؟
  48
  21
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. بله، بخاطر دارم. گلوریا گاینر رو اون زمان همه میشناختند، ولی به دفترچه خاطرات رفت. باب مارلی همیشه در بین سینه سوخت‌ها یادش گرامی هست. بهترین آهنگش از نظر من این هست. یبار لایوش رو در یوتیوب نگاه کن. Forever loving jah
  45
  19
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
  ۴۷
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  از بدوه پیدایش آخوند تا حالا، تاریخ و تجربه نشون داده که این آخوندهای شکم پاره و شیاد کارشان گل‌آلود کردن آب و گرفتن ماهی خودشان بوده و هیچ کس و هیچ چیز براش مهم نیست .این زالوها این ویروسهاسی بدتر از نوع جدید کرونا با نیرنگ و فریب و خر کردن و خر فرض کردن مردم تا به امروز به خواسته خود رسیدند.و این برای آخوند شدنی نبود اگر ما مردمی فهمیده و دانا، با سواد و با فرهنگ داشتیم.پس مشکل از خودمان هست.نا گفته نماند که سوار شدن بر افکار و اذهان مردم مهارت میخواد که این عمامه به سرها تا به امروز پیروز بودند.
  18
  19
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  غیر کومنیستا هم تیمسارجهانبانی و ربیعی فقط نظامی بودن نه سیاسی، اما الان نظامی سیاسی مثل سلیمانی همیشه رسانه و تلویزیون مصاحبه میکنن،اما تیمسارهای اون موقع هیچ
  8
  6
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
  ۳۷
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  آقای نجفی شما با آن حرکت و رفتارهای زشت در جلسه نقد ادبی «هنر در تبعید» که پاسخ منتقدین خود را با توهین و عصبانیت دادید و در سالن بعد از جلسه به صورت منتقد خود مشت زدید ثابت کردید که طرفدار حقوق بشر و آزادی بیان نیستید. انتشار ترانه نقی هم برای ایجاد جنجال با هدف گرفتن اقامت آلمان بود و بس.
  15
  20
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
  ۵۴
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::lehrte - هانوفر، آلمان::]. ایشان داماد بازرگان است و همان کسی ست که پهلوی را تف کرده و برای مصدق السلطنه نعره میکشد در آهنگش .چپول شاهین نجفی
  5
  5
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۹
  ۵۴
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. و در آهنگ پونز به منشور کوروش به عنوان یک لوح گلی گندیده اشاره کرد ،و حمایت از مجاهدین خلق و نعره برای میرزا جنگل تجزیه طلب و مصدق غشی و زیر لحافی
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.